Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

2000 се ваља издвојити, мада, ако буду скрнави ко прошли пут када сам их гледао било би ми жао и двеста да дам, не поновило се, видимо се тамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

пијане стоке, све су песме измашили а одсвирали свега пет (pursuit of vikings, masters of war, the last with the pagan blood, и не могу да се сетим које још, а онда се једва одгегали са бине, јесте да је био фестивал и да краће наступају бендови ал оно је била катастрофа

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogotovo u zemlji dje nikad nijesu bili,pride boga pitaj kakvu su im pricu uvalili za srbiju.mada valjda svi svedski bendovi imaju radi gejtsa pozitivn stav o nama,samo neznam dali su oni dovoljno stari pa da su to pokupili...ce vidimo za koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, da li je moguce da ima ljudi koji ne znaju da je At The Gates svirao ovde ?:) Ja sam jbg. imao 11god tada , pa bas i nisam nesto bio upucen u to :)heheheh.... svirali sa Napalmom , bila ova moja starija ekipa naravno ... bilo kazu preko 1200 ljudi u skc-u , ima snimak ono je izuvanje iz papuca .... snimano sa galerije gore.

 

Ja kada sam trebao da prebacim snimak od ortaka bio sjeban disk pa nije htelo, ali ima da se nadje :).

 

Ce stavimo Amon Din da svira sa Amon Amarthom :)hahha, barem su po kilazi slicni :).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

мораћемо вола да обрнемо пре него што буду почели са свирком.

 

tooooo,a ja cu da se pobrinem za kakvu medovinu sa cetinja ili istocne hercegovine.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...