Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Koncert je bio odlican, vrhunac za mene je bio Henrikov solo uz koji sam zaplakao, verovatno zbog toga sto sam ga do tog trenutka bukvalno prezirao zbog izdrkavanja sa ribonom, ali me je onaj solo prosto oduvao i totalno mi promenio misljenje! Kakva emocija, evo dela iz Zlina, mada je sinoc bilo bolje www.youtube.com/watch?v=Km9lv6EHI90

Edited by Thirin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se vratila kuci puna pozitivnih utisaka nakon koncerta. Pisacu opsirnije veceras kad se vratim sa radnih zadataka i pregledati fotke koje sam tamo zabelezila.

Pozdrav svima koji su sinoc bili na koncertu i nadam se da ce ubuduce biti i vise power metal koncerata, a i publike, jer nesto ovako vredi videti ponovo....

Posle dva odgledana Sonatina koncerta sigurna sam da cu ih i ubuduce uvek pratiti kod nas ili u susednim zemljama.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene.

 

Stigla sam u BG oko 4 (naravno, kasnio je voz :haha:), i oko pola 5 smo videli bend ispred SKC-a (tj. samo Tonyja, Marka i Henkku), al' nisu bili bas nesto posebno raspolozeni, i samo su prosli pored nas, prilicno nezainteresovani za fanove, al' dobro, nije bitno, posle su se oduzili. Ja sam, naravno, drzala njihovu zastavu i kezila se, al' ni to nije vredelo. :haha:

 

E, pa ovako, "m&g-a" nije ni bilo, al' nisam ni ocekivala nesto posebno (pogotovo sto sam cula da je i na Kanibalima bilo nesto drz' ne daj, pa tek posle toga nisam nista ocekivala). Usli smo pola sata ranije, i meni je to bilo dovoljno.

Koncert je poceo na vreme - svaka cast za to, jako mi je drago! Oovo je, ja mislim, prvi koncert u SKC-u na kom sam ja bila, a da je poceo na vreme (mozda su i neki raniji bili na vreme poceli, al' secam se da su uglavnom kasnili).

 

Uglavnom, pocinje Winterborn-on koji su bili stvarno dobri, samo se pevac uopste nije cuo na pocetku, al' dobro, tako uvek ide sa predgrupama. Dobri momci, super su odsvirali sve to, prepoznala sam sve pesme, al' nisam sigurna koja je bila prva, iako sam prepoznala melodiju. Podelili su posle CD-ove i narukvice, sto je bilo super (ja sam jednu dobila posle koncerta, ispred SKC-a, kad su ih opet delili :bigblue:).

 

Posle njih Delain. Prilicno dobri. Jako mi se svideo njihov nastup, onaj dim sto se s vremena na vreme pojavljivao. Uzivala sam tokom njihovog nastupa, svaka im cast! :D

 

A onda - konacno - SONATA!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Ljudi su bukvalno razvalili SKC! Svidela ima se i publika, i prostor (jedino niko nije rekao da su Srpkinje lepe :haha:), i citava atmosfera! Tony je pravi showman, sto sam i videla na raznim snimcima od ranije, al' sad je to pokazao i kod nas! Atmosfera za Replicu prelepa, ono su bili stvarno jako divni trenuci i dirljivi momenti. Neki lik iz backstage-a je snimao publiku tokom Replice. Ja sam, naravno, bila u prvom redu, sa sve zastavom "For The Sake Of Revenge"! :D Tonyjev kontakt sa publikom je savrsen, stvarno se potrudio. I on, i ceo bend. Jako mi je drago sto su odusevljeni svime! Za vreme Delain-a su neki clanovi benda virili iza zavese, pa sam ja u tim trenucima gledala njih, a ne Delain.

Zamalo da dobijem trzalicu, koju sma skontala posle koncerta, al' je lik desno od mene, skontao par sekundi pre mene, no dobro, nema veze. Htela sam da im trazim trzalice posle koncerta, ako slucajno imaju koju kod sebe, kao sto su ovi iz HF-a imali, al' sam zaboravila.

