Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

jebem ti sve ti jebem da ti jebem sve ti jebem

idem 15-og sam na ekskurziji

jebem ti skolu jebem ti sve

neeeee

 

ko hoce kartu prodajem 2200 ona fensi karta

:( :( :(

 

 

edit

evo 19-og se vracamo iz Beca a oni tada sviraju u Becu moracu nesto da odradim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
@Elderane brate video sam na sajtu Pagan's Mind-a da su bili support Sonati na turneji ovoj, pa aj sredite nekako njih. Molite, kunite itd. :D

 

Ajde iskreno, šta misliš, koliko jedan organizator u jednoj zemlji na turneji od 20-30 datuma može da utiče na odabir predgrupe koja je stvar dogovora između menadžera i izdavačkih kuća?

 

Razmišljajte ljudi malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde iskreno, šta misliš, koliko jedan organizator u jednoj zemlji na turneji od 20-30 datuma može da utiče na odabir predgrupe koja je stvar dogovora između menadžera i izdavačkih kuća?

 

Razmišljajte ljudi malo.

 

Ti si nevidjeni pametnjakovic majke mi mile. Pa zar mislis da mi to neznamo?! Napisao sam to iz sprdnje, jer bi jedino u tom slucaju otisao na koncert. A realno, mnooooooogo mi je glupo sto je Pagans Mind njima predgrupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali a-p-s-o-l-u-t-n-o nimalo!

Moze malo. Znam za slucaj da je jedan bend isao sa dve predgrupe, jedna je otkazala, pa se poklopilo da su promoteri iz nekoliko zemalja pitali jel moze umesto njih jedan odredjeni bend da ide, i ispunila im se zelja ... ali kazem sansa je mala. Ali citaju mailove ti menadzeri zapravo, verovali ili ne :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi pomoć. Pre mesec dana sam naručio karte sa Terra Nostrinog sajta, ostavio adresu i ostalo. Napisao sam im da bih uzeo jedino ako je ostalo onih lepih karata. Nista mi nisu odgovorili i sad ne znam da li da kupujem karte po regularnoj ceni ili da čekam ove da stignu. Kada sam naručio za Evergrey, u roku od par dana mi je stigao mail da će karte biti poslate.A u slucaju Sonate, nista. Sta sad raditi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A šta odmaraju toliko k'o da rade koncerte svaki dan. :)

 

Nego, izgleda da je Beograd definitivno "najjugoistočnija" tačka turneje, što znači da organizatori mogu da očekuju svesrdnu pomoć najpre Bugara, pa i Rumuna, Makedonaca, možda čak i Grka... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 346 postova prezivela su 174 :tehkista:

Spameri,lakse malo,'bem vam lebac :)

Ne ponavljajte po 10 puta 'ocu ovaj bend','kad ce predgrupe',kurac-palac,polako jebote,kad se bude znalo - objavice vam!

 

 

@Elderane:poodgovaraj im na pitanja,odlepili ljudi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...