Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Jedva chekam da subota dodje.... musik19.gificon_cool.gif ....

 

...meni je taj Korn facing thing skroz bitan.... samo da me vec jednom prodje ova sunchanica ili stomachni virus ili sl.... pa da prestanem da povracam i u miru odem na cert...

 

ne smem da zamislim koliko je John D. D. ebeo..... icon_cool.gif ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja cu ti odgovarati "DAJ NEMOJ SRAT"... salim se necu icon_redface.gif ja cu vikati "JONATHAN JE GOTH, DEBEO KO SKOT, HEAD DZIZUS BOJ, GLUP JE KO NOJ, OSTATAK BENDA SMARA I MALA IM JE... PLATA! SVIRAJTE MI NESTO NARODNOOOOOOAAAAOOAOAOAOAOA"! I tako.... khm... ph34r.gificon_mrgreen.gificon_redface.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugalija 2005.08.07

 

Setlista:

01. Blind

02. Faget

03. Shoots and Ladders

04. Twist

05. A.D.I.D.A.S.

06. Got the Life

07. Freak on a Leash

08. Dead Bodies Everywhere

09. Falling Away From Me

10. 4U

11. Somebody Someone

12. Dirty

13. Here to Stay

14. No Ones There

15. Did My Time

16. Ya'll Wanna Single

17. Another Brick in the Wall

18. Liar

19. Hypocrite

 

Meni se ovo dopadaaaaa! icon_da.gif Mada naravno nece svirati ovoliko pesama ali opet... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

01. Blind

02. Faget

03. Shoots and Ladders

04. Twist

05. A.D.I.D.A.S.

06. Got the Life

07. Freak on a Leash

08. Dead Bodies Everywhere

09. Falling Away From Me

10. 4U

11. Somebody Someone

12. Dirty

13. Here to Stay

15. Did My Time

ja ne racunam na povratak u srbiju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja cu ti odgovarati "DAJ NEMOJ SRAT"... salim se necu icon_redface.gif ja cu vikati "JONATHAN JE GOTH, DEBEO KO SKOT, HEAD DZIZUS BOJ, GLUP JE KO NOJ, OSTATAK BENDA SMARA I MALA IM JE... PLATA! SVIRAJTE MI NESTO NARODNOOOOOOAAAAOOAOAOAOAOA"! I tako.... khm... ph34r.gificon_mrgreen.gificon_redface.gificon_smile.gif

PLEASE HEAD HELP ME! HEAD BLESS YOU ALL! itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugalija 2005.08.07

 

Setlista:

01. Blind

02. Faget

03. Shoots and Ladders

04. Twist

05. A.D.I.D.A.S.

06. Got the Life

07. Freak on a Leash

08. Dead Bodies Everywhere

09. Falling Away From Me

10. 4U

11. Somebody Someone

12. Dirty

13. Here to Stay

14. No Ones There

15. Did My Time

16. Ya'll Wanna Single

17. Another Brick in the Wall

18. Liar

19. Hypocrite

 

Meni se ovo dopadaaaaa! icon_da.gif Mada naravno nece svirati ovoliko pesama ali opet... icon_cry.gif

sta su im ove dve zadnje?!?!?!

 

da nisu neke nove pesme....

 

u sredu cu da vam saopstim set listu iz España icon_biggrin.gifbiggrin.gificon_biggrin.gif

 

 

 

fali mi na toj listi good god... i samo da ne sviraju dirty.... popizdecu icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugalija 2005.08.07

 

Setlista:

01. Blind

02. Faget

03. Shoots and Ladders

04. Twist

05. A.D.I.D.A.S.

06. Got the Life

07. Freak on a Leash

08. Dead Bodies Everywhere

09. Falling Away From Me

10. 4U

11. Somebody Someone

12. Dirty

13. Here to Stay

14. No Ones There

15. Did My Time

16. Ya'll Wanna Single

17. Another Brick in the Wall

18. Liar

19. Hypocrite

 

Meni se ovo dopadaaaaa! icon_da.gif Mada naravno nece svirati ovoliko pesama ali opet... icon_cry.gif

Pa jebote samo stare dobre stvari. Znaci u pravu sam bio kad sam prestao da ih pratim posle issues, doduse imaju samo jedan posle. ma korn su kul.

a vi to idete na cert u laibach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ovde u spaniji je bila potpuno ista lista, samo sto mislim da se ova LIAR pesma ustvari zove wicked (wickened) trance (nisam bas najsigurniji za tacan naziv)... ili su to mozda, razlicite pesme, sto cisto sumnjam...

pokusao sam da se setim tacnog rasporeda pesama, ali nije bilo sanse...u svakom slucaju pocinju sa here to stay i pre prvog i jedinog bisa sviraju another brick in the wall... posle bisa nastavljaju sa blind i koncert zavrsavaju sa yáll want a single...

