Jump to content

2009.04.21. "Iron Maiden: Flight 666" premijera i u Beogradu!


crusader84

Recommended Posts

Momenti koji su mi ostali u secanju: Japanka koja hoce da bude Stevina cerka kad poraste, lik koji place posle koncerta od srece i ludi svestenik :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:
i kerovi kad se trpaju :) :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do jaja je film! Jedino sam se pred kraj smorio, uglavnom zato što sam znao da se približava kraj. :)

 

Slažem se za momente, lude Japanke, džukci, sveštenik, lik koji cmizdri posle 'certa, ne sećam se da li taj lik beše baš iz Kolumbije, njima tamo stvarno svaka čast, znači 'ladno su neki kampovali nedelju dana, a ono terorističko obezbeđenje (vojska pod punom opremom) im pokupilo sve živo, uključujući hranu i vodu, koliko sam video, čak i kaiševe sa pantalona su im uzimali!? Zvuk je prejeban, kada bi na svakom koncertu bio takav. ;)

 

 

Šteta što ga neće biti na redovnom repertoaru, otišao bih da vidim još koji put, ovako se čeka DVD! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je presexy, maiden zvuk mi je najprijatniji zvuk koji mogu da chujem za zhivota ali josh ga nisam slushao u onakvom ozvuchenju. Jedna od njihovih retkih pesama koje ne gotivim toliko - Heaven Can Wait je zvuchala kao neshto najbolje shto sam chuo. :D Ono je stvarno fantazija. Vredelo je dati 400 kinti samo odslushati Hallowed na kraju. A i ja sam se smorio pred kraj ( pochev od Iron Maiden pesme ) jer sam znao da je kraj uskoro. :D

 

Ono sa sveshtenikom mi i nije bila neka fora, jedino ne znam shta im je ono trebalo. :D

U svakom sluchaju extra film, vredelo je vracati se posle peshke kuci do Slavije. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@crusader84: Jbg al' nije isto dvd u kucnoj varijanti i bioskop sa onolikim platnom, bolesnim zvukom i gomilom metalaca :D

Meni je najupecatljiviji bio onaj lik iz Kolumbije koji je plakao... Tamo nisu samo oduzimali sve i svasta nego su (cini mi se, nisam sigurna) morali i cipele da skidaju... Fenomenalan film!!! :rockdevil:

Edited by RedGirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.kolosej.rs/novosti/2009/4/22/22/

u utorak, 28.4.2009, promenjen program u 3D sali:

Muvajmo na mesec 3D: 11:50, 13:50, 15:50 i 17:50.

Flight 666: 20:00.

 

Jedna projekcija, toliko o tome. :) Nadam se samo da da će da se provuče koja i tokom maja, do kraja ovog meseca sam baš u gužvi, a skoknuo bih opet da pogledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa od 22h je bila vishe true. xD
Tako je! Nismo razmišljali do kad će da traje i kako ćemo da se vratimo kući... :pivopije:

 

 

Pre dva dana sam se ubio tražeći njihov saj ne bih li rezervisao kartu telefono... :udri: :udri:

 

 

a kako izgleda to 3d??

nista nisam gledau u takvim bioskopima, jel moraju naocare...

Ja nisam osetio taj 3D trip, veroatno su trebale naočare :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.kolosej.rs/novosti/2009/4/22/22/

u utorak, 28.4.2009, promenjen program u 3D sali:

Muvajmo na mesec 3D: 11:50, 13:50, 15:50 i 17:50.

Flight 666: 20:00.

 

Jedna projekcija, toliko o tome. :) Nadam se samo da da će da se provuče koja i tokom maja, do kraja ovog meseca sam baš u gužvi, a skoknuo bih opet da pogledam.

odlicno :D

idem sad sto posto :D

samo ako Sendmen ide :redface: :redface: :redface:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, a danas smo bili na prezentaciji tog famoznog 6d bioskopa , koji je par sala pored Koloseja gde je bila projekcija za Maidene...

 

Dali su nam naocare, ali one stolice sa motorom sto se klate/lete i ostali efekti ( vatra, voda itd. ) nisu pustani. Samo naocare i dobijes taj neki trip da se nesto ispred tvojih ociju desava drugacije ... nije mi se svideo trip jer boli glava nakon par minuta... a pustan je trejler od 15-ak minuta ... nije los trip za "doziveti" ali sve van toga je proseravanje.

 

Sto se ttice maiden dokumentarca , nije lose s'tim da komplet maiden crew+muzicari su totalni glumci na filmu i nema veze kako se oni ustvari ponasaju ... inace oni svi krenuvisi od Roda i one mrcine tour managera preko dick insona i harrisa su takvi drkosi da je to straota ... od komplet ekipe kao i uvek tu je nicko koji je kralj . aj i janek moze da prodje. sve ostalo je bagra .

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se ttice maiden dokumentarca , nije lose s'tim da komplet maiden crew+muzicari su totalni glumci na filmu i nema veze kako se oni ustvari ponasaju ... inace oni svi krenuvisi od Roda i one mrcine tour managera preko dick insona i harrisa su takvi drkosi da je to straota ... od komplet ekipe kao i uvek tu je nicko koji je kralj . aj i janek moze da prodje. sve ostalo je bagra .

 

Film je definitivno super za pogledati ali kada se dotakosmo ove teme da kazhem svoje mishljenje.

Za Harrisa nikako nisi u pravu.

Po meni je Nicko bezveze lik, shaljivdzija i sve to, ima dobrih fora ali mnoge su mu jako seljachke, egocentrichan lik mnogo koji misli da je zanimljiv a dosta puta nije, a takvi bash nerviraju. ;)

Smith koji je tu ubedljivo uvek najnadrkaniji lik, sve ga mrzi i generalno uvek najloshije raspolozhen od svih njih ispade neka teshka pozitiva i cool lik u filmu.

Dickinson je u nekom svom svetu koji svi znamo, chovek je jednostavno pun energije, u svemu hoce da bude najbolji i to.

Janick je ( dobro mozhda uz Murray-a ) najnormalniji lik u Maidenu, zanimljivo da je hteo da proda gitaru i batali sviranje posle neshto duzheg perioda bez posla pre nego shto je doshao u IM.

E onda dolazimo do Steve-a i Dave-a koji su kraljevi, jednom rechju maiden ( sa naglaskom na Harris-u ).

Nakon vishegodishnjeg slushanja, gledanja i chitanja stvari o maidenu stekao sam utisak da su odlichni likovi, ne znam shto ti je Steve drkosh. On je na filmu bash onakav kakav jeste. ;)

E da, onog Roda ne mogu da gledam ochima, na filmu i on ispade neki gotivac. Ogavan je lik strashno.

Edited by TopOfTheMorning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...