Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

e video i ja danas onaj wrdap....

paa ako je kao zajebancija.. ok simpaticno..

a ako je kao ozbiljno.. onda je mozda vreme da ih prepustimo nekoj novoj generaciji fanova..

mada ovo je obrada tako da ne verujem da moze da bude preterano ozbiljno

svejedno, nikad nisam imao neko visoko misljenje o obradama, samo ne svidja mi se produkcija-- ne znam da li sam ja to istripovo ili se jedva cuju gitare??

Share this post


Link to post
Share on other sites

e video i ja danas onaj wrdap....

paa ako je kao zajebancija.. ok simpaticno..

a ako je kao ozbiljno.. onda je mozda vreme da ih prepustimo nekoj novoj generaciji fanova..

mada ovo je obrada tako da ne verujem da moze da bude preterano ozbiljno

svejedno, nikad nisam imao neko visoko misljenje o obradama, samo ne svidja mi se produkcija-- ne znam da li sam ja to istripovo ili se jedva cuju gitare??

m da...bolje da su sve utisali ! icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bre...ja to kazem kao racionalno bice... korn posle drugog albuma suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuux najvece govno ikadaa....eventualno neka naprave kompilaciju ok pesam od 3 do poslednjeg albuma... i stuff... laugh.gif ....znaci goooooooooooooooooooovno.... (prim.aut. prva dva savrsenstvo...) ali ostalo goooooooooooooooooooooooovno...a ovaj mali budjavi klinac...treba da zna malo vise stvari sta ja slusam pa do onda sere... da li ja volim nu ili ne.... mogu da se kladim da slusam mnoooogo vise nu bendova nego sto je on uopste cuo da postoje...tako da psssssssssssst ! mail... icon_da.gif

Ovo je samo jos jedan dokaz moje tvrdnje da si pun sebe...ma prepun sebe...

 

Zivi uzas!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je samo jos jedan dokaz moje tvrdnje da si pun sebe...ma prepun sebe...

 

Zivi uzas!!!!!

ok posto sam ja tako glup...a ti si o majti wan... ajde molim te prvo se raspitaj koje godiste (12-16)god slusa korn... a posle se raspitaj zasto su pravi korn fanovi koji su sekli vene za kornom prestali da slusaju album posle drugog albuma !? a ? ja znam da ti nemas interneta kolko ja jel...al uvek mozes da dodjes kod mene pa da malo kako mi to ovde kazemo... "SURFUJES"? ili sta vec... informacija nikada dosta... nisam ti ja kriv sto si ti decko neobavesten o mnogim stvarima... pa moras da vredjas... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno preterujesh...

 

izashla je nova kompilacija (zvanichna) u koju su stavili sve svoje hitove uz par remixa + obrade pink floyda i zaboravih josh koga, ali me nije podstaklo da kupim disk poshto sv te pesme vec imam, a odiru za cenu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok posto sam ja tako glup...a ti si o majti wan... ajde molim te prvo se raspitaj koje godiste (12-16)god slusa korn... a posle se raspitaj zasto su pravi korn fanovi koji su sekli vene za kornom prestali da slusaju album posle drugog albuma !? a ? ja znam da ti nemas interneta kolko ja jel...al uvek mozes da dodjes kod mene pa da malo kako mi to ovde kazemo... "SURFUJES"? ili sta vec... informacija nikada dosta... nisam ti ja kriv sto si ti decko neobavesten o mnogim stvarima... pa moras da vredjas... no.gif

Niti sam ja rekao da si ti glup niti sam ja o majti van!

 

Ali iako pljujes sve od korn-a od Life Is Peachy-a, ja se veoma dobro secam da si da kazemo skakao uz Did My Time na jednom od rokanja, a to sam bas tad primetio s obzirom da si bas koji dan pre istog rokanja pljuvao po kornu.

 

Isto to godiste slusa i Iron Maiden, za koje inace pricas da su bogovi, a ti isti koji slusaju Maidene i slicno, grupe kao sto su deftones, Dry Kill Logic, Otep itd. nazivaju sranjem i komercijalom...a to sto ti konstantno izbacujes neke zakljucke nema tolike veze sa net i obavestenjima na njemu...

 

Ali neeeeeeeeeee, ti si OBAVESTEN o svemu.....khm....khm....khm....

