Jump to content

Nosebleed


Recommended Posts

Guest byakuya
Znate kako..izdavanjem albuma pomocu izdavacke kuce verovatno ne bi u samom startu dovelo do spoznaje sirokih narodnih masa o vasem postojanju, ali sigurno bi lakse dosli do vecih koncerata..lakse bi se progurali na neki festival (exit ili nesto slicno u okolini) ili ako dodje neki strani bend veci, ko zna..a spot mozete neki da snimite ( ne za neki budjavi sok, znam o cemu pricas:), pa i on bi se sa izdavacem vise verovatno vrteo..metropolis, adria mozda..drugi album obavezno da izdate!! pa makar sami stampali diskove!! disk je ipak disk, opipljivo nesto:) sve najbolje :meshuggah:

 

Verovao ili ne...i mi smo bukvalno tako razmisljali u pocetku...mozda ne platinum rekords :P ali definitivno izdavanje albuma...medjutim okolnosti kakve jesu, i u kakvom je 'statusu' nasa zemlja kada je u pitanju muzika, nisu bile povoljne da mi izdamo album i da neko na TAJ nacin cuje za nas (imali smo primedbe tipa : pevate na engleskom, probajte za par meseci, a vi nemate harmoniku? i sl. :) ). Sto se tice koncerata, uglavnom su to drugarske svirke, jer vece undeground svirke ne mogu da dodju do izrazaja - a i ne bi bile underground onda hehe. Svirali smo 2006 na exitu, verovali ili ne u 3am pred nekih 1500 ljudi i bilo je odlicno. bili smo najmladji bend na Exitu (mislim da smo svirali oko 6 meseci, ispravice me kolega ako gresim :P). Sto se tice spota, upravo se dogovaramo na koji cemo nacin to da odradimo, a da ne bude standardno.... u pitanju su efekti,digitalne kamere, etc etc...dosta otkrivanja :P Uskoro nadam se imacemo svirku u Valjevu, a nastavicemo sa sto cescim svirkama, i zbog vas i zbog nas ;)

 

 

kad sam shvatila da vrtim peto slušanje na myspaceu reših da skinem album :pivopije: samo napred. odlično zvuči.

 

Tako i ja neki put zabodem po 4h slusanja nozblida (neki bi rekli - vidi pozera slusa svoj bend :P ali koja je poenta pravljenja muzike ako sam ne uzivas u njoj :P) , ali tu je uvek avril u mp3 listi da me vrati u zivot hehe... hvala na 'vrtenju' :P ipak se okrece :PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nosebleed - I Was In A Subculture And All I Got Was This Lousy EP

 

frontcovers.jpg[/img]

 

Novi EP, na kome se nalaze 4 pesme plus tekstovi i shmartwork. Pesme susnimljene i miksovane u Pirana studiju u Kruševcu, a gazde snimanja subili Branko i Dandi (Sweeper). Poslušaj, prokomentariši ili nemoj

icon_wink.gif

 

http://www.sweepunk.com/Nosebleed_-_I_Was_In_A_Subculture_And_All_I_Got_Was_This_Lousy_EP.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

n324248295727_4676.jpg

 

Despite Everything (GREECE), punk rock bend iz Atine, dolazi u Beograd u sklopu evropske turneje na kojoj ce promovisati dva nova EP "In Desperate Times" i "With My Bear Hands"

Myspace

 

Kao podrska nastupice beogradski Nosebleed koji ce takodje predstaviti publici novi EP "I Was In A Subculture And All I Got Was This Lousy EP"

Myspace

 

Takodje ce nastupiti i beogradski Blankfile koji ce predstaviti novi LP "Turning The Season"

Myspace

Ocekuje nas puno noviteta, vidimo se!!!

Cena karte 300 RSD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...