Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

MAX se odrekao Sonate,javno,zbog po njemu loseg Unia cd.

hehe, Natasha je u pravu :da: meni je Unia posle Silence-a omiljeni album a najvece razocharenje mi je bilo izbacivanje Jania medjutim svi kazhu da Elias sabija pa nisam ni ja nechovek da mu ne dam shansu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec pricate o predgrupama NightFall je logicno jebeno savrsen kao predgrupa za ovo a mogo bi Eldrejne da se zajebe pa da zasvira i sa Apocalypse na toeme koncertu,dobar je bend a zapostavili ga (Bobo el me cujes,ako me ne cujes procitaj x) a ako bi trebale da budu strane predgrupe i tu bik mogo Apocalypse posto je (ako se ne varam jer sam uspeo da dobijem dva keca za jedan cas iz geografije) iz Republike Srpske,jednim delom ili kako god! :mhihi::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da ce ovaj koncert nadmasiti InFlames, prosto je nemoguce. :da:

 

Ako mislis na sutke, nece :) Ako mislis na zvuk, ne znam, ali, kao sto rekoh, dobar dio zasluga za zvuk je nova oprema za iznajmljivanje koja je predobra.

Ako mislis na posjetu, In Flames je prilicno zakazao, a skuplji je od Sonate, i od Kamelota i od Hammerfalla, pa su ih svi nabrojani razbili prodajom. Naravno, koncert se svakako odrzao, i bilo je savrseno, tako da sada mnogim skepticima ostaje da cekaju Flamese ponovo.

 

 

Inace, bitno obavjestenje, narucioci nasih finih karata mogu da ocekuju meet & greet sa clanovima benda na dan koncerta+plakate na poklon, tako da je to jos jedan razlog da svoju kartu nabavite sto prije, ako ste zaista fan benda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam ispred SKC-a, i cekam koncerat!
:):)

 

Jebiga samo sto necu moci da narucim tu fensi kartu, posto cenim da ce se rasprodati do maja.....

Pa te karte ce otici jako brzo, vec u aprilu, cini mi se (neka moja slobodno procena).

 

A organizatori bi mogli povremeno da nas obaveste koliko je otprilike jos karata ostalo (od tih 100).

Recimo, bas me zanima kol'ko ce se naruciti tih karata do petka uvece, subote ujutru (tacnije, do pred HF).

 

medjutim svi kazhu da Elias sabija pa nisam ni ja nechovek da mu ne dam shansu :):):)

Elias je bas cool, verujem na rec svima koji su ga videli uzivo i kazu da je super!

Tako da, daj mu sansu, nece te razocarati. :da:;)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

JBTE NEMOGU DA VERUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!

 

Svaka vam cast!!!

 

Jedva cekam ovo, btw sto je tolko skupo!? al nema veze...

 

 

Momci jos da dovedete Stratovarious,Manowar i Rhapsody , a moze i Elvenking i Spellblast i tako ce te me usreciti !

 

Gde mogu da uzmem kartu?

 

I da vidimo se u Subotu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skup bend, skupa karta. Očekujem da se proda nekih 100-150 karata čim budu puštene u prodaju, a ostalo tamo kad se približi koncert, u zavisnosti od cene koja tada bude bila i drugih koncerata u tom periodu. Nije Sonata kod nas baš toliko popularna, rizična je ovo investicija. Što se mene tiče, ja bih ih gledao samo zbog prva dva albuma, sve ovo posle nije ni blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od drustva u kojem se kreces. A sudeci po narudzbinama, vecina posjetilaca koncerta su zene, kao na Kamelotu, a to garantuje dobro posjecen koncert. U svakom slucaju, ni jedan od bendova ovog ranga ne ide ispod 500 ulaznica, pa ako i tako bude, cool, sta se moze. Bitno je da imamo jos jedan koncert upisan u rad organizacije, i jos ljudi sa kojima saradjujemo.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda nece svirati puno pesama sa novijih albuma, kao i vecina ovde voleo bih da chujem najbolje pesme, ipak ih nijednom nismo gledali. ;)

A bice sa 'Unie' 'Paid In Full' i 'In Black And White' verovatno, i jos jedno 4 (minimum) sa novog albuma, onda 'FullMoon', a za ostale cemo videti. Zanima me koju ce baladu ovoga puta izabrati.

