Jump to content

eRepublic


Panzer Serbia

Recommended Posts

igrica hoce da bude politichki korektna :D

 

@wizard

 

da, niko nama nije neprijatelj kao shto smo mi sami

 

oni hrvati su se tukli do poslednje kapi krvi i kinte (imali su srece shto su im uleteli saveznici, pa su dobili), ali svaka im chast kako su slozni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

zaposlish se tako shto odesh na market -> job market

 

shodno mogucnostima i zeljama (ako si na nuli) zapochnesh u firmi sa jednom zvezdom (gathering ili building skill da budzish, tu posle pada dobra kinta i takvi su uvek potrebni, nas manualaca ima pun kurac) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze da je ovo mega zarazna igra onda je on budala koja nema zivot. Mislim , vec ti nije dovoljno sto nemas zivot na forumu , kao vecina nas , ali josh + Erepublik = no social life.

 

Ja sam je igrao pola sata , dao sam mu sansu ali je totalno sranje.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

erepublik realno uzme 20ak minuta dnevno, eventualno nesto vise ako izvalis neki interesantan rat ili novinski clanak sto ne bi trebalo da bude no life varijanta sem ako ne volis da ides na ona chatovanja i ostala govna.

 

nego opade skroz traznja za nama zidarcima skroz nakon ove slavonije, em mi smanjise platu na 29. :(

 

inace vuce cuo sam od druga iz stranke da ce sad neko vreme vrtoglavo rasti traznja za vama manualcima, valjda nije prazna prica. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

erepublik realno uzme 20ak minuta dnevno, eventualno nesto vise ako izvalis neki interesantan rat ili novinski clanak sto ne bi trebalo da bude no life varijanta sem ako ne volis da ides na ona chatovanja i ostala govna.

 

nego opade skroz traznja za nama zidarcima skroz nakon ove slavonije, em mi smanjise platu na 29. :(

 

inace vuce cuo sam od druga iz stranke da ce sad neko vreme vrtoglavo rasti traznja za vama manualcima, valjda nije prazna prica. :P

 

 

Nekad sam imao postovanja prema tebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

erepublik realno uzme 20ak minuta dnevno

Počeh da igram ovu igru pre nešto malo dana. Trenutno sam na desetom nivou i jako me zanima gde se to tačno gubi 20 minuta, pošto imam da kliknem jednom na work, jednom na train i pet puta na fight i ja sam za taj dan gotov. Sve zajedno - 37 sekundi. U suštini ja čak i tražim ako ima nešto interesantno što zahteva malkice više vremena :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

erepublik realno uzme 20ak minuta dnevno, eventualno nesto vise ako izvalis neki interesantan rat ili novinski clanak sto ne bi trebalo da bude no life varijanta sem ako ne volis da ides na ona chatovanja i ostala govna.

 

nego opade skroz traznja za nama zidarcima skroz nakon ove slavonije, em mi smanjise platu na 29. :(

 

inace vuce cuo sam od druga iz stranke da ce sad neko vreme vrtoglavo rasti traznja za vama manualcima, valjda nije prazna prica. :P

 

josh uvek nishta od potraznje :D

 

a skoro mi je gazda kenjao (pretio otkazom) kad sam slabije radio jer sam zaboravio da se lechim posle ratovanja :haha:

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj Tribal Wars. Ortak se time zarazio, meni deluje kao glupost.

Ma ne, hoću da mi neko ukaže na to gde to ljudima odlaze minuti u ovoj igri, pošto mi se generalno sviđa koncept, posebno to što mogu osnovati svoju partiju :haha:

Ne želim neki novi oGame, to mi nikako ne treba. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...