Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

Gledao sam Amon Amarth u Budimpesti pre dve godine, bili su predgrupa Dimmu Borgiru. Borgir su otaljali svoje i otisli bez reci, no signing session, no meet'n'greet, nista.

Za razliku od hedlajnera, Amarth su RASTURILI, posle koncerta su SVI sisli ispred mase, rukovali se, ispotpisivali itd.

Voleo bih da mi budu kucni prijatelji, da sedimo na Dunavu, kidamo rostilj ili kotlich i da sasipamo cervezu u xxxl porcijama...

 

 

Taj fazon! Da trckaramo po sumi sa sekircetima, a rostilj se peche :bigblue:

Edited by Wolfshade

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa tim brojem na karti je jedino validno, ako se prodaju karte samo na jednom mestu. Onda one se dele od 1 pa do kolko je promoter dostavio. Ali ako se prodaje na vishe mesta to je druga pricha.

 

Nazalost kartu uzimam tek u ponedeljak.

 

Kad je Djole jesenas organizovao Biohazard,sutradan bio Madball i isto bila kao slaba prodaja i prazna tema o koncertu,kad mi stigli ono milion ljudi ispred skc-a-stara skola koji ne dolaze na yum a postuju velicine tako da uopste nije merodavno.Na dan koncerta moze da ode 300 karata i vise ako se sve poklopi.

Svi pricaju da AA ubija na mesto live.Sumnjam da cu doci,skupo je i jebe prevoz... :icon_ne:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su u slučajevima Đoletove organizacije karte uvek ostajale iste cene

Pa nije bash. Za COF su bile chak 300 kinti vishe na dan, secam se kako sam se jebeno zaprepastio...Al shto kazesh, ponecu nekih 200-300 kinti vishe.

Edited by _powerslave_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Da li su prohodne ulice oko SKC-a?Može li se kolima doći do parking garaže u Masarikovoj?

Dodji iz Kneza Milosa u Masarikovu, to ti je jedini prolaz do te garaze, jer je Resavska jos u radovima do ko zna kada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su u slučajevima Đoletove organizacije karte uvek ostajale iste cene,mada za svaki slučaj uštekaj nekih 200 kinti viška.

 

Biohazard je takodje bio skuplji na dan koncerta.Bas trulo sto deru nas robijase sa strane jer i ovako imamo propast standard u odnosu na BG.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh. Ja sam uzeo kartu u Petak, ako vas zanima broj je 128. Moram da kazem da mi se uopste ne svidja ovakva Ne organizacija koncerta, gde se nista ne zna i nema nikakvih obavestenja, mislim zivimo u 21 veku jebeno. Ja cenim da ce biti 2 500 na dan koncerta.

I bez ljutnje clanovima predgrupe, posto vidim da ih ima na forumu, ali ko su ovi uopste, i da li sviraju po nekom osnovu, ili cisto na vezu sa organizatorom ? Nikad u zivotu nisam ni cuo za taj bend, nemam pojma ni ko svira tu, a rekao bih da sam solidno upucen u domace bendove, tako da jel to zajebancija ili je ozbiljno ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...