Jump to content

2009.04.17. *Dvoriste - Novi Sad* Draconic/Rozenhill/Null


azal

Recommended Posts

novi-sad.jpg

 

Draconic i svedjani Rozenhill su izdali albume za austrijsku kucu Noisehead Records.

 

Rozenhill sviraju melodeath http://www.myspace.com/rozenhill

 

Draconic znate vec sta svira http://www.myspace.com/draconic

 

Null je mlad ali odlican deathcore bend iz Novog Sada http://www.myspace.com/nullns

 

cena: 300 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nama su rekli da je CK malo bolje mesto, ali da to je vise pankersko mesto, i da je najsigurnije da sviramo u Dvoristu jer tu metalci stalno izlaze. Ona trema je mnogo fenci za metal, i rekli su svi da je lik iz onog kluba 66 ili sta vec mnogo lud i da se bolje ne dogovaras nista sa njim jer postoji mogucnost da te ispali i otkaze za neku privatnu zurku tri dana pre certa.

 

dobro ce biti u dvoristu, pravi UG, nece nam trebati mikrofona na pojacalima :D

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj boze da vam prodje ok, mi smo svirali pre mesec dana u ck13 sa DREDDUP i prosli bas ok, ma po picki bilo, a istog dana su u dvoristu svirali !NSULT iz poljske, KOLAPS i VAULT OF PAIN, dakle, strani bend + 2 novosadska = prodato 50 karata..

 

zaboravih reci da je zvuk u ck perfektan, sa dobrim monitoringom.. 300din za ns je dosta skupo, ali mozda gresim..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjda nece biti drugih metal svirki tog dana, dovoljno nam je Cradle u BGu :)

 

Lazo bez zajebancije, razmisli o ceni karte jos jednom, jer do sada u NS-u cena NIKAD nije bila 300 dinara, pa kontam da ce mnogo mase samo reci "a bole ce me da dam, idem da pijem" ili tako nesto...mislim jbg, sad je uzasno vreme za svirke.

 

daj boze da vam prodje ok, mi smo svirali pre mesec dana u ck13 sa DREDDUP i prosli bas ok, ma po picki bilo, a istog dana su u dvoristu svirali !NSULT iz poljske, KOLAPS i VAULT OF PAIN, dakle, strani bend + 2 novosadska = prodato 50 karata..

 

Brate, da je bilo 50 ja bih bio srecan covek - bilo je 20 prodatih karata, ali zbog guset liste i bendva je bilo 50 ljudi dole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo bez zajebancije, razmisli o ceni karte jos jednom, jer do sada u NS-u cena NIKAD nije bila 300 dinara, pa kontam da ce mnogo mase samo reci "a bole ce me da dam, idem da pijem" ili tako nesto...mislim jbg, sad je uzasno vreme za svirke.

 

 

hocu, koliko se meni cini, Oldschool je pricao sa nekim iz Dvorista i taj neko je njegmu rekao da moze opusteno 300 da bude jer dolazi i strani bend.

 

koliko bi ti stavio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko je bio ulaz?

 

Pa 200 dinara je bio ulaz za INSULT + 2 domaca benda - sto je identican slucaj kao i sa ovom svirkom.

 

Tako da, iskreno, ja bih stavio 200 dinara, jer je to standard. 150 nemoj, ali ja ni posto ne bih stavio preko 200 !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nama su rekli da je CK malo bolje mesto, ali da to je vise pankersko mesto, i da je najsigurnije da sviramo u Dvoristu jer tu metalci stalno izlaze. Ona trema je mnogo fenci za metal, i rekli su svi da je lik iz onog kluba 66 ili sta vec mnogo lud i da se bolje ne dogovaras nista sa njim jer postoji mogucnost da te ispali i otkaze za neku privatnu zurku tri dana pre certa.

 

dobro ce biti u dvoristu, pravi UG, nece nam trebati mikrofona na pojacalima :D

 

Tesko da je ekipa iz Dvorista videla 300 dinara :). Steta, CK bi bio bolji izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...