Hvala im za Replicu i Caleba! Divni su sto su nam ucinili, i produzili setlistu. :wub:

Inace, sve vreme sam pevala, tj. drala se, cek i tokom Juliet, koju skoro niko nije pevao (videla sam da je eko napisao u prethodnim postovima da mu se cini da je jedini pevao, al' nije, i ja sam, naravno :mrgreen:), al' pesma je prelepa, i divno su je izveli. :wub:

Tony je s vremena na vreme obracao malo vise paznje na mene, pogotovo tokom nekim pesama koje ljudi nisu znali, kao sto je Juliet.

White Pearl, Black Oceans je bila divna, al' sve mi se nesto cini da mi je Juliet bila lepsa sinoc. No, nema veze, obe pesme su prelepe, i divno su ih izveli.

Zahvaljujem se organizatorima sto su ih doveli, i bendu, sto su tako savrseno izveli sve! Hvala puno!

 

Posle koncerta smo se islikali sa njima svima, onaj gitarista Delaina - Ewout je jako cool lik. Nesto tipa Urban Breed (za neupucene, pevac BloodBounda).

Charlotte je bas slatka onako bez sminke. Izgleda mladje, i nekako, pitomije.

Ja sam, mentol, izgubila svoju kartu, pa sam uzela bratovu da potpisu. Potpisali su mi i zastavu i CD koji sam kupila sinoc. Plakat sam uzela, al' je bio, pretpostavljam, u nenormalnom stanju (drugarica ga je "cuvala" tokom koncerta), tako da ga nisu potpisali, al' kad su se svi spakovali i krenuli, drug mi je dao skroz citav plakat, ne znam odakle mu.

 

Uglavnom, jako mi je drago sto sam ih videla, ide se negde opet na njihov koncert, naravno, vise mi nijedan pokusaj da ih vidim u inostranstvu nece propsati!

@Max - Ako budes hteo negde na Sonatu, zovi, ja sam uvek raspolozena, trebala mi viza ili ne.

 

I da, jedna bitna stvar - imam Tonyjev peskir! :mrgreen: :mrgreen: :wub: Brat ga je uhvatio, i na jedvite jade, uz pomoc nekih ljudi iz naseg copora, uspeo da ga zadrzi.

 

Naravno, da pozdravim sve ljude koje sam srela i upoznala sinoc, drago mi je zbog toga, i vidimo se na Stratovariusu!

 

 

Btw, imala sam mali problem sa uzimanjem stvari. Kad sam se konacno progurala, dala sam im broj, i narednih 10 minuta sam stajala tamo jer mi niko nije dao jaknu. Par puta sam ima rekla da hocu svoju jaknu, al' su mi rekli da dodjem posle, kad se malo smanji guzva i ljudi pouzimaju svoje jakne, sto sam i uradila. Na kraju sam je ipak, dobila. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je divna atmosfera i tokom FullMoon-a, nekako dirljivo, k'o i za Replicu, posto je ceo SKC pevao. :):wub:

 

Meni je zao sto nisu na kraju odsvirali celu "Eveything Fades To Gray", posto se najezim svaki put kad cujem onaj deo u pesmi kad bude mirno, i onda odjednom opali bubanj, i mislila sam taman da ce mi to biti divan kraj koncerta, al' svakako je bilo divno na kraju.

Ja sam tokom celog koncerta (i za vreme Delain-a i Winterborna-a) mahala zastavom, al' na kraju, kad su se momci iz Sonate poklanjali, stala sam na onu sipku od ograde, i podigla zastavu uvis! To je stvarno bio divan osecaj! :wub:

 

I da, sinoc sam, osim novog CD-a (koji sam, btw, pre toga trazila u Mamutu i nije ga bilo, al' ne znam ni zasto sam isla tamo, kad sam ga mogla fino uzeti na koncet, k'o sto i jesam :bigblue:), kupila majicu i znojnicu. :mrgreen::bigblue:

 

 

Btw, kad je poceo koncert, malo je falilo da zaplacem, al' nisam. Posle sam samo ludela i pevala sve pesme. Uzivala sam maximalno.

Al' bas sam se raznezila otkad sam ustala. Braj je pustio "Juliet", i tad samo sto nisam zaplakala. Sad se nastavlja dozivljaj koncerta, al' kroz slusanje pesama sa liste (a i ostalih), i prisecanje celog dogadjaja. :wub:

Hvala ljudima sto se nisu puno gurali (vise je bilo guranja za garderobu :haha:), i time mi omogucili da vise uziva u koncertu. :wub:

Cula sam da je bilo sutki, iako ih ja nisam ni videla, a ni osetila.