 

 

A za ono o vredjanju...pa procitaj malo svoje postove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot za "Word Up" je zaaakon, slatko se nasmejah, te tako ako neko ima link ka spotu neka bude dobar i neka ga podeli sa nama icon_mrgreen.gif Inace obrada i nije nista spec. moglo je to mnogo vise da bude u KoRn fazonu no dobro. Ovako zvuci kao da su samo prepevali ali ne i obradili. Ali zato je spot... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niti sam ja rekao da si ti glup niti sam ja o majti van!

 

Ali iako pljujes sve od korn-a od Life Is Peachy-a, ja se veoma dobro secam da si da kazemo skakao uz Did My Time na jednom od rokanja, a to sam bas tad primetio s obzirom da si bas koji dan pre istog rokanja pljuvao po kornu.

 

Isto to godiste slusa i Iron Maiden, za koje inace pricas da su bogovi, a ti isti koji slusaju Maidene i slicno, grupe kao sto su deftones, Dry Kill Logic, Otep itd. nazivaju sranjem i komercijalom...a to sto ti konstantno izbacujes neke zakljucke nema tolike veze sa net i obavestenjima na njemu...

 

Ali neeeeeeeeeee, ti si OBAVESTEN o svemu.....khm....khm....khm....

 

 

A za ono o vredjanju...pa procitaj malo svoje postove...

ja cu uvek da skacem uz did my time... i drowning pool iako su sranje...nisam ja debil da pokazujem prst dj-u jer poenta izlaska nije da skacem samo uz pesme koje volim ...vec je poenta zabave...a isto tako nisi video moju facu...tako da nisi primetio moj izraz dok sam kako ti kazes "skakao"...ali nebitno....

 

 

i btw iron mejden i korn ne mogu da se porede ...ajron mejden je za korn kao t00l za stoju.....na korn se klinci pale....mejdene vole svim srcem...razumes ?!?! ne ? e jebiga... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i btw iron mejden i korn ne mogu da se porede ...ajron mejden je za korn kao t00l za stoju.....na korn se klinci pale....mejdene vole svim srcem...razumes ?!?! ne ? e jebiga... no.gif

paaa mislim da svaki bend ima i fanove koji ih vole jer ih maximalno kapiraju kao i 'fanove' koji su danas pre podne poceli da ih slusaju cisto iz poze...

pa tako i Iron Maiden- ne mozes sad za svakog kklinca koji je tek poceo da ih slusa da kazes da je genije i da se razume u muziku.... ljudi su razliciti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot za "Word Up" je zaaakon, slatko se nasmejah, te tako ako neko ima link ka spotu neka bude dobar i neka ga podeli sa nama  icon_mrgreen.gif Inace obrada i nije nista spec. moglo je to mnogo vise da bude u KoRn fazonu no dobro. Ovako zvuci kao da su samo prepevali ali ne i obradili. Ali zato je spot...  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

imas spot na ova dva sajta u sekciji "DOWNLOAD"

 

Urban Chaos Videos

HDPVIDZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

paaa mislim da svaki bend ima i fanove koji ih vole jer ih maximalno kapiraju kao i 'fanove' koji su danas pre podne poceli da ih slusaju cisto iz poze...

pa tako i Iron Maiden- ne mozes sad za svakog kklinca koji je tek poceo da ih slusa da kazes da je genije i da se razume u muziku.... ljudi su razliciti

pa donekle se slazem sa tobom donekle ne....fora je samo sto ..kod mejdenovaca...svaki 100 je pozer...a kod korna...svaki 3 ... to ti pricham icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno preterujesh...

 

izashla je nova kompilacija (zvanichna) u koju su stavili sve svoje hitove uz par remixa + obrade pink floyda i zaboravih josh koga, ali me nije podstaklo da kupim disk poshto sv te pesme vec imam, a odiru za cenu....

Koje obrade PF-a? icon_confused.gif I'd like to hear that.

 

 

Chija je pesma Word Up? Nije pesma sama po sebi losha, ali KoRn nije ni trebalo da se hvata iste. Jednostavno je mnoooooogo ispod njih. Spot je simpa, samo shto je J ruzhniji nego ikad (a to je zajebano) icon_da.gif

 

 

I ne smarajte vishe sa pljuvanjem... porfavor icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...