Jump to content

2009.09.07. *SKC, Beograd* Pro-Pain, Drone, Vengince


Diddy

Recommended Posts

U dve recenice i bez ikakve zelje da se raspravljam o smislu univerzuma i kosmickoj pravdi sa bilo kojim dokonim ideologom:

 

 

Ovaj koncert je BIO OTKAZAN od strane onoga ko je to organizovao pre nekih mesec dana. Zasto taj neko to nije objavio tamo gde je objavio da se koncert odrzava nije moj problem niti moja briga - sva pitanja o tome postavljate NJIMA A NE MENI.

 

Dalje:

 

Pre nekoliko dana sam posle pregovora sa agencijom dogovorio koncert za koji plakat mozete videti poruku ili dve pre ove.

Zasto vam ovo i ovako pisem? Da bi svima bilo jasno zasto ovo NIJE ISTI KONCERT KOJI JE NEKO OBJAVIO PRE PAR MESECI - TAJ KONCERT JE OTKAZAN.

 

Jedina stvar koja se sasvim slucajno poklapa je mesto izvodjenja, tj. desavanja ...

 

Zasto ovo objasnjavam - da bi svi shvatili zasto sa onim kartama koje su kupili za onaj koncert ne mogu uci na ovaj koncert. Mozete ih vratiti tamo gde ste ih i kupili ... posto se ovaj NOVI koncert odrzava u istom prostoru na istom mestu ce se prodavati i nove karte.

 

Jos jedanput - SVA PITANJA O ONIM KARTAMA I ONOM KONCERTU POSTAVLJATE ONIM ORGANIZATORIMA A NE MENI.

 

Izvinjavam se zbog ove kolicine velikih slova, ali mislim da mi je ovako lakse nego da vodim bespredmetne i besmislene rasprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, prekasno je objavljeno za koncert, ali organizatoru velika podrska i nada da ce koncert uspeti...

Moguce da cu naleteti i ja (malo je problem sto idem 10. i na Municipal waste) a Propain sam gledao tri puta u BG, devedesetih...I mogu svima da ih preporucim, ljudi rasturaju uzivo, tuku bez stajanja, odlicna svirka, energija, necete se pokajati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, prekasno je objavljeno za koncert, ali organizatoru velika podrska i nada da ce koncert uspeti...

Moguce da cu naleteti i ja (malo je problem sto idem 10. i na Municipal waste) a Propain sam gledao tri puta u BG, devedesetih...I mogu svima da ih preporucim, ljudi rasturaju uzivo, tuku bez stajanja, odlicna svirka, energija, necete se pokajati!

ajde bre

idem i ja na municipal :pivopije:

bas me zanima koliko ljudi ce biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosli bismo nas petorica kolima ali nemamo ko da nam kupi ulaznice u pretprodaji da ustedimo makar deo novca koji dajemo za gorivo (5x200=1000 dinara ustede).Jel moze da se rezervise na neki broj telefona da ostavim sve podatke i da posaljem kaparu post netom livingrumu pa da pokupimo karte na dan koncerta po ceni pretprodaje i doplatimo ostatak?Cekacemo odgovor,unapred hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosli bismo nas petorica kolima ali nemamo ko da nam kupi ulaznice u pretprodaji da ustedimo makar deo novca koji dajemo za gorivo (5x200=1000 dinara ustede).Jel moze da se rezervise na neki broj telefona da ostavim sve podatke i da posaljem kaparu post netom livingrumu pa da pokupimo karte na dan koncerta po ceni pretprodaje i doplatimo ostatak?Cekacemo odgovor,unapred hvala...

 

Aj dolazi, pa da i ja dodjem, pa da se zezamo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj dolazi, pa da i ja dodjem, pa da se zezamo :pivopije:

 

Verovatno cemo doci,veceras se dogovaramo pa mozemo sutra da se cujemo preko mobilnog ako zvonim ceo dan pa nisam online.Kad vidis sa kim dolazim ima da padnes na dupe. :-)))

Kad bi se Dule vrnuo iz Svabije do tada pa da se skupimo ko nekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...