Jump to content

2009.08.12-17. *Obudai Island, Budapest* Sziget festival


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A odakle mi broj?! :blink:

Sad sam tek video ovo.

Hm,cudi me da Borko jos nije ostavio neki svoj plakat na ovoj temi.

 

Anyway,evo ti broj:

info: 063 72 86 125 od 14 do 20h

Pa zovi i pitaj coveka :pivopije:

 

 

Picke ovi sa Sigeta,jos nista ne govore za Metal stage <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice vize najbolje je da odete u Suboticu. Tamo vam je srede za par dana bez vecih cimanja. Recimo, u Novom Sadu su bas pizdurine, zajebavaju te do beskrajnosti, uvek ti nesto prebacuju, a da ne pricam o tome koliko vremena mora da prodje dok ti oni sve ne srede... uzas... E sad ne znam kakva je situacija u Beogradu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto gledam,ovi malmlazi sa Sigeta jos nisu objavili line up za metal stage,a manje od mesec ipo dana je ostalo do pocetka festivala <_<

 

Sto mi jos vise lici da su mamlazi (ti sa Sigeta) je to sto su objavili nesto kao "reformisanje matal stage-a" (neko je napred objasnjavao da to znaci ustvari da ce biti bolji stage,sa boljim line up-om - hmmm... <_< ) plus to sto je objavljeno na onom Rockmaraton festivalu da tamo ima HammerWorld stage...a zna se da se tako zvao metal stage na Sigetu... <_<

 

Hm... <_< <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Lazo da te lišim nedoumice:

 

Metal stage više ne postoji na Szigetu. Umesto njega (u bukvalnom smislu, dakle fizički na istom mestu) će postojati takozvani "Rock" šator/stage, koji je zapravo neka fuzija dosadašnjih Wan2, Tilos i HammerWorld stejdževa.

Ako treba još neka pomoć, cimaj da prevedem. Mene iskreno mrzi da im gledam sajt onako detaljno jer se ove godine opet zadesilo (nakon par godina pauze) da ću za vreme festivala biti u Budimpešti, i da ću čak i nastupati, pa mi je ono "hteo, ne hteo, biću tamo", pa me zabole za program. Videću na licu mesta. :D

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,boli te kurac Bandi :pivopije:

 

 

Ma,sad kad su to sve spakovali u 1 stage ('bem ih u dupe i kad su se setili toga :angry::) ),nesto me bas i ne zanima preterano da idem na Siget ovog leta <_<

Mada...vec godinama idem svakog leta,postala je to skoro tradicija... :(

 

 

E,a na kojem stage-u ces da sviras?

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vraćam se privremeno kao ispomoć u bivši bend. Ako sam dobro skontao siget upada u serijal onih koncerata koje ću ja da sviram, a sad da li će biti baš ta pomenuta "rock" bina ili blues šator, nemam pojma. 2003-2005 je bio bluz šator, a 2006 i 2007 je bio hammer stage, prošle godine valjda opet blues, nemam pojma... Koji god da bude, meni ok.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre?

Zar nije svake godine bio,tj. zar se nije svake godine zvao Hammerwolrd stage? :confused:

 

EDIT:ne mislim na lokaciju (gde je bio postavljen),nego dal se tako zvao?

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije svake godine bio,tj. zar se nije svake godine zvao Hammerwolrd stage? :confused:

Mislio sam na to da je bend gde sam ja svirao nastupao čas na jednom, čas na drugom stejdžu. Taj metalski u budžaku se uvek zvao Hammerworld, osim ako nije pre toga bio Metal Hammer, ne znam kad su se otcepili od MetalHammera, no kontaš poentu.

E sad je to Rock šator.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otkad je produzeno tako? Pre 4-5 dana sam video na sve strane da je do 7 dana... a i ovde sto su se razboljevali nakon 3 dana :) :)

 

i Blic koji svakog dana menja izjave iz: "Bacene pare na vakcine" u "Nedovoljno vakcina - Srbija ce pomreti" i "Preko 100 obolelih - Da li ce skole biti zatvorene?"

 

taj virus je smesan.

 

ontopic: Ja sam dobio vizu za Madjariju, platio hotel, sad jos sitnice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...