 

bio sam u prvom redu, al sam se zesce zajbao pa sam stao tacno ispred zvucnika na koje je isao bas i bas bubanj, tako da su mi otpale usi, dok sam sa druge strane slabije cuo gitaru i vokal...

 

sve jedno njih bas i nisam ocekivao da cu ikada da vidim, a pogotovo ne tako brzo... u svakom slucaju ne zalim ni cent i svu jebadu koju sam morao da prodjem da bi se vratio kuci i to sto sam zesce zasrao patike koje inace nisu bile predvidjene za koncerte... (bile su tamno plave, a sada su zute od onog jebenog peska sa koride, al´cu da ih sredim nekako... nadam se)...

 

drugu gitaru je svirao neki lik koji mi nije poznat, ali me je strasno podsetio na Johnny Knoxville-a... lik je svo vreme stajao sa strane negde malcice iza zvucnika, sto je meni strasno bezveze izgledalo.... da sam eventualno bio sa druge strane gde je inace svirao head, sigurno ga ne bi ni video od onih zvucnika sa strane, koji im valjda dodju kao monitori.... ja sam inace bio sa monkey-eve strane i to tako blizu da sam mogao da mu vidim zenice... biggrin.gif

inace, sve sto moze da se odsvira sa jednom gitarom to svira monkey, iako je standardno pravljeno za dve gitare (kao npr. uvod u blind)... naravno... svirao je i solazu u brick-u... u pocetku 4U john je izmedju ostalog ispricao nesto i o head-u.... tipa kao od skora je otisao jedan nas clan benda... we loved that motherfucker i t.d.... i obratio se fanovima i zahvalio na podrsci koja im je mnogo potrebna, da bi mogli da nastave tu gde su stali... da jebote.... za koliko malo sam propustio da vidim i head-a mad.gif pih... sta da se radi...

sto se tice one dve nove pesme, ne zvuce mi uopste lose... ova hipocrets ima neki malo opicen ritam i takoooo..... ma cucete vec...

 

ako planirate da kupujete neke suvenire, evo cisto nekih informacija... bio je izbor od otprilike 6-7 muskih i 2 zenska modela majci... sve su kostale po 25e, sem jedne (muske) koja je kostala 30e... bilo je mozda dve dukserice koje su kostale 50e, neki sugavi kacket za 25e i jos sugaviji poster za 5e... e sad, cena karte je bila 30e, a koliko sam razumeo, kod vas je karta 20e, tako da ce mozda i ove zajebancije da vam budu nesto jeftinije...

 

auuuu jebote, al´sam se raspisao....

ako neko ima eventualno neko pitanje, nek slobodno pita, rado cu mu odgovoriti... naravno, pitanje mora da bude u vezi sa kornovim koncertom... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo prave liste iz Portugala:

 

1. Intro (I've Seen It All)

2. Here To Stay

3. Twist

4. Got The Life

5. A.D.I.D.A.S.

6. Dead Bodies Everywhere

7. Dirty

8. Hypocrites (NEW!)

9. Falling Away From Me

10.Did My Time

11.4U

12.Shoots And Ladders / One

13.Freak on a Leash

14.Faget

15.Another Brick In The Wall

16.Blind

17.Somebody Someone

18.No One's There

19.Twizted Transistor (NEW!)

20.Y'all Want a Single

 

sa www.kornunleashed.net mogu da se skinu ove dve nove, da vidite sta vas ceka. po onome sto se cuje sa ovih snimaka nije nista sto deluje zanimljivo. anyway, pricajte kako je bilo kad se vratite da znam sta sam propustio.... icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ovde u spaniji je bila potpuno ista lista, samo sto mislim da se ova LIAR pesma ustvari zove wicked (wickened) trance (nisam bas najsigurniji za tacan naziv)... ili su to mozda, razlicite pesme, sto cisto sumnjam...

pokusao sam da se setim tacnog rasporeda pesama, ali nije bilo sanse...u svakom slucaju pocinju sa here to stay i pre prvog i jedinog bisa sviraju another  brick in the wall... posle bisa nastavljaju sa blind i koncert zavrsavaju sa yáll want a single...

 

bio sam u prvom redu, al sam se zesce zajbao pa sam stao tacno ispred zvucnika na koje je isao bas i bas bubanj, tako da su mi otpale usi, dok sam sa druge strane slabije cuo gitaru i vokal...

