Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Meni su ubedljivo najemotivniji momeenti na koncertu Julija, Ne zbori ni rec i Kejleb. Tu sam se bacao kao neka nesreca. Replika je isto bila fantasticna, steta sto nije cela sala cucnula, ali jebiga. A ovo mi je prvi put da sam cuo Votka song, bas je dobra fora, hehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, риба Јохана Шарлот Веселс. Рођена је 13. маја 1987. Похађала џез и класично певање. Омиљени жанрови - симфоник метал, готик, џез. Од 2004. активна. Морам да проверим да ли је сингл, да знам да ли се селим у Холандију. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, риба Јохана Шарлот Веселс. Рођена је 13. маја 1987. Похађала џез и класично певање. Омиљени жанрови - симфоник метал, готик, џез. Од 2004. активна. Морам да проверим да ли је сингл, да знам да ли се селим у Холандију. :da:

Sve si to mog'o i mene sinoć da pitaš. :haha: Sudeći po http://www.myspace.com/charlottewessels nije singl, a jes bilo bi i čudno da jeste.

 

Nego, je l' ti čita žena ovo? :razz:

 

 

 

EDIT:

To je to! Highlight večeri! :rockdevil:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nego, je l' ti čita žena ovo? :razz:

 

 

 

 

 

Да имам жену не бих сам седео на концерту синоћ. :)

 

Барем је немам наредних 14 дана. Или ја мислим да је немам. Не знам више. :)

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе,риба Јохана Шарлот Веселс. Рођена је 13. маја 1987. Похађала џез икласично певање. Омиљени жанрови - симфоник метал, готик, џез. Од 2004.активна. Морам да проверим да ли је сингл, да знам да ли се селим уХоландију. :da:

Ako hoces da se selis, zovi mene, da delimo trosak. :haha:

Meni se svidja gitarista :mrgreen:, a i inace, momci u Holandiji dobro izgledaju, tako da... Nemam sta dalje da nastavim. :haha:

 

 

 

Btw, onaj izvestaj sa balkanrock-a je skroz bezveze napisan, uopstenije novinarski uradjeno, nego k'o da je pisao neko ko nema pojma dapise.

'Ajde da ne pominjem ono sto je napisao za Tonyjevu kosulju :angry:, al' ima tako bas nekih bezveze stvari, pocev od "heavy metal benda", pa nadalje.

Jedino mi se naslov bas svidja.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije dosao - mnogo se zajebao :haha: stvarno.

 

Winterborn, pa ok je bend, cula sam ih pre, ali nista posebno... publika je bila ok, krenuli sa zagrevanjem.. x)

 

Delain, pocela sam da ih slusam kad sam cula da dolaze sa Sonatom, i bas je dobar bend, gotivne su im pesmice. Steta sto nije bila Frozen, ali dobro.. Control the Storm je po meni najbolja. Dobro zvuce uzivo, iako mi je Ewout rekao da im je kod nas bio najgori zvuk do sad, imali su nekih tehnickih problema, jebi ga.. :( ali, mislim da su zvucali sasvim ok za predgrupu! Charlotte ima lepu boju glasa, i cini mi se da moze mnoogo bolje da peva inace, samo da malo vise pusti glas...

 

Sonata.... au.

 

Cekala sam ovo godinama... Koncert je bio zaista fenomenalan, ocekivala sam mnogo od njih, ali ovo je bilo iznad toga!!!... savrseno... nove pesme su jako dobre, ali starije su neprevazidjene, i tacka :) Mnogo su dobri, sve se lepo culo, Toni odlicno peva i uzivo :wub: Koji feeling je bio za Last Drop Falls, za 8th Commandment, Fullmoon i REPLICU!!!!!!! Sjajno sto su je odsvirali a nije na setlisti... i kasno sam shvatila da ljudi klece, sede, sta god, pa sam ja na kratko samo haha :) ali je bila dobra fora :D Koliko su bili odusevljeni posle tih pesama, uhh.. bas mi je drago :D i sigurna sam da ce nas i oni pamtiti kao malu ali ludu publiku :D koje je dranje bilo, svaka nam cast! :)

i na svakom koncertu nekako budem u trecem redu... prvo sam bila na sredini, ali vec na pola certa sam se umuvala u treci red, ispred mene bile neke niske devojke, tako da mi je mesto bilo odlicno :).. sve me boli od skakanja, mlataranja, itd xD

Posle certa su izasli ovi iz predgrupa, slikala se sa svima, Charlotte je divna.. pricala sam nekih 20 min-pola sata sa Ewoutom, predobar je, :wub: ne mogu da veruju da imaju fanova ovde kad im nije ni album izasao, misiim, come on, internet? xD sad but true x) enivej, bas su svi druzeljubivi!

