Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Evo set liste iz Praga od sinoc

Ja se nadala da ce je malo promeniti u korist starijih pesama... marak jos 2, 3...

  1. Everything Fades to Gray (Intro)
  2. Flag in the Ground
  3. Paid in Full
  4. The Last Amazing Grays
  5. Fullmoon
  6. As If the World Wasn't Ending
  7. 8th Commandment
  8. Last Drop Falls
  9. White Pearl, Black Oceans
  10. Juliet
  11. The Cage
  12. Encore:
  13. We Will Rock You (singing by crowd)
  14. In Black and White
  15. Don't Say a Word
  16. Vodka song

Edited by Burning_Blade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi stvarno, nema ni Replice, a ni Black Sheep. A meni bas bilo drago zbog Black Sheep.

Vrlo moguce da su skratili setlistu jer su na USA turneji svirali samo sa DragonForce-om, a sad imaju 2 predgrupe, pa kao, da ne preteruju sa satnicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam da prodam kartu zajebi mnogo je losa set lista

 

edit

jbt kako me nerviraju

oni prosli koncepti pravljenja pesama su tako jednostavni a tako dobri

dupla cepaj gej melodija i gej pevanje i to je to

 

 

sad nesto jedu govna pokusavaju neku progresivu a ne mogu to

treba power bendovima zabratniti da pokusavaju da budu progresivni ako ne umeju da sviraju :haha:

 

dobro pa nisu kao HF da ne sviraju najkultniju pesmu koju su napisali

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametno zborish mladi choveche, ozb power metal bendovi koji pokushavaju progressive smaraju zeshce, sad slusham ovu uniu natrpali su 16 pesama a smor zivi, novi album je josh i dobar u poredjenju.

Edited by LazaGNR
Ne treba ti ceo quote jebote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavite diskusiju u podforum u power i progressive... Vec je razglabano o tome tamo na dugacko i siroko... Bem li ga, meni se svidja ovaj album, definitivno vishe od Unie, ali i Unia nie za bacanje. Period. Mito idi bre na cert, ko zna kad ce ih vidish ponovo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sto posto na nekom festivalu posto meni ne pada vise na pamet da cekam ovde koncerte

tek kada prodje 10 godina od izdavanja poslednjeg dobrog albuma nadju se bendovi da dodju ovde

 

edit

ulete LeX

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh setlista mi je ok, mozhe naravno bolje, ali i ove pesme sto ima gotivim dosta. Sem Juliet i As if the world wasn't ending.. Ostalo mozhe da prodje. Ma boli me kita sta god da sviraju, idem da ih odgledam, netju da se bunim, dovoljno je sto su nas stavili na listu za posetu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno... O ukusima nema rasprave, ne vredi. Bolje svi lepo da uzivamo na koncertu, a ne da se zalimo sto nece da sviraju neke stvari ili bem li ga sta... Ima za sve po neshto u setlisti. Full Moon, zapovest, dont say a word itd... Ima dosta dobrih pesama na listi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

op op ne preterujmo molim vas

zna se da je Ekliptika alfa i omega powera ali dobro nema veze ukusi

 

 

С тим што је Unia једно 5 пута зрелија, са таквим текстовима да се смрзнеш какве приче носе и сама целост албума је на далеко вишем нивоу од Ecliptice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tako je... Jbg, da snimaju neki dvd tu bi bile sve kultne pesme... Ali ovo je obicna svirka, kao i svaka, i nemogu celog zivota svirati samo Eclipticu ili te najjace pesme. Turneja je zbog novog albuma, i oni nastoje da ga sto vishe promovishu... Ako bude neka turneja tipa (back in time), tu ce biti kultnih pesama, ali nisu oni toliko jaki za takav tip turneje. Maaa :rockdevil::rockdevil::rockdevil: ii :pivopije: i boli me :evotigana:

 

Upade Narsil :P

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je setlista, mislim, Julija i Ne zbori ni rec, jos samo kad bi Kejleba, Repliku ili Izmestenog svirali, ali dobro, da ne cepidlacimo, bitno da dolaze.

Posto izgleda da ce mig biti pred sam ulazak, ja najverovatnije necu nositi fotoaparat da se slikam s njima, nadacu se da ce me neka dobra dusa slikatio svojim, pa mi poslati sliku na mejl. :)

Ali zato nosim indeks da mi se potpisu u njega! :D

Edited by Baki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...