Jedini ispad je bio onaj lik kog je obezbedjenje izvuklo iz prvih redova. Nisam previse obracla paznju na to, bila sam skoncentrisana na koncert, al' mi je zao ljudi koje je taj lik maltretirao.

Edited by NatashaNS
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Ovi indijanci sto kao dolaze kod kioska i na kraju se ne pojave tamo neka jedu govna. Mora da su to bili neki botovi. :confused: Pun ih je kurac u zadnje vreme na forumu.

 

 

Kasnio mi voz sat vreme, inache bih blejao ispred sigurno! Al cim sam stigo, odmah sam uleteo unutra, jer vec mi pustili poruku da je MiG poceo, iako ga nie bilo.

 

sto se tice koncerta i ostalih stvari:

 

Ja ne moram da objasnjavam kako je bilo (a i mrzi me, previshe sam umoran), svi ste me vetj pretekli. Sve u svemu, plakao sam kao picka nanekoliko pesme! Lool, nisam mogao da zaustavim suze od uzbudjenja (alsam emo :D). Upoznao Natashu, Crusadera, video Stormtrooper-a, video sam Mitu i josh neke, ali nie bilo vremena da se javljam... Sve je bilo super, koncert extra odradjen, sve na nivou.

 

IRONIJA:

 

Sve je bilo super dok nisam dosao na zeleznicku oko pola 1! Tada su pocela sranja da mi se desavaju. Lol 7sati cekanja voza, smrzavanja, tupkanja u mestu, spavanja za stolom to sam i mogao da izdrzim...Kada je doslo vreme da se podje, voz kasnio 2 sata, i plus blokada 4 sata kodLapova, i 1 sat cekanja kod Jagodine! Izludeo sam, nznm kako sam ovopreziveo ali dobro je! Stigao sam pola sata pre pisanja ovog post-a...

 

Vishe ne pishem na ovoj temi, dosta sam spamovao! :D

 

Toliko od mene

 

EDIT: Natasha nisi plakala?? Auu jbt, ja ispao placipizda na koncert :P Na Paid in Full suze same krenule, nznm odakle, skupilo se sve :D Pa nastavio na Full Moon i Replicu... Al sam tr00 fan jbt :P

 

btw evo slika koje sam ja uspeo da uhvatim:

 

Link za moj facebook album

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio extra! Odusevljen sam! Predugo sam cekao da bi ih slusao! VIse ih ne propustam....

 

@ShInIgAmY91 i ja sam te skontao ali mi je bilo bzv da ti prilazim jer sam kratko na forumu!!!

@NatashaNS Smrc... Smrc... Nisi mi dala da se drzim za sipku...:-( (Inace jedini razlog da se drzim za istu je bio da ne bih zavrsio na drugom delu sale u odnosu na devojku...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Natasha nisi plakala?? Auu jbt, ja ispao placipizda na koncert :P Na Paid in Full suze same krenule, nznm odakle, skupilo se sve :D Pa nastavio na Full Moon i Replicu... Al sam tr00 fan jbt :P

Nisam, jbg. :haha: Brate, ja ni na Queen-u nisam zaplakala. Nesto me bas nece. I da, NARAVNO, nisam promukla, a drala sam se k'o konj. :haha: Nikad se vise nisam drala nego sad i vristila (koje li su ono bile frekvencije, samo da mi je znati :haha:).

 

A joj, koji je tebi bio maler. Mi smo bili bas u stanici, unutra, al' kad smo krenuli na voz, videla sam te kako spavas (prepoznala po jakni, k'o sto si mi i rekao), i htedoh da se javim jos jednom, al' nisam htela da te budim.

 

 

Ja 'ladno nisam pevala pocetak "The Cage-a", nisam mogla da se setim kako ide (a nista ga nisam razumela zbog ozvucenja, koje je bilo ipak mnogo mnogo bolje na Sonati nego na Delainu, a tek kol'ko je bolje bilo od Winterborn-ovog). :haha: Znaci, 'ladno. :haha:

 

 

Slobo, gde si ti do kraja zavrsio? Nista od prvog reda, a? :razz:

Nisam te suopte videla sinoc.

