Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Oće li sigurno biti karata da se kupi dan uoči koncerta?

 

Nista ne moze da se tvrdi sigurno, ali bi trebalo. Iskusniji posjetitelji koncerata znaju da se SKC jako rijetko rasproda. A da je za ovaj koncert i vise nego solidno interesovanje, to je definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, za 8 dana pocinje evropska turneja - 2 dana u Ceskoj, jedan Slovacka, pa mi! Za 12 dana! :mrgreen::mrgreen::rockdevil::rockdevil:

Samo bih volela da izmene malo setlistu, tipa, da ubace jos koju pesmu, poneku da izbace - sa novog albuma (mada nece to uraditi jer ga promovisu, normalna stvar) al' i ako ostane onakva kakva je postovana ovde, bice OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slusham neshto preterano power metal, ali to malo shto slusham je uglavnom sonata tako da se na ovo ide, sutra po kartu pa u nedelju na koncert :rockdevil:.

Edited by The Accountant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjda su predgrupe Delain i Winterborn. Nego, Delain me smara, a Winterborn mi je bash dobar, ali nisam nashla nigde njihovu setlistu... Je li neko nashao?

 

Predgrupe katastrofa! Sa Pagans Mind-a na Nightwish klon i neznam kako bih ove nazvao. Poslusao sam pesme sa myspace-a i nikad vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predgrupe katastrofa! Sa Pagans Mind-a na Nightwish klon i neznam kako bih ove nazvao. Poslusao sam pesme sa myspace-a i nikad vise.

Winterborn rastura icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif, Delain nisam slusala, al' sam cula mnoge pohvale za bend. Poslusacu ih ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto reche lik, klon Nightwish-a (i to novog) :puke:

Ja nisam protivnik novog NW-a, i svidja mi se njihov, nazovimo, novi album (mis'im, nije bas tako skoro izasao), tako da ne verujem da ce me Delain nesto razocarati.

 

E sta ima za nas sa fancy kartama? meet & greet? kada? gde?

Cekamo organizatora da nam javi ovih dana. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delain sam preslusao nekoliko pesama na tube, i mogu da kazem na prvo slusanje ajrenova skola, sto mi se veoma svidja... Nznm sto je kao nightwish, po meni je Delain mnogo zesci bend, i kao pojava :D Maaa crvena pevaljka samo da vrcka za nas iz prvog reda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ozbiljna sam. :haha: Bez obzira na smajli. XD

 

A pazi, ta rasprava oko novog i starog NW-a moze doveka da ide, tako da nema potrebe ponovo komentarisati sve to. Nekom se svidja, nekom ne, i to je to.

Ja nisam neki njihov fan, al' svidjaju mi se i raniji albumi, i najnoviji. Ne smeta mi promena pevacice, ni najmanje.

Delain mi je slican novom NW-u, tako da... Nisu losi.

Ja inace slabije slusam bendove sa zenskim vokalima. Mis'im, to ne znaci da mi se bendovi ne svidjaju uopste, da su odvratni il' tako nesto, nego mi je jednostavno prijatniji muski glas, ili recimo, kombinacija sa zenskim, k'o sto je, recimo, "The Haunting" od Kamelota.

 

OK, aj da ne idem daleko od teme o Sonatinom koncertu, stacu ovde. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mig ce biti na isti dan koncerta, nemoze drugacije, zato ja dolazim u 7 ujutru u bg :P Aaa, sto se tice postera, to se dobija na MIG, a pustaju nas pola sata ranije (pred pocetak koncerta), verovatno sa nekog ulaza sa strane kako sam skapirao... I daaa, poslednja nedelja :D Sad se slusa samo Sonata nedelju dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata Arctica -- Hartford, CT -- October 12th, 2009

Everything Fades to Gray (Instrumental)

Paid In Full

Black Sheep

Caleb

The Last Amazing Grays

FullMoon

Replica

As If the World Wasn't Ending

Flag In the Ground

White Pearl, Black Oceans

Last Drop Falls

Juliet

The Cage

---

We Will Rock You :D

---

In Black and White

Don't Say A Word

Vodka / Everything Fades to Gray (Outro)

koja krsina od set liste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...