Jump to content

Tsjuder


Nemethor

Recommended Posts

20 hours ago, oʞɾoƃ said:

Ljudi od 45 godina pale obrnuti krst, wow, stunning and brave.

Мени је логичније да пале исправно постављен крст као права негација хришћанства. Ако пале обрнут то значи да негирају сатанизам што значи да су дубоко у души искрени хришћани. Јер - и - дају + као што у истој реченици не можеш користити 2 негације (осим ако си Србин) :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/31/2023 at 6:27 PM, Сале said:

Мени је логичније да пале исправно постављен крст као права негација хришћанства. Ако пале обрнут то значи да негирају сатанизам што значи да су дубоко у души искрени хришћани. Јер - и - дају + као што у истој реченици не можеш користити 2 негације (осим ако си Србин) :haha:

Ček bre Sale, znači tom logikom da su zapalili dva obrnuta jel bi to onda značlo da su ipak satanisti? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, oʞɾoƃ said:

Nek zapale Kuran.

Тешко да би поживели до новог албума да су то урадили.

14 minutes ago, HUMAN said:

Ček bre Sale, znači tom logikom da su zapalili dva obrnuta jel bi to onda značlo da su ipak satanisti? 

Па тако испада, хах.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 6/30/2023 at 10:43 PM, Grobodan said:

mene bas prijatno iznenadio album, bez problema najbolji od desert northern hell

Тек данас детаљно преслушах албум и могу слободно да потврдим Слобину констатацију. Стил и дужина албума уобичајени за њихове радове али овај ми је енергичнији од претходна 2 а нарочито од оног Антилив. Јес да и даље фурају те клиначке фазоне, обрнуте крстаче, ђаволе и остала срања ал то раде са стилом који нису мењали од... па... од кад су били клинци :haha:. Једина моја замерка овог албума је то што су урнисали лого и не знам шта им је то требало. Онај оригинални је био неупоредиво бољи. Засрали су натпис ко и ноктурнал мортум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...