Jump to content

Terminator - svi delovi


LazaGNR

Recommended Posts

A je da nema tema o ovme? :blink:

Svasta...

 

 

Linkovi:

T1 - http://www.imdb.com/title/tt0088247/ (1984.)

T2 - http://www.imdb.com/title/tt0103064/ (1991.)

T3 - http://www.imdb.com/title/tt0181852/ (2003.)

T4 - http://www.imdb.com/title/tt0438488/ (2009.)

 

 

Drugi deo (Terminator 2) je prvi koji sam odgledao i bas mi se svideo.Sto zbog radnje u filmu,sto zbog toga sto su Gansi iskoristili to za pravljenje spota You Could Be Mine :):rockdevil:

 

 

Treci i ovaj cetvrti deo jos nisam odgledao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахах. Па мислим да сам други део гледао једно двадесет пута. Трећи је већ гованце...и то баш смрдљиво гованце.

 

Ипак, најдражи ми је Т1 из '84. :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi koji sam gledao je T1...i to je ujedno i prvi "strashniji" film koji sam odgledao...bio sam bash mali...i kao neiskusnog gledaoca "strashnih filmova" me je bash sjebala ona scena kad izranja onaj skelet iz vatre, usro sam se ziv! :)

Secam se da celu noc nisam spavao posle tog filma :razz:

 

inache..T1 i T2 su medju prvih 10 filmova kod mene na listi...

Treci je zeshci shit...

Chetvrti bi mogao biti cool...ipak Bale ne bira loshe filmove(sem ekvilibrijuma)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Arnold Švarceneger možda će ipak ponovo biti Terminator, uprkos zahtjevnom poslu guvernera Kalifornije koji obavlja.

 

Švarceneger je u jednom intervjuu potvrdio da je lako moguće da se njegova slika pojavi u ostvarenju "Terminator: Spasenje", četvrtom filmu u akcionom serijalu o sukobu ljudi i mašina.

 

 

Guverner je jasno stavio do znanja producentima da nema vremena za snimanje, ali sineasti su pribjegli novim tehnologijama, da ubace neke scene iz ranijih "Terminatora".

 

U novom filmu Kristijan Bejl je vođa otpora ljudi mašinama-osjavačima svijeta."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kapiram zbog cega je treci deo tesko govno.Sta mu fali?Meni je trojka bas super.Upravo takav kakav treba da bude:rokanje,rokanje,rokanje.Kraj filma je takodjer odlican,ona scena kada padaju nuklearke po celoj planeti i kada Dzon Konor napokon shvati da se Sudnji Dan mora desiti.Jedino sto ne valja u tom filmu je lik koji je glumio Dzona...mogli su naci boljega,ili iscimati Furlonga da se prihvati uloge.Ovaj lik sto je glumio je bezveze.

Prvi i drugi deo nema smisla komentarisati...neprevazidjeni klasici.

Sto se cetvorke tice,ne ocekujem nista.Po trejlerima se vidi da je nabudzen do jaja.Ali,koliko god film bio dobar,ostaje cinjenica:bez Svarcenegera nema Terminatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ja ne kapiram zbog cega je treci deo tesko govno.Sta mu fali?Meni je trojka bas super.Upravo takav kakav treba da bude:rokanje,rokanje,rokanje.Kraj filma je takodjer odlican,ona scena kada padaju nuklearke po celoj planeti i kada Dzon Konor napokon shvati da se Sudnji Dan mora desiti.Jedino sto ne valja u tom filmu je lik koji je glumio Dzona...mogli su naci boljega,ili iscimati Furlonga da se prihvati uloge.Ovaj lik sto je glumio je bezveze.

Prvi i drugi deo nema smisla komentarisati...neprevazidjeni klasici.

Sto se cetvorke tice,ne ocekujem nista.Po trejlerima se vidi da je nabudzen do jaja.Ali,koliko god film bio dobar,ostaje cinjenica:bez Svarcenegera nema Terminatora.

 

meni je prvenstveno sranje zato sto je ona fora da dolazi jedan dobar lik i jedan zao iz buducnosti pa se cimaju oko john-a... po jebeni treci put isfuranao :confused: :confused: ajde u prvom delu kao dosao jedan terminator i jedan covek a u drugom 2 terminatora...i svarci "promenio" stranu pa jos nekako ali u trecem opet ista fora :no: ... znachi maltene treci put gledash isto.... no fun... ovo je za mene totalno pokopalo 3. deo...

 

ja ocekujem izvanrednu SF akciju od cetvorke... :rockdevil: boli me tuki za svarcija... :opusteno:

 

prvi i drugi vrh, nema sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e upravo to!! znaci mogli su u trecem da smisle mnooogo bolju pricu, recimo da posalju nekoliko terminatora, i da izmisle neku novu vrstu, ma bilo sta novo...

 

U sustini glavna fora im je bilo da nadju onu extra ribu (Kristana Loken cini mi se), i kao sad ce nerdovi koji se loze na robote da balave za njom, epic fail po meni...

 

Kada uporedimo filmove Alien vs Predator, sa bilo kojim od 4 Aliena ili Predator 1 filmom dobija se taj osecaj... Nesto sto je polako gradilo atmosferu i pravilo polu horor jezu, u AvP-u i terminatoru 3 se izgubilo... Losi reziseri, po mom misljenju...

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sinoc film i mogu reci da nije bas toliko los samo je sve nekako nabacano i nedovoljno razradjeno.Mislio sam da ce malo vise objasniti kako je Skynet zavladao svetom,kako se John Connor nasao u ulozi vodje itd. kad ono nista :( beda.....samo rkaj kokaj od pocetka do kraja i to je to.A i sta ocekivati od lika koji je rezirao Charlijeve Andjele :) Jedan je James Cameron,nije trebao da pusti nikome da dira njegovo remek delo

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazu da je film ko neka igrica, samo idu i rokaju se, prica slaba... blah

Sto bi moglo da prodje da nema navodno neke mnogo dosadne ribe koja kvari pricu svojim savrsenim izgledom :)

Mada drago mi je sto cujem da je Bale skroz skinuo trip nekoga u toj situaciji :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...