Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

ma dobro bre covece lepo je to, ima majica, ima lika iza zvucnika, munky ima zenice i tako to....nego bre jel oni rokaju???? kako to zvuci?? jesu smoreni, jel prave atmosferu, jel se obrce stomak, jel skacu, jel imaju energije, jel dozivljaj, jel mogu da prismrde onome sto su bili 99-te u Sydneyu??? to mi pricaj bre!!! icon_wink.gif

ma prave oni atmosferu... ima konverzacije sa publikom, ali malo manje nego sto sam ocekivao da ce da bude, ali opet sasvim dovoljno... bacaju se dobar deo koncerta... john nije kukao i te fore...

meni bi sigurno bio mnogo jaci dozivljaj da nisam bio odmah pored onih jebenih zvucnika... jebes ga.... tako da mi se od njih obrtao stomak....

al´ne da se skakalo na koncertu... letela je prasina na sve strane....

sa sydney-om ne mogu da poredim, jer ipak je to samo snimak....

 

i da!!!!!!!!

 

veoma interesantna stvar, koju jos nikad nisam primetio, tj video.

 

john je posle svake ili skoro svake pesme isao do nekog stola koji je stojao pored bubnjeva i uzimao pretpostavimo kiseonik iz one boce.... lepo se videlo kad uzme onu masku i stavi je na lice, a posto u drugoj ruci drzi mikrofon, cuju se i mali uzdisaji/izdisaji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

john je posle svake ili skoro svake pesme isao do nekog stola koji je stojao pored bubnjeva i uzimao pretpostavimo kiseonik iz one boce.... lepo se videlo kad uzme onu masku i stavi je na lice, a posto u drugoj ruci drzi mikrofon, cuju se i mali uzdisaji/izdisaji....

Pa mora nekako da dodje do vazduha! Onu masu treba nositi! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

otalno su me razocarali sinoc... Necu mnogo da komentarisem, kada napisem live report poslacu, pa procitajte...

 

Nego ko je onaj lik iz Zemuna sto je s nama bio u autobusu i nije mogao da podnese cinjenicu da je Korn bio los, pa mi je pretio da ce da me istuce zbog In Flames?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali su tehnichkih problema... Bas je probijao i tandrkao... Vokal je bio previshe utishan i loshe podeshen... S obzirom na njihov kalibar, te na chinjenicu da takve stvari ne moraju da tolerishu, skroz je profi shto su do kraja svirali.... Siromashniji repertoar though.... Nije bilo Feget-a, nije bilo Falling away from me, nije bilo 4U, nije bilo Dirty, nije bilo Dead bodies everywhere.... ali zato je bilo vremena za One i Wall (po meni greshka..).... s druge strane, pohvalno je to shto je John svirao gajde na Shoots & Ladders...

 

Malo su se razilazili.... paznja mi je bila ometena, jerbo sam ginula u prvim redovima i bavila se crowd surfing-om icon_cool.gif.... ali mislim da je Monkey sve vreme pokrivao obe gitare... pa su neki delovi zvuchali siromashnije, shto nikako nije bila dobra ideja sa ionako loshe podeshenim basom.... Dakle, svirka shupljikava, a pevanje... Mislim, Johnatan je jedan od najboljih pevacha ikad... njega uzivo slushati je stvarno savrsheno... total respect!!!.... Twist je zvuchao da se useresh!!!!... i ostalo.... jedino shto je zbog tehnichkih problema bio malo indisponiran, pa je neke delove pevao s pola glasa...

 

 

Fieldy trenutno ima najbolju liniju u bendu icon_smile.gif... Bez zajebancije, skroz je omrshao i nosi pravu pushtenu kosu... (sad lichi na Head-a kad pusti kosu).... Johnatan je malo puniji u odnosu na dane najboje kilaze, shto je meni u principu super i do jaja mi izgleda (bilo je u adidasu, kilt varijanta, crno sa crvenim shtraftama.. full respect za to)... Monkey je lepshi u prirodi... David ima brit-pop frizuru i HC bradicu (pa sad podseca na Flynn-a MH) i lepshi je na TV-u (bar efektniji)....

