Jump to content

AnestezijA


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi smo malo zakazali sa tom organizacijom...bas nam ne ide...

Ne mozemo ni sami sebi da organizujemo svirku. :ne:  

 

Bice svircanja u mojoj skoli, vi recite da li vam to odgovara. :|

gde u skoli, u sali , napolju, koliki je prostor, koliko mase moze da dodje po vasoj proceni... Objasni malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako... biggrin.gifa:

 

ISTORIJAT: Bile su samo 2 svirke u istoriji Gimnazije "Sveti Sava".

Obe su odrzane prosle skolske godine.

ORGANIZACIJA: Solidna- 4. (Obezbedjeno ozvucenje na kome su svirali U.K. SUBS, malo rasvete, dima i light show-a).

TIP KONCERTA: Indoor, sala.

KAPACITET: Do 500 ljudi.

 

1-va svirka: vise od 400 ljudi (bolje reci manijaka) 8O :mrgreen:biggrin.gifa: biggrin.gifa: (nismo losi, a 8) ) SIDE EFFECTS, 7th ARMY, CONSECRATION i naravno- FOLLOWER.

Bilo je za pamcenje...

 

2-ga svirka: oko 300 :| (jebiga smorenih likova i fensi drolja) :mrgreen:

SIDE EFFECTS, PHILOSOPHY SMILE, FOLLOWER, NIGHTMARE, G.U.Z.,

EUFORIJA, WALL OF SILENCE i jos par smor-bendova.

Mi smo zvucali ocajno, inace... :cry:

 

3-ca planirana svirka oko 300-400 (manijaka, nadam se)

Planirani bendovi: NOX AETERNA, ANESTEZIJA, FOLLOWER, PHILOSOPHY SMILE... dovoljno. biggrin.gifa: :twisted::twisted:biggrin.gifa: :mrgreen::wink:tongue.gifbiggrin.gifsmile.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako... biggrin.gifa:  

 

ISTORIJAT: Bile su samo 2 svirke u istoriji Gimnazije \"Sveti Sava\".

Obe su odrzane prosle skolske godine.

ORGANIZACIJA: Solidna- 4. (Obezbedjeno ozvucenje na kome su svirali U.K. SUBS, malo rasvete, dima i light show-a).

TIP KONCERTA: Indoor, sala.

KAPACITET: Do 500 ljudi.

 

1-va svirka: vise od 400 ljudi (bolje reci manijaka)  8O  :mrgreen:  :da:  :da:  (nismo losi, a 8) ) SIDE EFFECTS, 7th ARMY, CONSECRATION i naravno- FOLLOWER.

Bilo je za pamcenje...

 

2-ga svirka: oko 300  :| (jebiga smorenih likova i fensi drolja) :mrgreen:

SIDE EFFECTS, PHILOSOPHY SMILE, FOLLOWER, NIGHTMARE, G.U.Z.,

EUFORIJA, WALL OF SILENCE i jos par smor-bendova.

Mi smo zvucali ocajno, inace... :cry:  

 

3-ca planirana svirka oko 300-400 (manijaka, nadam se)    

Planirani bendovi: NOX AETERNA, ANESTEZIJA, FOLLOWER, PHILOSOPHY SMILE... dovoljno.  :da:  :twisted:  :twisted:  :da:  :mrgreen:  :wink:  :P  :D  :)  :lol:  :lol:

SAMO TI JAVI CIM BUDES ZNAO DATUM I VEROVATNO DOLAZIMO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ali,zato dolazite u BGD!!Jedva cekamo da vas ponovo cujemo!

 

 

ekipa sa Refuse/Resist festa

E, PAZI OVAKO, KOLIKO SE JA SECAM MOMCIMA IZ BG-A KOJI SU SVIRALI U KIKINDI NA REFUSE-RESIST FESTU NIKO NIJE POSTAVLJAO USLOVE,(BAR KOLIKO JA ZNAM), A NAS ZOVU DA DODJEMO U BEOGRAD ZA JEBENIH POLA SATA SVIRKE, A MOZDA I MANJE!!! BRATE, U KIKINDI JE TAKODJE SVIRKA U SUBOTU, SA NAMA SVIRAJU JOS 3 BENDA, BICE HAOS, I NARAVNO DA CE MO OSTATI U KIKINDI DA SVIRAMO ZA NASU VEC DOBRO UVEZBANU PUBLIKU!!!!!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOLIM?!?Kako to"ostajemo u Kikindi"?Ljudi,mi smo se vec sve dogovorili i eliminisali par bendova zbog vas.Uostalom,sami ste rekli da zelite da svirate ovde,a sigurna sam da ce mnogi biti odusevljeni kad vas cuju!I,zar vam pola sata nije dovoljno za svirku?Pored vas nastupace jos 4 benda,tako da ne bi bilo korektno prema njima da vas nastup potraje vise od odredjenog vremena.I,mislim,stvarno,nije fer,nemojte da nas zavlacite da cete doci,vec lepo recite-'ocete li ili necete svirati kod nas.Znaci,7.12. je u pitanju.Morate da nam javite STO PRE!!Nazovite Dusana(iz Follower-a) ili mene telefom veceras ili sutra pre podne(u suprotnom cemo morati da vas izbrisemo sa plakata koje cemo stampati sutra-prekosutra)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali,zato dolazite u BGD!!Jedva cekamo da vas ponovo cujemo!

 

 

ekipa sa Refuse/Resist festa

E, PAZI OVAKO, KOLIKO SE JA SECAM MOMCIMA IZ BG-A KOJI SU SVIRALI U KIKINDI NA REFUSE-RESIST FESTU NIKO NIJE POSTAVLJAO USLOVE,(BAR KOLIKO JA ZNAM), A NAS ZOVU DA DODJEMO U BEOGRAD ZA JEBENIH POLA SATA SVIRKE, A MOZDA I MANJE!!! BRATE, U KIKINDI JE TAKODJE SVIRKA U SUBOTU, SA NAMA SVIRAJU JOS 3 BENDA, BICE HAOS, I NARAVNO DA CE MO OSTATI U KIKINDI DA SVIRAMO ZA NASU VEC DOBRO UVEZBANU PUBLIKU!!!!!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Sto si ti tako besan Bloodline???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala je neko pizda zar TOC nemoze da kaze hej budalo uskoro je svirka,sviraju ti i ti?Hvala ti druze! :x

 

Pa, jos se ne zna da li ce biti nesto od toga... Trebaju da nastupe AMENTES (progressive Doom/Death Metal), ANESTEZIJA (Thrash Metal) i MANDRAKE (old school Heavy Metal)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...