I docekasmo nekako ljude iz Sonate, oko pola 2 recimo, a u 2 im kretao bus x)

i na brzinu potpisivanje, slikanje...Toni je usao u bus prvo, mislili smo da nece da izadje, ali valjda je video kroz prozor da svi i dalje stoje tu, i nakon nekoliko minuta je i on izasao :D weee, sreca sreca radost x)))

ma i dalje ne mogu da verujem da sam imala priliku da ih cujem uzivo, a onda i da ih zagrlim i da se slikam sa svima! :D:wub:

 

haha, i da, ladno su neki ortaci skinuli onaj veliki plakat sa bilborda, i dali im da se potpisu na njega :)

 

 

Sigurna sam da ce doci opet vec na sledecoj turneji! (mislim i na Delain takodje ;) )

I verovatno ce biti tada mnogo vise ljudi, sada je dosta njih i spreceno iz nekih razloga, i uplaseno od gripa, a ima nekoliko koncerata u kratkom periodu... Ali i ovo je bilo super i taman dovoljno hehe, pozdrav svima koji su uzivali kao i ja sinoc :D

 

Veliko hvala Terra Nostri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces da se selis, zovi mene, da delimo trosak. :haha:

Meni se svidja gitarista :mrgreen:, a i inace, momci u Holandiji dobro izgledaju, tako da... Nemam sta dalje da nastavim. :haha:

 

 

 

 

 

Селимо се кад год хоћеш. ;) Само да Шарлот постане сингл и идемо. ;)

 

 

Steta sto nije bila Frozen, ali dobro..

 

:(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propushtena slika sa njom mi je verovatno jedina mrlja od ove sjajne vecheri..

 

 

Ја тебе нисам препознао. 15 пута си прошао за време свирке певајући али нисам провалио да си то ти. Шта уради са косом? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' bio bre Laza, nisam ga nigde video? :ph34r: Lazoooo, jes' živ?
Bas smo Feanor i ja pricali kako nema Laze. Ja sam i zaboravila za njega, al' sam nesto spomenula forum, i pomenula ga, i onda sam ga se setila

Ziv,ziv...

Nego sam se odlucio za kombinaciju WASP i Thunderlord (Manowar,Manowar... :rockdevil: ),tj. Pual di Anno-a,tako da sam ovu svirku eto propustio :bigblue:

Al bice jos prilike za drink :pivopije:

 

 

Ја тебе нисам препознао. 15 пута си прошао за време свирке певајући али нисам провалио да си то ти. Шта уради са косом? :mrgreen:

Ni ja Max-a nisam video neko vreme i meni je isto pitanje palo na pamet :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i nekoliko momenata koncerta vidjenih mojim fotoaparatom...ostale slike postavila sam na my space, a ko ih zeli, neka mi posalje pp pa cu proslediti na mail:

 

http://i11.photobucket.com/albums/a200/oljafiore/sonata10.jpg

http://i11.photobucket.com/albums/a200/oljafiore/sonata10.jpg

http://i11.photobucket.com/albums/a200/oljafiore/delain4.jpg

http://i11.photobucket.com/albums/a200/oljafiore/zaphotobucket.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziv,ziv...

Nego sam se odlucio za kombinaciju WASP i Thunderlord (Manowar,Manowar... :rockdevil: ),tj. Pual di Anno-a,tako da sam ovu svirku eto propustio :bigblue:

Al bice jos prilike za drink :pivopije:

 

 

 

Ni ja Max-a nisam video neko vreme i meni je isto pitanje palo na pamet :bigblue:

 

Hahahahahahah :D Da jbt, ladno si iskulirao ovo.. izdao si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...