Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Delain predgrupa? To je vest nad vestima.

 

Licno mi je to najbolji bend sa zenskim vokalom unutar zanra danas, bolji milion puta od prenahvaljene Epice, Lacuna Coil ili Leaves Eyes, interesantniji i metalskiji od Within Temptation... a ima i taj holandski smek na momente, podseti na Arjena i neke njegove radove (tipa Ambeon), dok hoce ova lady i na Anneke pocesto da podseti :da:

 

Sve u svemu, extra, i tamo sam :meshuggah:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, ipak je Within Temptation miljama iznad ovoga. Ipak, sjajne predgrupe.

Ma nema sanse da je danas tako. Ode WT od metala kilomentrima, to sam napisao, a i zadnja dva albuma isto zvuce. Jeste da imaju milione, bombastican zvuk, orkestre simfonijske, horove i to, ali Delain ima hitove koji nisu bas toliko komercijalno orijentisani koliko WTovi. Mislim, gotivim ja i taj bend, ali od mladjih, glasao bih za Delain sasvim sigurno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa dilejnovog sajta:

 

Delain cancels show in Barcelona

06-10-2009 11:02 CEST

Last night Delain had to cancel their show in Barcelona due to vocal problems. Charlotte already addressed the problems on Twitter and after the problems got worse Delain was forced to cancel their performance. The band however did give a short show with Whyzdom singer Telya replacing Charlotte, Delain would like to thank Telya for doing this. After the show Delain was on stage to appologise and tell the present audience how sorry they were! The band wants to thank the audiende for the great response they gave and they will be back in the near future to rock Barcelona once again.

 

Right now Charlotte is having heavy medications and she isn't allowed to speak but in the current situation she will be able to play the other shows planned for today in Lyon and the following days. Please add Delain as a friend on Twitter and send Charlotte your best wishes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi super da i oni kao zamenu pozovu Amandu Somerville. Tada bi tek bio spektakl!

 

Uf, da, to bi bilo odlicno! Bas bih volela da je cujem jednom... :wub:

 

 

nego, kako idu karte, jos nisam kupila, pa da znam je l' imam jos vremena..? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, da, to bi bilo odlicno! Bas bih volela da je cujem jednom... :wub:

 

 

nego, kako idu karte, jos nisam kupila, pa da znam je l' imam jos vremena..? :/

 

Ima karata. Najbolje se prodaju od svih najavljenih koncerata, ali ih, naravno, ima.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest jozef covic

uuuuuuu...jbt-e bog pa tad mi rodj...xaxaxaxa...do yaya...moram doci...lepsi rodj. necu imati u zivotu...osim ako nedodje blutengel ili therion...:haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Ponesi neku skolsku torbu ili tako nesto :D Za rekvizite: Npr, imash cd od Sonate, poneses, oni se potpisu stavish u torbu. Izvadish majicu, potpisu se vratish u torbu. Izvadish patike, potpisu se, vratish u torbu... I tako dokle ocesh :D Zato ja nosim kamperku, pa u nju i duksevi, i majica, i gatje (ko zna gde cu da zapadnem :P) i josh neke rekvizite za ne daj boze. I ako ne prespavam kod nekoga, sabiram utiske na zeleznickoj (jedno 5-6 sati :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Ponesi neku skolsku torbu ili tako nesto :D Za rekvizite: Npr, imash cd od Sonate, poneses, oni se potpisu stavish u torbu. Izvadish majicu, potpisu se vratish u torbu. Izvadish patike, potpisu se, vratish u torbu... I tako dokle ocesh :D Zato ja nosim kamperku, pa u nju i duksevi, i majica, i gatje (ko zna gde cu da zapadnem :P) i josh neke rekvizite za ne daj boze. I ako ne prespavam kod nekoga, sabiram utiske na zeleznickoj (jedno 5-6 sati :D)

 

Ahahaha... pa ono ok, i mislio sam da ponesem torbu, al jbga bice guzva... gde da je ostavim , necu valjda unutra sa njom...

 

a vazi sto cu da im dam da mi izvrljaju maju... pa ovakvu nema niko u Srbiji ( mogu se kladim) SONATA_Chapter_grey_batik_TS.jpg razbija! xD

A cd od njih neam, jbga torrent FTW! Kriza, nema se para za vops, a ja cu sad da bacam repa na cd koji mogu da skinem za dz s neta :bigblue::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha... pa ono ok, i mislio sam da ponesem torbu, al jbga bice guzva... gde da je ostavim , necu valjda unutra sa njom...

Biće tu mighty garderoba. :D

 

 

Što se tiče majice, ja za ovaj spektakl imam jednu posebnu, fancy belu majicu (sa plavim motivima) "Finland". Verovatno ću žešće da štrčim, kao jedini čovek sa belom majicom. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...