Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Две ствари због која не бих ово пропустио па да је не знам шта.

Cim sad videla The Gathering, setila sam se tebe. :haha:

Al' si se nalozio na nijh, znaci, strasno. :haha:

Inace, velika steta sto nema "April Rain", al' dobro, nema veze, uzivacemo, u svakom slucaju.

 

 

Jao, pa to je prosla ponoc odavno. Nisam ni primetila. Celo vece uopste nemam predstavu o vremenu.

Znaci, sutra je koncert! :veseli::veseli:

Can't wait! :bigblue: :bigblue: :mrgreen: :mrgreen: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja cu samo da cupkam da gledam Charlotte :D Sta god da peva, meni lepo :pivopije:

Mejk sens. :haha:

 

I meni je iznenađujuća lista Delain-a, čudno da nema April Rain, Frozen... Lično bih još 2-3 pesme promenio, al' nema veze, ovde ipak nema razočarenja kao kod Salate. Mislim lepo je to što su se oni poprogressivili, ali kad hoću prog, slušaću Threshold, Shadow Gallery, Riverside, Dream itd, a kad slušam Sonatu, 'oću taj gej power. :rockdevil:

 

 

 

Niko od ovih koji pomnije prate Sonatu nije odgovorio, je l' oni menjaju listu tokom turneje, ili kako krenu copy-paste do kraja?

 

 

EDIT:

@Baki

Mogu ja da ti čuvam mesto u prvom redu dok je Delain. :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi.

 

Ja bih vam rado razrijesio situaciju, ali je, najiskrenije, ne znam.

Ono sto znam je da tih promotivnih karata ima 100, i da karta broj 117 ne spada u njih. Ostalo mi je viska takvih karata, i bilo mi bezveze da ih bacam, pa su pustene u prodaju, ali samo do broja 100 postoji ikakva privilegija.

Druga stvar, ulazite 100% pola sata ranije, i dobijate plakat ako zelite. To je dovoljno za prve redove.

E, sad, m&g. Ne javljam se, jer ne znam sta da javim. Jos nije ni rijeseno kako cemo to izvesti. Imajte u vidu da se ne radi o nekom oficijalnom okupljanju, jer te karte su kostale isto kao i ove danas, bez ikakve razlike u cijeni(Za razliku od Stratovarius-a, gdje postoje skuplje karte i tacno odredjeno vrijeme za m&g). Mozda vam to djeluje nesto neozbiljno, ali tek prebrodismo WASP, i imamo Paul Di'anna u Banjaluci za 2 dana, te trenutno vise ni ne znam ko mi sta javlja. Ajde, budite strpljivi, javicu do sutra vece ima li pomaka, ne mogu direktno to da sredim, jer ne radim u nasoj organizaciji taj posao, niti imam direktan kontakt sa njihovom menadzerom turneje, koji putuje s njima. Strpite se do sutra i javljam vam kako stoje stvari. Bude li neke ispale, sigurno cemo se oduziti na neki nacin.

 

Ono sto je najbitnije, to je da se karte super prodaju, sve je sredjeno, i ostaje samo da sacekamo nedelju, i uzivamo.

Takodje, kod nas bi trebalo da Winterborn pocne u 20h, ali ne drzite me tu za rijec, dok ne dobijem sutra pravu satnicu.

 

I, da, set lista Sonate... Pa, ljudi, ovo je turneja za novi album. Nisu stali u vremenu da nama na uvce sviraju Eclipticu i Silence. Sta se tu moze. Meni je novi album fenomenalan, Uniu sam preskocio, a Silence mi je omiljeni...

 

Pozdrav svima.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je iznenađujuća lista Delain-a, čudno da nema April Rain, Frozen... Lično bih još 2-3 pesme promenio, al' nema veze, ovde ipak nema razočarenja kao kod Salate. Mislim lepo je to što su se oni poprogressivili, ali kad hoću prog, slušaću Threshold, Shadow Gallery, Riverside, Dream itd, a kad slušam Sonatu, 'oću taj gej power. :rockdevil:

Samo ti cuti, i pamti pesme na koncertu, 'ocu celu setlistu.

Mada, bice ista kao ova iz Praga, al' ti dodaj ako bude jos nesto. :haha:

 

 

Niko od ovih koji pomnije prate Sonatu nije odgovorio, je l' oni menjaju listu tokom turneje, ili kako krenu copy-paste do kraja?

Pretpostavljam da ja treba da se osecam prozvanom. :haha:

Pa kad krenu na, recimo, evropsku turneju, idu samo copy paste, a ako je pre toga bila americka, k'o sto je situacija ove godine, malo je izmene, k'o sto sam i pominjala da hoce. :da:

E sad, ja mislim da postoji mogucnost da nama ubace bar jos jednu pesmu. Ima ja da se nasmesim Tonyju, i odma' ce da propeva! :wub::haha:

 

 

EDIT:

@Baki

Mogu ja da ti čuvam mesto u prvom redu dok je Delain. :mrgreen:

Kad bude Sonata, m'rs iz prvog reda, da mi ne smetas, k'o na HF-u. :P

Mis'im, ja cu tokom svih bendova biti u prvom redu, tako da mi je svejedno, al' nemoj slucajno da me guras odatle, il' tako nesto. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti mig-ovi (oni spontani) obično i budu posle 'certa. U najmanju ruku smorimo bend kod busa, a konkretno je baš bilo u Voodoo-u tih afterparty-ja posle prvog Evergreya i HammerFalla kad su članovi prisustovali...

S obzirom da im je posle nas dan pauze (ili možda snimaju spot u BGu?), kontam da bi mogli da ostanu na afteru.