 

 

Sve u svemu mnogo su veliki!!!.... faktichki nestvarni.... Meni ni u najmanju ruku nisu poljuljali utisak.... Koncert jeste mogao biti znatno, znatno bolji (alright, we've seen that... svi znamo kakvi Korn-ovi live-ovi mogu da budu)... jbg, takav sticaj okolnosti.... ja ih i dalje cenim, mislim da je Head pichka shto je otishao, mislim da su profi i da imaju respect (za razliku od B-real-a npr, koji je proshle godine na exit-u vrishtao izrazom ''boli me kurac za ovaj deo sveta, vi ste smrdljivi crvi''.... Korn je odrzao sve na visokom nivou)...

 

ProfDef komentar: Odlichan im je novi artwork za *Korn*, odnosno nova stilizacija standardnog logoa (fora sa dve kosturske ruke...).... U svakom smislu je apsolutno fantastichan!!! respect!! icon_da.gif

 

I eto.... ja koncertu dajem +, + meni i mojim ortacima je bilo do jaja.... (Kad se sve sabere, uopshte nam nije loshe! mhihi.gif)

 

Poz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno, ocekivala sam sekiru posred chela, a ovako su me samo okrznuli...

 

falilo je dosta energije da bi nastup bio mocan (ovako mi je izgledalo kao da gledam snimak certa na tv-u)... i oni silni prekidi zbog teh. problema, i njihovo popunjavanje tih pauza... jedini deo kada me je koncert "pukao" bio je Blind... skrnavljenje floyda = potpuni promasaj. falilo je mnogo pesama, koje bi mozda i bile odsvirane da nije bilo one frke...

 

mozda jeste profi to sto su i pored teh. probl. ostali na bini, ali mi nije jasno kako jedan tako veliki bend moze sebi dozvoliti tako praznjikav zvuk...

 

skoro pa razocarenje.

 

ipak, da ne kenjam previse, dajem im jos jednu shansu....kad dodju u srbiju..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

su svirali.  icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

No shit... Oh well, i jesam se dvoumila on that one.... musik19.gif.....

 

 

....ko zna, I said kooo zna, shta se tad deshavalo to me in da crowd.... (Mozda sam spashavala kosu ili ramenu kost (koju nisam spasila) ili neku drugu kost...) icon_cool.gif btw. jel istina da je rokanje vecheras??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super...sve kako treba...ochekivano...

Kapiram da su neki ljudi utripovali da Korn dolazi zbog njih u Peshtu...

Zvuk je bio ochekivan s obzirom da fali druga djitra i da ce cela ova turneja biti jedan veliki test za novi sound...

Minus za njih je to shto prave smeshne aranzmane za nove stvari...i shto su na turneju krenuli bez nekog specijlanog reshenja za drugu djitru...

Svaka chast za tehnichare...ekstra rade posao...

Ostalo sve kul...vredelo je videti...

 

www.nork.co.sr

www.outofmelody.cjb.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego ko je onaj lik iz Zemuna sto je s nama bio u autobusu i nije mogao da podnese cinjenicu da je Korn bio los, pa mi je pretio da ce da me istuce zbog In Flames?

posle prolazim pored njegovog sedista u busu.. "byjsbdfysjb#^*#nuksdah...in flames..uvsdb3#@*nahkjsd...." laugh.gif a ja samo rekla da me korn skoro pa razocarao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

otalno su me razocarali sinoc... Necu mnogo da komentarisem, kada napisem live report poslacu, pa procitajte...

 

Nego ko je onaj lik iz Zemuna sto je s nama bio u autobusu i nije mogao da podnese cinjenicu da je Korn bio los, pa mi je pretio da ce da me istuce zbog In Flames?

"Lik iz Zemuna vas pozdravlja i ne moze da veruje da ste sve shvatile ozbiljno!!!...Nema nishta protiv In Flames,ali i dlaje tvrdi da je Korn bio do jaja...Toliko..."

 

eto... icon_da.gif

 

www.nork.co.sr

www.outofmelody.cjb.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...