Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Guest ILLUVATAR

Da li je neko slikao kada smo svi u centru chuchnuli/kleknuli? Za pesmu Replica?

 

Poshto je to krenulo od nas, i stvarno bih hteo da vidim kako je to izgledalo! :D

 

I naravno da su respect za Repliku i ochekivani hate za Black Sheep... X-D

Edited by ILLUVATAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Селимо се кад год хоћеш. ;) Само да Шарлот постане сингл и идемо. ;)

Postace ona single kad ti odes tamo, i kad te vidi. ;):haha:

 

 

Nego, presnimila sam pesme sa CD-a na komp, i razlika izmedju one moje verzije albuma originala je neverovatna. Aj sto su one preskakale, pa ovde toga nema, nego je i zvuk daleko bolji, i skontala sam da "Breathing" ne pocinje onako kako je kod mene :haha:, nego je na pocetku ubacen delic koji treba da bude 3-4 sekudne ranije, i koji se kod mene ponavlja, a treba da se pojavi samo jednom, i to ne na samom pocetku, al' dobro, to je neka shklj verzija albuma, koju cu ipak sacuvati. Postala mi je draga. :haha:

Edited by NatashaNS
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li samo ja i dalje ne mogu da prestanem da mislim o koncertu ili ...?

Ja sam imao 3 verzije novog cd-a i nijedna nije bila nicemu,tako da cim sam ustao presnimio sam pesme na komp,a sve ostale verzije sam obrisao.

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi jedini !

 

 

Ovo je moja devojka snimala mobilnim (prvi stub od bine), jeste krsh snimak i zvuk, ali sta je tu je...Stavicemo ovih dana vec sve pesme (i Sonatu i Delain, za sad ima samo Fullmoon, Replica i Don't Say A Word) na YT. ;)

 

Pfff mi zapalili odma' posle koncerta, da sam znao da ce izaci, ostali bi jos sigurno, makar sa Sharlotom da se slikamo. Ali bice prilike opet, nadam se :D

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziv,ziv...

Nego sam se odlucio za kombinaciju WASP i Thunderlord (Manowar,Manowar... :rockdevil: ),tj. Pual di Anno-a,tako da sam ovu svirku eto propustio :bigblue:

Al bice jos prilike za drink :pivopije:

Čekaj bre, misliš na bend koji je trebalo da svira kao predgrupa Di'Annu? Pa nije to ovaj naš Thunderlord, nego norveški ThunderBOLT, sviraju svoje stvari, kol'ko znam. :haha:

 

 

 

Ja rekoh Maxu kad sam ga video skoro, to on izgleda spremio već friz za Rammstein. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moja devojka snimala mobilnim (prvi stub od bine), jeste krsh snimak i zvuk, ali sta je tu je...Stavicemo ovih dana vec sve pesme (i Sonatu i Delain, za sad ima samo Fullmoon, Replica i Don't Say A Word) na YT. icon_wink.gif

 

Pfff mi zapalili odma' posle koncerta, da sam znao da ce izaci, ostali bi jos sigurno, makar sa Sharlotom da se slikamo. Ali bice prilike opet, nadam se biggrin.gif

 

 

postavljajte to podhitno :). nije toliko los snimak, s obzirom da je snimano iz publike.

 

sarlot niste morali cekat, ona i ostala ekipa delain-a su bili tamo gde su se prodavale majice jos dok je trajao koncert i posle njega su bili pola sata,sat tamo. dok se nisu svi islikali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Čekaj bre, misliš na bend koji je trebalo da svira kao predgrupa Di'Annu? Pa nije to ovaj naš Thunderlord, nego norveški ThunderBOLT, sviraju svoje stvari, kol'ko znam. :haha: 

Da jebote,istripovao sam se :haha::udri: 

 

 

 

 

 

Al jebi ga,to je svejedno sad otkazano :( ...mogao sam da odem na Sonatu da sam znao :(...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali ste srece sa Sonatom:

 

"Due to an infection of his vocal cords, singer Tony Kakko hadto see a doctor in Budapest. The singer's infection has forced the bandto cancel today's (November 18) show in Graz, as well as the show inVienna (November 19) and Munich (November 20).

 

"SONATA ARCTICAdeeply regret to disappoint their fans but will be back to these citiesthe soonest possible, exact dates will be announced shortly. Ticketsalready purchased will be still valid later on!

 

"We do hope the infection will be gone as soon as possible, so we can continue our tour in Pratteln at Z7 on November 22."

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavljajte to podhitno :). nije toliko los snimak, s obzirom da je snimano iz publike.

Evo nova tura:

 

Za one koji nisu vec videli, od pre neki dan stoje i:

 

Bice za koji dan i jos 2 isecka, Juliet & The Cage i Last Drop Falls & White Pearl, Black Oceans, koji nisu mogli da se uploaduju na YT jer traju preko 10 min, pa dok to iseckam i okacim...Solaze su nazalost nesto losije snimljene, nasao je tad da zeza mobilni. Videcu da nesto skrpim. A potom ide i ceo Delain (isto moram i sa njima da uradim, sve idu po 2 pesme)

 

 

sarlot niste morali cekat, ona i ostala ekipa delain-a su bili tamo gde su se prodavale majice jos dok je trajao koncert i posle njega su bili pola sata,sat tamo. dok se nisu svi islikali :)

Joj, ja zaginuo u garderobi, gde sam popio vise guranja i cuskanja nego na samom koncertu, tako da nista nisam video! :sad:

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ladno! Jao, mica. ^^

Dobro je sto kod nas nisu otkazali.

Nadam se da ce mu biti bolje sto pre. ^^

 

Samo se nadam da nije kod nas pokupio neku infekciju.

Aj da vas cujem! Sta ste mu radili? :haha: :haha:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao sad sam pogledao ovaj snimak don't say a word, i setio sam se ovog lika shto se dere WOLF AND RAVEN, lik se pola sata drao wolf and raven i na kraju ga ispalishe :haha:

 

ja sam se drao wolf and raven sve vreme, mozda se to ja cujem, kad vidim klip znacu

 

edit: yeah, that's me alright :bigblue:

 

:) A da nema neko mozda neke slike? Meni ni jedna nije uspela, previse su me ljudi pomerali da bi i jedna licila na nesto... :( (bio blic zabranjen)

 

 

A bre? Ja blicao k'o lud, napravio sam 40-50 slika i ispale su fino ali sam bio maaaaalo dalje pa ugao mozda i nije neki, zakacicu neke da vidite

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre? Ja blicao k'o lud, napravio sam 40-50 slika i ispale su fino ali sam bio maaaaalo dalje pa ugao mozda i nije neki, zakacicu neke da vidite

Nama u prvim redovima obezbedjenje nije dalo da se blica, to je uvek tako.

 

Jedino kad je Tarja bila, bilo je "camera friendly", pa je onda valjda moglo.

Edited by NatashaNS
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...