 

sve jedno njih bas i nisam ocekivao da cu ikada da vidim, a pogotovo ne tako brzo... u svakom slucaju ne zalim ni cent i svu jebadu koju sam morao da prodjem da bi se vratio kuci i to sto sam zesce zasrao patike koje inace nisu bile predvidjene za koncerte... (bile su tamno plave, a sada su zute od onog jebenog peska sa koride, al´cu da ih sredim nekako... nadam se)...

 

drugu gitaru je svirao neki lik koji mi nije poznat, ali me je strasno podsetio na Johnny Knoxville-a... lik je svo vreme stajao sa strane negde malcice iza zvucnika, sto je meni strasno bezveze izgledalo.... da sam eventualno bio sa druge strane gde je inace svirao head, sigurno ga ne bi ni video od onih zvucnika sa strane, koji im valjda dodju kao monitori.... ja sam inace bio sa monkey-eve strane i to tako blizu da sam mogao da mu vidim zenice... biggrin.gif

inace, sve sto moze da se odsvira sa jednom gitarom to svira monkey, iako je standardno pravljeno za dve gitare (kao npr. uvod u blind)... naravno... svirao je i solazu u brick-u... u pocetku 4U john je izmedju ostalog ispricao nesto i o head-u.... tipa kao od skora je otisao jedan nas clan benda... we loved that motherfucker i t.d.... i obratio se fanovima i zahvalio na podrsci koja im je mnogo potrebna, da bi mogli da nastave tu gde su stali... da jebote.... za koliko malo sam propustio da vidim i head-a mad.gif  pih... sta da se radi...

sto se tice one dve nove pesme, ne zvuce mi uopste lose... ova hipocrets ima neki malo opicen ritam i takoooo..... ma cucete vec...

 

ako planirate da kupujete neke suvenire, evo cisto nekih informacija... bio je izbor od otprilike 6-7 muskih i 2 zenska modela majci... sve su kostale po 25e, sem jedne (muske) koja je kostala 30e... bilo je mozda dve dukserice koje su kostale 50e, neki sugavi kacket za 25e i jos sugaviji poster za 5e... e sad, cena karte je bila 30e, a koliko sam razumeo, kod vas je karta 20e, tako da ce mozda i ove zajebancije da vam budu nesto jeftinije...

 

auuuu jebote, al´sam se raspisao....

ako neko ima eventualno neko pitanje, nek slobodno pita, rado cu mu odgovoriti... naravno, pitanje mora da bude u vezi sa kornovim koncertom... biggrin.gif

ma dobro bre covece lepo je to, ima majica, ima lika iza zvucnika, munky ima zenice i tako to....nego bre jel oni rokaju???? kako to zvuci?? jesu smoreni, jel prave atmosferu, jel se obrce stomak, jel skacu, jel imaju energije, jel dozivljaj, jel mogu da prismrde onome sto su bili 99-te u Sydneyu??? to mi pricaj bre!!! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti ides?! Meni rekose da si zapalila u neki Mexico?!  icon_smile.gif  ph34r.gif

Aaaaaj se javi pa da idemo 2gedr!  icon_wink.gif  icon_rockdevil.gif

Mogu da zamislim koliko si sad ungoth posle suncanja u H.C. Novom! icon_razz.gif

Yo!! icon_cool.gif Nije Mexico nego Ecuador, ali to je sad odlozono ( i pod znakom pitanja)... itd...

 

U BG sam,... ziva...., ne bas zdrava.... do pre 5 dana niggah do jaja,.... sad malo manje do jaja... ali i dalje tu negde (ungoth u svakom sluchaju.. icon_razz.gif)...

 

 

Pa eto... meni u Herceg N. rekoshe da ti nisi potpuno siguran za Scziget ph34r.gif... a ja ovo prochitah sad.... tako da... stvari sada stoje ovako: Ja se sutra pakujem i u 22h sedam sa ortacima na bus (agencija Belvi)... ostajemo celu subotu, dakle na Korn-u... a posle Korn-a se vracamo....

 

Jeb-ga... tako se iskombinovah sad... ne znam kako ce da ispadne... ja navikla da idem na ceo Sziget... icon_uhoh.gif... videcemo....

 

U svakom sluchaju javi se!!!... nosim mobilni ....promenila sam bateriju (dve ipo godine kasnije nego shto je Bog rek'o).. sad se vishe ne gasi.... icon_cool.gif.... ozbiljno, javi se... ako sluchajno nemash broj (violent.gif) ima Uros....

 

 

Eto tako...

 

Gledamo se na Kornu.... icon_cool.gif... Shto se mene tiche... da se ja dohvatim shipke... i lako cemo... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...