Jump to content

The Big Bang Theory (2007-2019)


Tanya

Recommended Posts

Na polovini cetvrte sezone sam, i imam neki lican utisak, da bi cela sezona bila mnogo bolja da je Ejmi neka picka nafurana kao zmaj iz skajrima, a unutra ovakva kakva je sada, bila bi odlican kontrast Sheldonu... Ovako me ova nervira kako progovori :/

 

Btw ta likusa koja glumi Ejmi u stvarnosti ima doktorat iz Neurobiologije (oblast u kojoj radi u seriji).

 

http://bigbangtheory.wikia.com/wiki/Mayim_Bialik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ne prdinjaj života ti ako neko nije alternativan (ni kvazi ni stvarno) to sam ja.

 

Pad je u kvalitetu iz jednog razloga, nedostatka ideja te uvođenja ženskih likova od kojih se ne zna koji je mrzniji, i koncentrisanja na njihove priče i ženske probleme.

Vi gledajte ja vam ne branim, ali od razvodnjenih fora, scena i likova je meni muka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIMYM sam poceo da gledam dok se peta sezona davala. Secam se da sam sve epizode ogledao u roku od par nedelja, i kad sam sustigao najnovije epizode, delovale su mi kao krs. Onda, u trenucima dosade, uhvatio sam i odgledao celu petu sezonu u cugu i bio sam u fazonu- kako je do jaja aaaa i slicno. Ista stvar s BBT. Jednostavno nije isto kad se gleda u cugu i kad se cevci jedna epizoda nedeljno. Iako priznajem da u HIMYM previse paznje poklanjaju Marsalu i Lili koji mnooogo smaraju, a u BBT ovim zenama koje se takodje neverovatno dosadne u odnosu na momke, i jedna i druga serija i dalje mogu da pruze dobru zabavu i realno jos nisu spale na to da apsolutno nemaju sta da ponude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jedna i druga serija i dalje mogu da pruze dobru zabavu i realno jos nisu spale na to da apsolutno nemaju sta da ponude.

Slazem se.

 

Pogledah i 4. sezonu...Bernadette je OK, Amy je u pocetku bila jako iritantna, u kasnijim epizodama je OK. Priya je najgori zenski lik u seriji uz onu debelu iz 2. sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

The Big Bang Theory definitivno vremenom postaje sve losiji, ali sa vremena na vreme provuce se poneka dobra epizoda. Po meni najveci problem serije je sto u poslednje vreme forsiraju tolko veze i njihove odnose sa devojkama,a manje geek oriented stvari. Daleko mi je bilo interesantnije da gledam cetvorku kako se ponasaju kao asocijalni geekovi medju devojkama i failuju nego sada kada su se svi aklimatizovali i snasli(osim Kutrapolija). Nekako serija polako postaje klasican sitkom, pogotovo je Wolowitz najvise stradao u procesu, kada su ga vezali za Bernadette. Nekako ta magija neshvacenih naucnika sa svojim navikama, rutinama, i cudnim ponasanjem je zrtvovano radi pretvaranja serije u sitkom koji moze svako da gleda.

 

Nije da je Big Bang Theory sada los, praticu ja ovo redovno, ali nije kao sto je bio pre.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne možeš svima ugoditi, jbg. I da nisu uveli nove likove nego nastavili po starom pojavili bi se mudroseri koji bi bili u fazonu kako serija stagnira, ne razvija se, stalno sve ide na isti fazon... Jbg, ja mogu bez problema da gledam novije epizode i ne da se neću smoriti nego ću se i dobro nasmejati i ne vidim razloga da me bilo ko ubeđuje da nisam u pravu ili da je njegov smisao za humor superiorniji od mog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...