Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

koncert pocinje u 21h

 

veruj da od ovoga ne moze oficijalnije :twisted:

 

 

 

do tad :pivopije:

a u kom svojstvu davas tu informaciju?jesi ti organizator?drug nji'ov?javilo ti se u snu?neko ti vidio u kavi?cuo na ulici?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh. Ja sam uzeo kartu u Petak, ako vas zanima broj je 128. Moram da kazem da mi se uopste ne svidja ovakva Ne organizacija koncerta, gde se nista ne zna i nema nikakvih obavestenja, mislim zivimo u 21 veku jebeno. Ja cenim da ce biti 2 500 na dan koncerta.

I bez ljutnje clanovima predgrupe, posto vidim da ih ima na forumu, ali ko su ovi uopste, i da li sviraju po nekom osnovu, ili cisto na vezu sa organizatorom ? Nikad u zivotu nisam ni cuo za taj bend, nemam pojma ni ko svira tu, a rekao bih da sam solidno upucen u domace bendove, tako da jel to zajebancija ili je ozbiljno ???

Onda očigledno nisi u toku, AF je uglavnom poznat u death metal vodama... Samo će biti zanimljiva kombinacija sa Amon Amarthom. hahahha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh. Ja sam uzeo kartu u Petak, ako vas zanima broj je 128. Moram da kazem da mi se uopste ne svidja ovakva Ne organizacija koncerta, gde se nista ne zna i nema nikakvih obavestenja, mislim zivimo u 21 veku jebeno. Ja cenim da ce biti 2 500 na dan koncerta.

I bez ljutnje clanovima predgrupe, posto vidim da ih ima na forumu, ali ko su ovi uopste, i da li sviraju po nekom osnovu, ili cisto na vezu sa organizatorom ? Nikad u zivotu nisam ni cuo za taj bend, nemam pojma ni ko svira tu, a rekao bih da sam solidno upucen u domace bendove, tako da jel to zajebancija ili je ozbiljno ???

 

Odredjeni clanovi Awaiting Fear-a provode vreme sa organizatorom u kafani (pijandure sram ih bilo),a ja sam bio prisutan kad nas je juce zvao i rekao da dodjemo u 5 da se namestimo.Tako da sam uveren da koncert nece kasniti (osim ako ne bude opet neka predstava gore :P). Da li smo zajebancija ili ne prosudi sam : http://www.awaitingfear.com/ imas u sekciji multimedija da poskidas par stvari sa predstojeceg albuma.

 

a u kom svojstvu davas tu informaciju?jesi ti organizator?drug nji'ov?javilo ti se u snu?neko ti vidio u kavi?cuo na ulici?

 

Odgovorih malopre na to.

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ umart :

 

Javih, kao i kolege archsound i Satan iznad, u ime organizatora, jer sam u sastavu predgrupe. Informacija nam je stigla od njega jer moramo i mi da znamo kad pocinje koncert :] pa smo mislili da je red da to podelimo sa vama. A i znacilo bi nam da nas vise ljudi poslusa ako zele :]

 

 

@ telcontar : Pa, sto? Nema ljutnje. :] Meni je tvoj nick sa yumetala poznat odavno pa kontam da se mozda nisi pojavljivao duze vreme ili si nasu temu i teme o svirkama zadnje skoro dve godine nekako mimoilazio. Trebalo je da odradis search po Domacoj (metal) sceni (a gotovo uvek tema benda je na prvoj strani) ili jednostavno google i myspace i saznao bi.

 

Ukratko, bend Awaiting Fear nije zajebancija i postoji od leta 2007. i od tada je i koncertno aktivan i snimio je do sada jedan EP u 2008, ima par live snimaka sa nastupa, a od ove godine i album snimljen u svojoj produkciji koji je izdat za Noisehead Records iz Austrije (za njih su izdali i takodje domaci Draconic).

Organizatora poznajemo vec duze vreme. Mada dobili smo poziv od njega tek nedavno za God Dethroned, a odmah potom i za Amon Amarth. Iako nismo svi bili voljni u pocetku, iskoristicemo naravno jos ovu priliku za promociju zbog izdavaca pa sta bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to se fino kaze,a ne samo uskocis sa informacijom.kad bi pokusavao da povezem ko je ko sa yuma dje bi mi kraj bio.

 

doci cu ranije da vas cujem i ako bude kakvog okupljanja da castim pivo,a ako ne bude okupljanja,ko vas sisa.

 

aj u zda'lje i dobar provod svima veceras zelim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to se fino kaze,a ne samo uskocis sa informacijom.kad bi pokusavao da povezem ko je ko sa yuma dje bi mi kraj bio.

 

doci cu ranije da vas cujem i ako bude kakvog okupljanja da castim pivo,a ako ne bude okupljanja,ko vas sisa.

 

aj u zda'lje i dobar provod svima veceras zelim.

 

 

ja sam samo fino uskocio sa informacijom :)

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za 2500 je moja procena, sto ne znaci da sam u pravu. A Koncert ce da bude u SKCu ili njegovoj blizoj okolini. bila bi fora da bude u Parku hahahah.

 

A inace fino ovo zvuci, Dead Inside :mrgreen: Mislim na AF :D

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena karte je ista i danas 2.000rsd, koncert je u velikoj sali skc-a ... tako da znate .

 

Vidimo se veceras .

Nemas pojma koliko mi je drago sto nisam bio u pravu da ce cena biti 2 500 :mrgreen: fala kurcu. odlicno.

 

 

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo lepo, bilo bi lepo i u basti, al onda bi neki iznervirani prolaznik bacio bombu preko ograde verovatno :) :)

verujem da ce biti komotno u velikoj sali tj. dosta mesta za sutke :) hahahha

 

ocekujem da organizujete neki okup pred cert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...