Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Prva stvar - "Unia" rastura! Mada, mislim da mi se "The Days Of Grays" mnogo vise svidja.

Srugo - smarate vise sa tim kako setlista ne valja. Mozda za vas na valja, meni je ok. Nije sad nesto specijalno, al' sto neko rece, ovo je samo normalna turneja, nije ona "Back in time", pa da sviraju najjace pesme. Ne mogu nikad svima udovoljiti. Najbolje da sviraju svakom posebno na uvce sve sto pozeli.

Trece - 'ladno su i Caleba izbacili, ne mogu da verujem! E malera. OK, slazem se da nisu trebali izbacivati te 3 pesme (Replicu, Black Sheep i Caleba), al' kontam da to jeste zbog satnice. Ovde vuku 2 predgrupe, tamo (na USA turneji) su samo jednu.

 

С тим што је Unia једно 5 пута зрелија, са таквим текстовима да се смрзнеш какве приче носе и сама целост албума је на далеко вишем нивоу од Ecliptice.

Svaka ti cast za ovo. Skroz si u pravu. :da:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je ta karta. Otkad je imas?

 

moja je ista brate... a samo da potvrde dal ce uopste i biti ovaj MiG...

Bice, samo sto je vrlo moguce da ce biti traljavo odradjen, cisto zato sto je obecan. Al' nadam se da se varam.

Samo nek' se Elderane javi.

Mada, bilo bi logicno da svima koji su narucili karte u tih 100, posalju mail da bi ljudi znali (ili da ih nazovu), posto nisu svi na yum-u. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da postoji opcija za Stratovarius da se uzmu te fensi karte, al' da ne podrazumevaju "m&g", al' ne znam da l' je ta fora i sa Sonatom.

Mislim da su ove fensi za Sonatu, za "m&g", mogle samo da se naruce preko mail-a, al' mozda nisam u pravu. Nek' me neko ispravi. Aj najbolje kad dodje Elderane, pitaj njega, da ja sad ne nagadjam tu nesto sto nije sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva stvar - "Unia" rastura! Mada, mislim da mi se "The Days Of Grays" mnogo vise svidja.

Srugo - smarate vise sa tim kako setlista ne valja. Mozda za vas na valja, meni je ok. Nije sad nesto specijalno, al' sto neko rece, ovo je samo normalna turneja, nije ona "Back in time", pa da sviraju najjace pesme. Ne mogu nikad svima udovoljiti. Najbolje da sviraju svakom posebno na uvce sve sto pozeli.

Trece - 'ladno su i Caleba izbacili, ne mogu da verujem! E malera. OK, slazem se da nisu trebali izbacivati te 3 pesme (Replicu, Black Sheep i Caleba), al' kontam da to jeste zbog satnice. Ovde vuku 2 predgrupe, tamo (na USA turneji) su samo jednu.

 

 

Hmm, prvo kazesh nemoj da se zalite a onda se i sama zalish shto su izbacili tri pesme, ali ok je :bigblue:.

 

U pola osam ispred kioska jel to final agreement?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo 100 fensi karata koje su MiG su napravljene (ili se varam??). E sad, ako imate cifru preko broja 100 na karti (nisam siguran), onda znaci da niste MiG :/ Tako ja gledam na to :surprised:

 

P.S. Dap kod trafiku u pola 8 pocinje okup... Ko ide na MiG ne verujem da ce doci na okup, ali opet ko zna kad pocinje MiG :D

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja putujem iz NS sa organizovanim prevozom,a lik preko koga to sve ide mi je danas javio da cemo mi sa M&G uci pola sata pre ostalih,odnosno pola sata pre pocetka predgrupa.Rekao mi je da se cuo sa organizatorom i da su mu oni rekli tako.Ako je on mene slagao,slagao sam i ja vas.Ja se iskreno nadam da me je slagao.

@NatashaNS Ides organizovanim iz NS ili...?

@Betonac I moja karta uzgleda tako s. tim sto mi je broj 48 pa kontam da je to sve isto...

Ako neko ima neku drugu informaciju neka je podeli sa nama,jer da nije M&G kupio bih kartu na dan koncerta ,a ne pre par meseci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja putujem iz NS sa organizovanim prevozom,a lik preko koga to sve ide mi je danas javio da cemo mi sa M&G uci pola sata pre ostalih,odnosno pola sata pre pocetka predgrupa.Rekao mi je da se cuo sa organizatorom i da su mu oni rekli tako.Ako je on mene slagao,slagao sam i ja vas.Ja se iskreno nadam da me je slagao.

@NatashaNS Ides organizovanim iz NS ili...?

@Betonac I moja karta uzgleda tako s. tim sto mi je broj 48 pa kontam da je to sve isto...

Ako neko ima neku drugu informaciju neka je podeli sa nama,jer da nije M&G kupio bih kartu na dan koncerta ,a ne pre par meseci...

Ne, ja cu ici vozom sto krece u 1 iz NS-a.

Ma taj "m&g" bi trebao biti nesto pre koncerta, al' znam da je bilokao da mi ulazimo pola sata pre ostalih, pretpostavljam kao to dazauzmemo prve redove. E sad, ko ce ga znati sta su oni u svojoj glavizamislili sa tim "pola sata pre koncerta". Dok se neko ne oglasi, nista.

 

Ti ides preko Borka, Minje ili nekog treceg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko Borka,ali samo da se ne bih njakao sa povratkom... To za ulaz sam znao i ja.Ja sam ,kad sam rezervisao mesta  u busu, pitao kada cemo krenuti za bg zbog m&g... Rekao je da ce mi javiti kad se cuje sa organizatorima... Javio mi je ono sto sam napisao... I dalje se iskreno nadam da nije dobro razumeo organizatore... Hocu autogram  na Uniu!!!

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to sa  m&g kartama samo navlakusa,pa 3 dana pred koncert organizatori nista ne objavljuju.Trebalo je da bude 100 karata ,a sada ispada da ih ima minumim 150.Mislim da se to zove marketing,a nekada se zvalo laganje.Jako bih voleo da vidim m&g za 150 ljudi.Mislim da ce na ulazu postaviti Tonija od kartona u prirodnoj velicini, pa da ce se ljudi sa time slikati.Videcemo,daj boze da gresim.

Edited by madness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delain setlista iz Praga:

 

1. Invidia

2. Stay Forever

3. The Gathering

4. Go Away

5. Virtue And Vice

6. Nothing Left

7. Control The Storm

8. Pristine

 

Izvor - last.fm

Dao mi neki lik na Sonatinom forumu link za ovo. Evo ga i link, ako neko hoce:

http://www.last.fm/user/John_Beak/library/playlists/3ha97_delain___12.11.2009___praha%252C_roxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delain setlista iz Praga:

 

1. Invidia

2. Stay Forever

3. The Gathering

4. Go Away

5. Virtue And Vice

6. Nothing Left

7. Control The Storm

8. Pristine

 

 

 

 

Две ствари због која не бих ово пропустио па да је не знам шта.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...