 

Koncert je bio extra! Odusevljen sam! Predugo sam cekao da bi ih slusao! VIse ih ne propustam....

 

@ShInIgAmY91 i ja sam te skontao ali mi je bilo bzv da ti prilazim jer sam kratko na forumu!!!

@NatashaNS Smrc... Smrc... Nisi mi dala da se drzim za sipku...:-( (Inace jedini razlog da se drzim za istu je bio da ne bih zavrsio na drugom delu sale u odnosu na devojku...)

Aha, to si bio ti. Sorry. :haha: Jos sam ja pitala tebe sto moras drzati ruku, i ti ono kao "pa je l' ti smeta", ja reko', "ma ne, samo pitam", al' ipak si je sklonio. Mada, mislim da je bilo udobnije bez tvoje ruke, iako je nisam skoro ni osetila.

 

 

Vidim da ima ovde ljudi koji ih predugo cekaju, i nece ih vise propustati, tako da se mozemo jednom organizovati negde da idemo da ih gledamo. :bigblue:

Evo bas su valjda juce potvrdjeni za Metal Camp, al' karta je bre jako skupa. Mislim da je za Wacken jeftinija, al' tu je negde blizu ove cene (114 evra).

 

I da, izgleda da je ce postati tradicija da me na svakom koncertu neko prepozna, ili pre/posle koncerta, ili u prvim redovima.

Na HF-u Sloba, a sad Burning Blade, a posle koncerta sam se i Miti javila, iako sam njega i vidjala ne nekim svirkama ranije, al' se nisam do sad upoznali.

Uopste se ne cudim ako neko zna moje ime, a prvi put ga vidim u zivotu uzivo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he ... Ma opusteno...Problem je sto je  sto mi je devojka tvoje visine i bez moje fizicke podrske(eventualno drzanja za sipku) zavrsila bi negde u 17 redu...

Sto se tice grupnog odlaska na neki od buducih koncerata 100% sam za to,i mogli bi da organizujemo nesto...

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooo... na koncertu je bilo stvarno predobro! Winterborn nebih da komentarisem, jer im je ozvucenje bilo totalno neuskladjeno... Delain... sta reci :wub::wub::wub: slikao sam se sa Charllote (il kako vec...) ...A Sonata je Razvalila... mada bi mozda bilo bolje da su odsvirali jos: my land ; aint your fairytale ; abbandoned,pleased,brainwashed,exploited; al i ovako je bilo surovo!

 

Kao po obicaju o5 sam uhvatio 2 trzalice :metalac:, likovi iz benda su mi potpisali kartu i 2 plakata (Natasha Hvala ti na markeru bas je full:pivopije:!) Upoznao sam nekoliko lica sa foruma - gotivni ljudi (medju njima i najlepsu administratorku ovog foruma :bigblue:)... Sve u svemu bilo je surovo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 words, Replica, FullMoon, Delain. :mrgreen:

 

Ja dođoh koji minut posle 19h, bilo možda par desetina ljudi na ulazu, pustili nas oko 19:40, nije bilo nikakve gužve, najopuštenije sam ostavio stvari, prošpartao po sali da vidim gde da se zabodem, i na kraju opet završio u prvom redu :mhihi: , doduše, nije to onaj prvi red po sredini, nego skroz levo do stuba, znači ono je bio kao neki VIP fan pit, vidim celu binu savršeno a niko me ne gura, jedino što mi je onaj vufer bio tu ispred, ne baš toliko blizu, ali svejedno mi je danas oesćaj u ušima kao da sam pod vodom. :haha: Zbog te pozicije mi verovatno ni zvuk nije bio baš najsavršeniji, bunjeve sam čuo nešto jače nego ostalo, ali generalno OK.

 

Winterborn, sasvim OK nastup, ali ništa spektakularno, izmišljaju toplu vodu, neko pomenu Firewind, ja sam u jednoj pesmi "čuo" Bedroom Eyes od Malmsteena...