 

 

@Nataša

Sve zavisi koju ću kartu imati. :red:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj da, bili su ovi iz HF-a u Voodoo-u posle prvog koncerta, 2007., jer smo im mi bili poslednji na turneji, pa su imali vremena za provod. :da:

 

Ne snimaju spot garant, mada bi bilo lepo da snime neki kod nas, al' najverovatnije nece. Jedino ako ih ne odusevimo sutra, a hocemo, bar mi iz prvog reda! :bigblue:

Al' primetila sam i ja da imaju dan pauze (mozda bi da vide BG, pre ce biti to, nego da hoce Pestu da vide, ipak su u BG-u prvi put), pa bi i mogli ostati na afterparty-ju. :da::mrgreen:

 

@crusader - Ja sam rekla sta sam imala. :razz: Nebitno koju kartu imas, al' nemoj mene gurati iz prvog reda ni slucajno! :razz: Ima da zaposlim Lazu kao bodyguarda, onda si ga nadrljao! :haha: :haha:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti kazem da jeste pitanje zivota ili smrti, hoces li onda imati neku primebdu? :razz:

 

Sta, iovako ce Laza doci, i kad ga ne bude mrzelo, pobrisati pola ovih postova sto nemaju veze sa temom. Mada, obrise i on neke koji imaju, samo da bi pobrisao moje. :haha:

A sta 'ocete, bila sam dobra prethodnih nedelja/meseci, i nisam uopste toliko bila aktivna na yum-u. Pustite me bar sad kad je koncert Sonate. :bigblue::mrgreen:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi.

 

Ja bih vam rado razrijesio situaciju, ali je, najiskrenije, ne znam.

Ono sto znam je da tih promotivnih karata ima 100, i da karta broj 117 ne spada u njih. Ostalo mi je viska takvih karata, i bilo mi bezveze da ih bacam, pa su pustene u prodaju, ali samo do broja 100 postoji ikakva privilegija.

Druga stvar, ulazite 100% pola sata ranije, i dobijate plakat ako zelite. To je dovoljno za prve redove.

E, sad, m&g. Ne javljam se, jer ne znam sta da javim. Jos nije ni rijeseno kako cemo to izvesti. Imajte u vidu da se ne radi o nekom oficijalnom okupljanju, jer te karte su kostale isto kao i ove danas, bez ikakve razlike u cijeni(Za razliku od Stratovarius-a, gdje postoje skuplje karte i tacno odredjeno vrijeme za m&g). Mozda vam to djeluje nesto neozbiljno, ali tek prebrodismo WASP, i imamo Paul Di'anna u Banjaluci za 2 dana, te trenutno vise ni ne znam ko mi sta javlja. Ajde, budite strpljivi, javicu do sutra vece ima li pomaka, ne mogu direktno to da sredim, jer ne radim u nasoj organizaciji taj posao, niti imam direktan kontakt sa njihovom menadzerom turneje, koji putuje s njima. Strpite se do sutra i javljam vam kako stoje stvari. Bude li neke ispale, sigurno cemo se oduziti na neki nacin.

 

Ono sto je najbitnije, to je da se karte super prodaju, sve je sredjeno, i ostaje samo da sacekamo nedelju, i uzivamo.

Takodje, kod nas bi trebalo da Winterborn pocne u 20h, ali ne drzite me tu za rijec, dok ne dobijem sutra pravu satnicu.

 

I, da, set lista Sonate... Pa, ljudi, ovo je turneja za novi album. Nisu stali u vremenu da nama na uvce sviraju Eclipticu i Silence. Sta se tu moze. Meni je novi album fenomenalan, Uniu sam preskocio, a Silence mi je omiljeni...

 

Pozdrav svima.

 

Super, naručio kartu preko mail - a, rečeno mi da je to limitirana serija, platio 2200(+250 za postarinu), na kraju dobio sa rednim brojem oko 150. Reko' nema veze, verovatno to ne znači ništa. Sad vidim da to nije ono što sam naručio i da nema ništa od pogodnosti.

Da nisam navikao na takve stvari kod nas, iznervirao bih se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalno :lol:

Hvala, hvala. :haha: :haha:

 

Aj salim se malo za ovo "zivot ili smrt", al' sta ja znam, stvarno sam bila dobra u prethodnom periodu. Evo, lepo se ispucam za Sonatu, i onda posle tek za Strato. :haha:

A taman me je Laza bio pohvalio juce. Sad kad vidi sta sam sve naskrabala ovde, ubice me. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li karata i koliko ce kostati na dan koncetra, zna li ko???

 

Iskreno iako slusam sonatu od 2000te i apsolutni sam fanatik, ne radujem se preterano koncertu. Kad mi Henrik izadje sa keytarom i pocne da cacka dildo ribbon smuci mi se zivot.Ko mi je kriv kad nisam imao para ko student pa da vidim pakleni dvojac Jani&Mikko :(.

 

Svi vole Sonatu zbog albuma Silence i Ecliptica, da se ne lazemo, sa tim albumom su napravili kredit koji se u mojim a verovatno i u vasim ocima lagano trosi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jebote, odavno nismo radili akciju da se dernjamo za neku pesmu, predlažem da to bude Replica u ovom slučaju!

Slazem se u potpunosti. I ja sam mislila da uradimo tako nesto. Jos sam i pomenula da mozda ubace nama na listu jos nesto. E sad, to moze biti milom (znaci, da se sami sete, sto se verovatno nece desiti), ili silom (da ih mi nateramo :bigblue:).

 

Aj dobro, ako hocete Replicu bas toliko, moze. Moglo bi i za neke druge pesme, al' aj kad im je vec Replica uvezbana za proslu turneju, mogu je samo dodati kod nas. :da::bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...