Jump to content

2009.04.21. "Iron Maiden: Flight 666" premijera i u Beogradu!


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma brate opušteno, nema leba da se to rasproda (doduše nem' pojma koliki je kapacitet Koloseja, samo sam čuo da je "poveća" sala). Naročito sada kada se zna da će DVD varijanta mnogo brže nego što se očekivalo. A i ko da dođe, tj ko uopšte zna za ovo, osim nas nerdova sa neta? :)

 

 

Pa,oni koi citaju novine recimo.Ima najava u Kuriru.Ali kao sto rece,opusteno bice karata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapacitet Koloseja je 404 sjedista, tako rece promoterka filma prije par veceri na radiju.

Ja sam danas uzeo kartu. Prilikom kupovine mozes da biras koje tacno sjediste zelis, jer se na blagajni nalazi monitor sa skicom sale i sjedistima. Rekao bih da su vec otisla najbolja mjesta, dakle ona po samoj sredini partera. Po mojoj gruboj procjeni do sada je rezervisano 1/3 sale, mozda malo vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapacitet Koloseja je 404 sjedista, tako rece promoterka filma prije par veceri na radiju.

Ja sam danas uzeo kartu. Prilikom kupovine mozes da biras koje tacno sjediste zelis, jer se na blagajni nalazi monitor sa skicom sale i sjedistima. Rekao bih da su vec otisla najbolja mjesta, dakle ona po samoj sredini partera. Po mojoj gruboj procjeni do sada je rezervisano 1/3 sale, mozda malo vise.

Ljudi,ja sam uzeo kartu juce u 20h.

 

Info: Mislim da je otislo vise od pola karata.Da ne pominjem najbolja mesta.95% sredine je zauzeto,ostaju samo mesta sa strane.

 

""""""""""""'     <-- platno

 

II  IIIII  II

 

II  IIIII  II         <----tako nekako izgledaju sedista poredjana na kompu na kasi(biras koje ces mesto od slobodnih)

 

II  IIIII  II                                (naravno,ove I zamenjuje niz tackica(sedista),ali takva slika se ,recimo, stvara)

 

 

 

Preporucujem onima koji zele da idu na projekciju da pozure.I da,do jaja sto ce biti u 3D !!!  :rockdevil:

 

p.s. znam da sam ponovio iz quote-a nesto,ali samo hocu opsirnije da opisem onima koje zanima.

Edited by nediam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Net & torrenti - majka! Negde ce vec isplivati. Ja se eto necu iz NSa cimati zbog ovog.

 

upravo tako...najkasnije mesec dana posle premijere ce da izbije na svim torrent sajtovima (ma kakvi, i ranije), jer potraznja ima da bude nenormalno velika! josh bolje ako imash rapidshare premium, onda mozesh josh brze da nadjesh...

sve u svemu, ne treba mnogo zaliti ako se porpusti taj film... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš ga, iako sam tanak i s kintom i s vremenom, ne mogoh da odolim. :) Uz'o sam juče oko 17:30 kartu. Koliko sam mogao da vidim po onoj mapi, bilo otišlo dobrano preko pola kapaciteta.

 

koliko je na kraju koshtala karta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno.

 

Kontam da će biti zanimljivo gledati u bioskopu i još u društvu 400 drugih fanova, ali ipak nije koncert da bi se toliko cimali. Ja bejah poslom na NBGu u subotu, i to baš u blizini Ušća, pa nisam mogao da odolim da ne kupim kartu ;) inače da sam čekao do danas i video da je ova u 20 rasprodata, na onu u 22 sigurno ne bih išao, jer bi to značilo povratak kući u 6 ujutru, a trenutno nemam vremena za takvo luksuziranje.

I onako me kući čeka gomila bootlega za overavanje, baš mi stigla 2 sa Somewhere on Tour, a imam već i par ovogodišnjih. :cool:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokumnatac je pakao, ja sam cak i na kraju pustio koju suzu..

ovi sto nisu isli su se zestoko zajebali

a ja zamalo da buem izbacen iz sale, posto smo ja i jos 2,3 lika pevali pesme(ali ne glasno) i neka zena mi kenjala i ja joj rekao da napusti objekat i ona mi dovela obezbedjenje :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svideo soundtrack :D :D :D :D :D

 

Ako cemo ozbiljno, moje vise nego "objektivno" misljenje je da je film odlican!

 

Momenti koji su mi ostali u secanju: Japanka koja hoce da bude Stevina cerka kad poraste, lik koji place posle koncerta od srece i ludi svestenik :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...