Izbor pesama Delaina je mogao biti za nijansu bolji, ne bih ni rekao da sam razočaran, više iznenđen time da ne sviraju Frozen, April Rain ili Sever npr. Takođe, falili su backing vokali, i tu pretežno mislim na ženski. Charlotte je fenomenalno otpevala, ali jednostavno neke pesme ne zvuče isto bez dodatnog vokala. Inače odličan nastup. Cenim da će Charlotte još više napredovati, kako sa pevanjem tako i sa scenskim nastupom, lep je bio kontakt sa publikom, ono "dobro veče Beograde", ali nekako je delovalo neiskusno, kao usiljeno malo, otprilike kao da joj neko rekao da treba to da radi. :)

 

Sonata, totalna ekstaza na RepliKi i FullMoonu, nešto manja ekstaza na 8th Comm. i Last Drop Falls, ostalo manje-više, mada su sve super odsvirali, u krajnjem slučaju sam se na tim novijim stvarima osećao kao na Devil's Slingshotu, slabo znam pesme, ne postoji nikakav taj emotivni momenat, ali jednostavno uživam u performansu.

 

Dakle, Sonata je još jedan bend na listi onih koje smo uspeli da izmuvamo za neku pesmu, hvala svima koji su podržali dernjanje za Replicu, kao i organizatorima, pretpostavljam da su opet umešali prste.

 

Ne znam da li sam ja subjektivan, ali čini mi se da je atmosfera bila ubedljivo najžešća baš na mojim omiljenim stvarima, sa Ecliptice i Silencea? Bila je jaka fora ono kada smo krenuli svi da kleknemo kao Tony, šteta što nije više ljudi podržalo.

Primetilo se da je malo ljudi bilo, za vreme Winterborna je bilo sablasno, a čak i na Sonati je moglo opušteno da se cirkuliše već negde iza prvih, lupam, 6-7 redova... Kontam da su se neki uzentali od gripa, mnogi iz old school ekipe nisu hteli zbog liste, istina da se skupilo i dosta koncerata u ovom periodu...

 

Pohvale bendovima, tehničarima i organizaciji na poštovanju satnice. Izađoh doduše pre Vodka song do garderobe da uzmem stvari, ali sam ispratio posle sve do kraja i opušteno stigao na bus. I da, hvala kralju iz obezbeđenja na listi Delaina. :pivopije:

 

Delain:

1. Invidia

2. Stay Forever

3. The Gathering

4. Go Away

5. Virtue and Vice

6. Nothing Left

7. Control the Storm

8. Pristine

(ovo je po mojoj evidenciji, na listi stoji i Shattered između V&V i NL, ali se ja nešto ne sećam da je bila)

 

Sonata Arctica:

1. Everything Fades To Gray (instrumental, intro)

2. Flag In The Ground

3. Paid In Full

4. Caleb

5. The Last Amazing Grays

6. FullMoon

7. As If The World Wasn't Ending

8. 8th Commandment

9. Last Drop Falls

10. White Pearl, Black Oceans

11. Keyboard/Guitar Solos

12. Replica

13. Juliet

14. The Cage

------------

15. We Will Rock You

16. In Black And White

17. Don't Say A Word

18. Vodka Song

19. Everything Fades To Gray (ne cela, ako se ja dobro sećam?)

 

Ispravite ako sam pogrešio negde, slabije znam novije stvari, ali mislim da je to to.

 

@Narsil i Mita, dabogda izgubili te slike sa Charlotte. :violent::haha: Jebi ga, možda sam i imao par minuta fore da pogledam da li je negde kod merchandisea, ali žurio na jebeni prevoz, nikako mi se nije ostajalo do 5 ujutru u gradu, imao obaveze jutros. :udri:

 

 

Je l' bio bre Laza, nisam ga nigde video? :ph34r: Lazoooo, jes' živ?

 

EDIT:

@Nataša

Paaa, jeste bio prvi red, i to sa kartom 557. :P

E tebe nema ko ne zna. :haha: Ja tek što sam skontao ShInIgAmY91 odmah pored, pitam njega je l' te video, kad upada drugarica sa kojom sam bio, kaže videla te ona, u prvom redu po sredini. :haha:

Pa ti k'o neki muški fan, ne plačeš, proguraš se do prvih redova bez problema. :haha::pivopije:

 

 

EDIT2: Šta je radio onaj nesrećnik što su ga izbacili?

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A joj, koji je tebi bio maler. Mi smo bili bas u stanici, unutra, al' kad smo krenuli na voz, videla sam te kako spavas (prepoznala po jakni, k'o sto si mi i rekao), i htedoh da se javim jos jednom, al' nisam htela da te budim.

