Jump to content

2009.04.11. *SKC Livingroom, Beograd* Consecration/Hesus Attor/Organized Chaos


Baal

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inace, ko nije upucen, Hesus Attor sviraju Mr. Bungle/Fantomas fazon. odican bend. izdali su Sonic Gastronomy Vol. 1 prosle godine za Moonlee Records

 

za Organized se zna, prog u fazonu Pain Of Salvation, imali su vec dve predobre svirke.

 

Mislim da ce i ova svirka biti PREdobra. :D

 

Ura za Mr. Bungle i Pain! :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam, ovo još od decembra negde planiram da vidim. ^_^

 

Ja sam tebe cekala da idemo na ovakve svirke :da:

 

 

Baal, druze moj iz kruga dvojke :P, gde mi je majica, htela sam da je nosim u subotu, a sad ne mogu da budem cool :(

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ochekivano dobro. Ovaj Hesus ima tako nenormalnog pevacha, ko neka debela verzija Mike Pattona i Greg Puciatoa . Ali osim toga stvarno kvalitetna svirka dosta im je i energican i interesantan nastup bio. Sto se tiche consa, kao i uvek razvalili su, josh uvek verujem da su oni medju najboljim Srpskim live bendovima. Na Organizovanom haosu nisam bio morao sam da idem kuci.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bilo :meshuggah: Malo je kasno pocelo, pa smo se smrzli ispred, ali nadoknadilo se :pivopije:

Momci iz Hesusa su odlicni, vrlo energicna i ziva svirka, pevac ima neverovatan glas, svaka mu cast. Malo mi krivo sto je onaj lik ugruvao ruku, ali ajde, valjda nije strasno :confused: Japanska pesma me je odusevila ;)

Consi standardno super, iako nisam uopste uspela Baal-a da vidim shmrc :( Uzela sam majicu napokon :D

Treci bend sam nesto malo cula, isto imaju vrlo energican nastup.

 

U svakom slucaju, super svirka :da: E da, drago mi je sto sam videla gomilu poznatih faca, pa smo evocirali uspomene na stare Cons svirke ;)

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast svim bendovima a i publici odlicna je atmosfera bila. hesus su pokidali imali su vise nego odlican prijem kod publike, vidim da su i oni bili bas zadovoljni, na consima je bila prejebena atmosfera. organized chaos su isto bili odlicni ali sam morao paliti dalje pa sam samo na prvie 2-3 pesme ostao. predobra svirka u svakom slucaju, zajebao se gadno svako ko nije otisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...