Jump to content

2009.04.21. "Iron Maiden: Flight 666" premijera i u Beogradu!


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzabe sve to, ali ta projekcija sto ce biti 28-og... jednostavno... ma nije true!! :) :) :tongue::tongue::tongue:

Fora je bila vidjeti film 21-og, kad i u citavom svijetu... i to u 20h! :D :D :tongue::tongue::tongue::tongue:

 

Salu na stranu, veoma pristojan dokumentarac, zanimljiv za gledanje, traje nepuna dva sata. Zvuk u sali je bio fenomenalan, tako da, barem sto se mene tice, nema tog DVD-a koji bi mogao pruziti isti onakav ugodjaj kao na onom platnu i sa onakvim zvukom.

Bilo je masa zanimljivih stvari u filmu, mocna fora su mi i stjuardese u Maiden majicama, izmedju ostalog ;)

 

Slazem se da su stvari u realnosti malo drugacije i da oni i nisu bas onoliki pozitivci kakvim ih film prikazuje, mada opet mislim da je od svih njih Harris nekako najkorektniji lik i da je vise-manje onakav kakav je i na filmu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ajlin- Dragi hejtuje bioskop :(

'ces me vodis? :)

 

hehe da sam bila malo aktivnija poslednjih dana :P

 

juče sam ratovala sa routerom iz trideset devetog puta sam ga resetovala i setovala. bem ti kineze.

 

 

jesi bila na projekciji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E onda dolazimo do Steve-a i Dave-a koji su kraljevi, jednom rechju maiden ( sa naglaskom na Harris-u ).

Nakon vishegodishnjeg slushanja, gledanja i chitanja stvari o maidenu stekao sam utisak da su odlichni likovi, ne znam shto ti je Steve drkosh. On je na filmu bash onakav kakav jeste. ;)

 

SVAKA CAST NA KONSTATACIJI !!!

 

:pivopije:

 

Nisam gledao film, a uvek sam tvrdio da su dvojica pomenutih najgotivniji likovi u celoj ekipi. Razmislite malo, zbog egocentrizma su se raspadali mnogi veliki i mali (wannabe veliki) bendovi, a u takvoj atmosferi su njih dvojica isplivala kao najkvalitetniji ljudi, jer su ljudi sve vreme u Maidenima (kolko se secam samo njih dvojica su sve vreme postojanja maidena u bendu, bar sto se tice studijskih albuma).

 

:pivopije:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...