 

 

Lol ma kakvo spavanje, ko mozhe da spava na onu hladnocu :P Nisam ulazio unutra, neki cica se usmrdeo nevidjeno, smrdi cela zeleznicka, reko pre tju da dishem svez vazduh i da se smrzavam nego da crkavam od smrada i ne daj boze dobijem neku bolest... Ja samo navuko kapuljacu, kucao na mob poruku drugarici... Ja vas nisam ni cuo, dobra ona kapuljaca majku mu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad da ja prozborim koju

ovako

Winterborn-nja nije mi se svidelo

Delain- :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub: X 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

jebeno su POKIDALI

a mislim sta reci za Sarlot :wub:

 

Sonata-e sad dolazi tezi deo hm hteo sam da budem pozadi da se ne guram,kada sam otisao pozadi bio je jedan problem nista nisam mogao da vidim pa sam se vratio na prvobitni polozaj :haha: cim sam video Tonija shvatio sam da liku definitivno neko treba da kaze da onako ne moze neko da se obuce a da nije CIGAN :haha: aj dobro manje vise to,set lista je bila za divno cudo dobra ocekivao sam vise smaranja ali ne Replica je to mnogo popravila samo ono cucanje na toj pesmi sta bre nismo na Slipknotu jebo vas otac ludi :haha: nisam hteo da sednem pa me neko povukao :haha:

ono ja sam zadovoljan ali po drugi put da me vise odusevi predgrupa nego hedlajn bend zbog koga sam dosao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, Sonata je još jedan bend na listi onih koje smo uspeli da izmuvamo za neku pesmu, hvala svima koji su podržali dernjanje za Replicu, kao i organizatorima, pretpostavljam da su opet umešali prste.

Hvala mnogo organizatorima i od mene.

 

Ne znam da li sam ja subjektivan, ali čini mi se da je atmosfera bila ubedljivo najžešća baš na mojim omiljenim stvarima, sa Ecliptice i Silencea? Bila je jaka fora ono kada smo krenuli svi da kleknemo kao Tony, šteta što nije više ljudi podržalo.

Da, bila je najbolja atmosfera na starim stvarima. Highlightovi - Replica i FullMoon (i jos po koja pesma, kao, na primer, 8th Commandment), mada meni i Juliet i jos neke stvari koje smo uglavnom pevali Tony, ja i jos par ljudi. :wub:

Btw, ja nisam primetila da publika pokusava bilo sta sa cucanjem, inace bih podrzala da sam videla. Bila sam ja previse skoncentrisana na koncert, i pogled mi je bio usmeren iskljucivo ka bini. :bigblue::mrgreen::wub:

 

 

Pohvale bendovima, tehničarima i organizaciji na poštovanju satnice. Izađoh doduše pre Vodka song do garderobe da uzmem stvari, ali sam ispratio posle sve do kraja i opušteno stigao na bus. I da, hvala kralju iz obezbeđenja na listi Delaina. :pivopije:

 

1. Invidia

2. Stay Forever

3. The Gathering

4. Go Away

5. Virtue and Vice

6. Nothing Left

7. Control the Storm

8. Pristine

(ovo je po mojoj evidenciji, na listi stoji i Shattered između V&V i NL, ali se ja nešto ne sećam da je bila)

Ja sam liste Delaina mogla opusteno videti iz prvog reda (2 koje su mi bile najblize, al' bilo je par na bini).

Bila je jedna koja je bila presarana na onim papirima koje sam ja videla, to je garant ta.

 

Sonata Arctica:

1. Everything Fades To Gray (instrumental, intro)

2. Flag In The Ground

3. Paid In Full

4. Caleb

5. The Last Amazing Grays

6. FullMoon

7. As If The World Wasn't Ending

8. 8th Commandment

9. Last Drop Falls

10. White Pearl, Black Oceans

11. Keyboard/Guitar Solos

12. Replica

13. Juliet

14. The Cage

------------

15. We Will Rock You

16. In Black And White

17. Don't Say A Word

18. Vodka Song

19. Everything Fades To Gray (ne cela, ako se ja dobro sećam?)

 

Ispravite ako sam pogrešio negde, slabije znam novije stvari, ali mislim da je to to.

