Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

E ovo je jebe lud zbunjenog. I Frubi mi reče da je bašta u pitanju, ali sinoć na Spaceu bulletin LivingRooma sa programom za narednih nedelju dana, i tamo uvršten i Amon Amarth, a danas svratim do SKC-a (LivingRooma), oni tamo kažu da će biti u velikoj sali. :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini brate a da tebe ja nesto pitam

sta ti pise tacno na karti lokacija?

Ne'am kartu. :) I neću je ni imati, nema se para. :( A od krucijalne mi je važnosti da znam di će bude, ako je u bašti, onda bar znam da ću moći da čujem nešto iz parka. :)

 

P.S.

Treba imati u vidu da je dan posle koncerta radni, mnogi ljudi će žuriti na prevoz, tako da baš ni ne moraju da se ubacuju predgrupe ako nije preko potrebno. Evo čujem da su sa God Dethroneda mnogi izašli ranije zbog kašnejnja koncerta, a to je čak bila subota na nedelju!

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

facepalm.jpg

Šta bi to trebalo da znači?

 

Burazeru, ja sam od početka godine pucao lovu na:

Iron Maiden - 3990

In Flames - OK, ovo je bilo za dž :)

HF/Sabaton/BB - 1600

Hughes - 1500

CIIC/Manticora - 1200

AC~DC - 4300

i za koji dan: Cynic - 1500

 

+neki propratni troškovi vezani za koncerte, npr kada smo čekali Maidene na aerodromu, zbog onog silnog kašnjenja sam morao da se vratim do grada da završim nešto neodložno i posle pukao za taksi u vrednosti karte za još jedan manji koncert da bih stigao na vreme.

A verovatno bi mi većina ljudi, čak i mnogih koji su takođe zaluđeni za koncerte rekla da nisam normalan s obzirom na to čega se sve odričem i na čemu štedim da bih skrpio bar za najbitnije koncerte.

 

Pritom mi je AA daleko od grupe bendova za koje bih se "izlomio" da dođem na koncert. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne to nego jbt mi glupo da si ti podigao frku oko mesta a ti ni ne ides na koncert shvatas

"Pritom mi je AA daleko od grupe bendova za koje bi se "izlomio" da dodjem na koncert."

pa pusti onda nas sa kartama da brinemo za koncert i onako neces dolaziti

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne drkam se na coveka nego kazem da li je bitno gde ce svirati sve u svemu cemo ih gledati

i kao drugo imam samo kevu da mi daje pare za koncert,a i ona mi ne daje pare vec sto skupim sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne to nego jbt mi glupo da si ti podigao frku oko mesta a ti ni ne ides na koncert shvatas

"Pritom mi je AA daleko od grupe bendova za koje bi se "izlomio" da dodjem na koncert."

pa pusti onda nas sa kartama da brinemo za koncert i onako neces dolaziti

Pa jbg. :) Ali ne znaš ti šta sve može da podrazumeva to "izlomio" :) , i taj krug bendova je dosta mali, ponekad ni ne zavisi od samog benda nego i od aktuelnog trenutka/turneje, mislim ako je neka posebna; oproštajna, istorijska itd...

 

Možda dođem ako budu delili preko 202-jke, inače ostaje park (u slučaju da je bašta). :)

 

A mog'o bi onda neko do vas sa kartama da pročita (tj napiše ovde) šta to piše na karti. :P

(pretpostavljam da piše samo SKC)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate sve u svemu nadam se da ces dobiti kartu i da se vidimo u Velikoj sali

ne bi voleo Bastu zbog glupe kise mnogo je nepredvidivo

inace sto se tice koncerata na svim sam bio isto sto i ti samo nisam Huges i AcDc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...