Bilo bi dobro da odsviraju i 'White Pearl, Black Oceans', k'o sto su i na prosloj turneji.

 

Mogli bi 'The Cage'. Tu pesmu bi bas volela da cujem. Ovih dana mi je nesto mnogo prirasla za srce, al' oduvek sam je volela.

 

Ja ne bih da gledam setlistu kad izadje (posle prvog, drugog koncerta na turneji), al' znam da ce je ovde neko garant objaviti.

 

Zavisi od drustva u kojem se kreces. A sudeci po narudzbinama, vecina posjetilaca koncerta su zene, kao na Kamelotu, a to garantuje dobro posjecen koncert.

:):rockdevil:

U svakom slucaju, ni jedan od bendova ovog ranga ne ide ispod 500 ulaznica, pa ako i tako bude, cool, sta se moze. Bitno je da imamo jos jedan koncert upisan u rad organizacije, i jos ljudi sa kojima saradjujemo.

Tako je.

 

Bice ovo sjajan koncert!

Pa nek' nam dodju jos koji put, k'o sto su Kamelot i HF. :bigblue:

A mogli bi i spot snimiti ovde. :bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako sada ide, ali ja sam Sonatu odmah zavolio sa izlaskom Silence albuma. Citao tekstove u Rock Expressu, nabavio bend i odusevio se. Stvarno ne bih prognozirao koliko ce biti ljudi, ali je cinjenica da je negdje 2003-2004 skandinavski melodicni metal bio ubjedljivo najpopularniji zanr u Srbiji. Pa, Alogijini koncerti sa FullMoon, znate i sami kakva bi bila atmosfera u velikom SKC-u, pa onda Stratovarius - Freedom, kad su svirali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako sada ide, ali ja sam Sonatu odmah zavolio sa izlaskom Silence albuma. Citao tekstove u Rock Expressu, nabavio bend i odusevio se. Stvarno ne bih prognozirao koliko ce biti ljudi, ali je cinjenica da je negdje 2003-2004 skandinavski melodicni metal bio ubjedljivo najpopularniji zanr u Srbiji. Pa, Alogijini koncerti sa FullMoon, znate i sami kakva bi bila atmosfera u velikom SKC-u, pa onda Stratovarius - Freedom, kad su svirali...

 

Jel postoje negde ti Alogijini snimci?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh sto bih volela da predgrupa bude Leave's Eyes...ili Xandria...ili Epica... uh!!

 

Inace, ja nemam iskustva sa narucivanjem karata ovako preko maila... Dakle, sta samo posaljem na onaj zadat mail kako zelim kartu? Jel treba da dam adresu il sta vec, pa ce da mi dodje karta?... Kad ja to treba da platim?

 

Nemojte me kuditi sto postavljam ovakva pitanja, jer stvarno ne znam kako idu ti procesi...a bila bi pozeljno da mi odgovorite na moja, mozda naizgled, tupava pitanja... :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi svesna da "Leave's Eyes" ne znači apsolutno ništa :)

Prvo, zovu se Leaves' Eyes (oči od lišća), a drugo, iako im je dobra muzika, ne znam koliko bi se uklopili u veselu atmosferu koja je uvek na Sonatinim koncertima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucioci promotivnih karata za Sonatu imace i privilegiju ulaska na koncert pola sata prije ostalih i tako ce im biti omoguceno zauzimanje prvih redova!

Ovo je sve u cilju podsticanja pretprodaje, naravno, jer treba cijeniti ako neko toliko voli bend da je u stanju da kupi kartu 6 mjeseci pred koncert. Ova pomama za Sonatom k'o pomama za Tool-om :)

 

Jos jedna bitna stvar: Ko naruci preko nas karte za najavljena 3 koncerta: CircleIICircle/Manticora, Jon Oliva's pain i Sonatu, dobija popust od 10%, sto izadje nekih 520 dinara.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...