 

Ja sam mislila da necu moci da koristim puno telefon, osim slika koje sam htela da napravim, al' koristila sam ga, i zapisala sam setlistu.

To je to. Ja sam preskocila da upisem "As If The World Wasn't Ending", al' to je to.

Poslednja pesma je bila samo delimicno (kraj nje), nazalost.

 

@Narsil i Mita, dabogda izgubili te slike sa Charlotte. :violent::haha: Jebi ga, možda sam i imao par minuta fore da pogledam da li je negde kod merchandisea, ali žurio na jebeni prevoz, nikako mi se nije ostajalo do 5 ujutru u gradu, imao obaveze jutros. :udri:

I ja sam se slikala sa njom. :P

 

Je l' bio bre Laza, nisam ga nigde video? :ph34r: Lazoooo, jes' živ?

Bas smo Feanor i ja pricali kako nema Laze. Ja sam i zaboravila za njega, al' sam nesto spomenula forum, i pomenula ga, i onda sam ga se setila

 

 

EDIT:

@Nataša

Paaa, jeste bio prvi red, i to sa kartom 557. :P

E tebe nema ko ne zna. :haha: Ja tek što sam skontao ShInIgAmY91 odmah pored, pitam njega je l' te video, kad upada drugarica sa kojom sam bio, kaže videla te ona, u prvom redu po sredini. :haha:

:haha: :haha:

Koja drugarica?

Pa ti k'o neki muški fan, ne plačeš, proguraš se do prvih redova bez problema. :haha::pivopije:

Eeeee, pa ne moze to svako. :haha:

Cak su neki muskarci plakali, a ja nisam. A jbg, bas m je zao. Mislim da bi bio full dozivljaj da sam pustila koju, al' svakako je bio full, i bez toga. :wub:

 

cim sam video Tonija shvatio sam da liku definitivno neko treba da kaze da onako ne moze neko da se obuce a da nije CIGAN :haha:

Tony je bio divno obucen. Prelepe pantalone i kosulja, i jos ona marama, koja je savrseno legla. Brate, savrseno mu to stoji i jako lepo izgleda. :da::wub:

Edited by NatashaNS
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, ja nisam primetila da publika pokusava bilo sta sa cucanjem, inace bih podrzala da sam videla. Bila sam ja previse skoncentrisana na koncert, i pogled mi je bio usmeren iskljucivo ka bini. :bigblue::mrgreen::wub:

 

Koja drugarica?

Pa otprilike je to krenulo iz nekog 3-4 reda, malo ulevo od sredine...

 

Dark hunter sa foruma, aka Maza, aka Bojana, visoka, sa naočarima.

 

@crusader84 Jel si ti lik sa maramom kome sam  u toku koncerta rekao da se dernjamo(za Repliku)?

Jok, ja sam bio na ogradi skroz levo do stuba, nosio crnu košulju i belo-plavu majicu Finland.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG NatasaNS ajde molim te nemoj vise da se hvalis kako si ti jedina pevala nove pesme xD malo je jadno... :pivopije:

Nisam rekla da sam samo ja pevala, nego da smo pevali Tony, ja i jos par ljudi.

Ti nemoj citati moje psotove ako ti smetaju. Isto vazi i za ostale kojima ja idem na zivce.

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam pevala :D

 

Elem, koncert je bio fenomenalan!!! Bila sam u prvom redu, bash mi je bilo super! I Don't say a word na kraju... Taman sam se uplashila da to nece svirati, ali sam se odushevila kad su krenuli!

 

I super shto smo izmamili Repliku :D. A to sa chuchanjem sam izvalila tek kad me je povukla neka riba iza mene, ali je vec bilo kasno...

 

P.S. Jeste se obukao bezveze, ali zaljubila sam se u Tonija :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

EXTRA sve bilo(osim sto sam chuo da je neki momak izbacen i pretuchen od strane obezbedjenja).Hvala organizatorima,bendovima,publici!Opet bili neki ljudi iz Bugarske(hvala Bogu da ne moramo mi da idemo u Bugarsku i Madjarsku).Vidimo se na STRATOVARIUS!Treba malo pauze posle W.A.S.P. i sinoc!U zdravlju,ziveli!:pivopije:

 

LOUD,PROUD AND DEAF!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...