Jump to content

Orgije


Recommended Posts

 

ORGIJE

 

 

 

 

 

Na krovu predratne vile ležala sam skvrčena i čista, oprana.

Gledam u jednu zvezdu dok mi ne nestane iz vidokruga, a onda u drugu, a onda u treću, a onda opet tražim prvu.Na krovu predratne vile ležala sam gola. Bio je oktobar. Ali onaj dolazeći, topli oktobar koji obećava, obećava promenu i revoluciju.Zato je to sve bilo.

Ležala sam i čekala da se nešto dogodi. Sitne bube su krenule da gmižu po mom telu, osetila sam kako golicaju i kako mi se koža polako pretvara u naježenu sklupčanu predivnu masu od jeze.Tada sam osetila da starim. Starim svaki minut za po jedan minut, i onaj minut koji je prošao neću biti više nikad mlada, sve zbog jednog minuta.Kobni, zli minut.

Ležala sam tako i osetila kako polako skupljam refelj na svojim ledjima od betona koji je bio ispod mene.Osetila sam kako me bocka sitno kamenje, i jednu travku izniklu na krovu kako se spretno šeta oko mog medjunožja kako dune gusti vetar.Dopadala mi se ta igra, i ta travka i sitne bube.Obožavale su što imaju nešto tako veliko da hodaju po njemu, a nešto tako ukusno, a nešto što se ne pomera.Znala sam i dozvolila im.Nisu me ujedale, mada sam poželela. Samo su trčkarale i pravile krugove po meni, po mojim butinama.Pile su sokove koje sam lučila svakog momenta.Uživale su jer sam ukusna.Svi moji ljubavnici kažu da sam ukusna. Priznajem im to kao istinu, kao dedukciju.Komešala sam se i izvijala kao vidra dok su Zvezde ljubomorno gledale, a Mesec otužno čeznuo.

Čežnja je najtananiji deo ljubavi. Najlepši deo one težnje za konačnim spajanjem, a nikad istinski spojenim. Moje meso takmičilo se sa nebom na koje su se nakačile te Zvezde, taj Mesec.

Oblizivala sam usne dovoljno sporo da me Mesec primeti. Podizala obrve dovoljno precizno da Mesec shvati. A onda sam kružila jezikom u praznom prostoru, dodirujući meso mojih crveno - namazanih usana.To je bila noć kada sam zaista volela sebe.

Poželela sam da me svi zaborave malo i da grlim izmišljenu slobodu koja me je tako lepo prigrlila na krovu te predratne vile. Nije bilo patetike. Nije bilo potrebe.

Samo sam bila sjedinjena sa sobom prvi put od izlaska iz majčine vruće, vlažne utrobe.

Bila sam deo orgija sa pohotnim Mesecom i izopačenim, perverznim Zvezdama.

Prijalo mi je, priznajem, prijalo je.

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нацрташ себи пичку на длан, па УДРИ УДРИ УДРИ!! Има да си будеш највећи јебач.

 

Ma jok, ni to mi ne treba. Dovoljno je samo da odem do jedne bivše koja me proganja i da je kresnem, ali ja neću. Toliko o tome, ako je u pitanju nejebica, ona je kod mene dobrovoljna. Nisam ja zavisnik od sexa, kao neki ovde, koji bi umrli da ih zatvoriš mesec dana i ne daš im pičku da vide, a kamoli da godinama žive bez sexa. Ja sam to izdržao i postao imun na nejebicu. Svoju poslednju curu nisam ni pitao da imamo sex - toliko mi je bilo stalo do istog. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, ni to mi ne treba. Dovoljno je samo da odem do jedne bivše koja me proganja i da je kresnem, ali ja neću. Toliko o tome, ako je u pitanju nejebica, ona je kod mene dobrovoljna. Nisam ja zavisnik od sexa, kao neki ovde, koji bi umrli da ih zatvoriš mesec dana i ne daš im pičku da vide, a kamoli da godinama žive bez sexa. Ja sam to izdržao i postao imun na nejebicu. Svoju poslednju curu nisam ni pitao da imamo sex - toliko mi je bilo stalo do istog. :)

 

Izvinjenje Veroniki zbog off topica,ali nije valjda Prince da moras da pitas curu da imate sex?Bas ono povedes razgovor na tu temu? Razumio bih te da imas jedno 10 godina manje.. Opustis li je prvo sa par pića,pa je onda pitas? I ako kaze da bi,onda kazes:"E super" ,das joj jos jedan gutljaj (posto je pivo u boci,a vi u parku)i zagrljaj i zagledas se u daljinu?

 

Dje je tu spontanost,ljubavni zanos i te stvari?

 

Ne provociram,samo pitam.. Zivio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, ne shvataj bukvalno... to "pitam" podrazumeva i spontane situacije, logično je da neko mora prvi da krene, tj. da "pita", ne mora rečima. Što se tiče ljubavnog zanosa, da bi njega bilo, mora prvo da postoji ljubav, a za ljubav treba vremena. Ipak je sex nešto prizemnije, nešto što može da se odradi i na brzaka, na jednu noć, dok je ljubav nešto daleko ozbiljnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...