Jump to content

Terminator - svi delovi


LazaGNR

Recommended Posts

Odgledao sam i ja film i skroz je dobar, ne razumem one koji ga hejtuju posebno ovaj Deljan kao odgledo prvih 5 minuta i odma ukapirao da je djubre hahaha. :)

 

Ono sto bi posebno izdvojio je zvuk koji je odlican (posebno kod masina), efekti isto na nivou i kristijan bejl koji zna posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bacio pogled na screener, vidio 5 minuta i izbrisao film.

nikoga ovde ne zanima sta ti radis sa fajlovima i filmovima i da li si nesto obrisao sa kompa.. :udri:

dosadan si, ajde sad bezi sa teme i prestani da smaras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

a to imaginos opet nešto kaki? Nikako da shvati da je na ignoru :)

 

inače, ostatak priče se svodi na ovo:

 

A: T4 jebe kevu!

B: pogledao sam 5 minuta - golo govno.

A: kako ti znaš da li je nešto govno poslije 5 minuta gledanja screenera?

B: jesi li ti ikad gledao filmove Tarkovskog?

A: Ne.

B: Parajanova?

A: Ne.

B. Bergmana?

A: Ne.

B: Bunuela?

A: Ne.

B: Polanskog?

A: Ne.

B: Kurosave?

A: Ne.

B: Sokurova?

A: Ne.

B: Zulavskog?

A: Ne.

B: e pa možeš ti da ga gledaš 100000000000000000 puta po 5 minuta i tebi će biti odličan film. Pretpostavljam da je i Den Braun odličan pisac a Britney Spears najbolja pevaljka na planeti. Ko hoće da gleda, čita i sluša ŠUND on neka puni glavu đubretom.

A. Što hejtuješ tako retardirano?

B: Push my car.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ne vredi diskutovati sa tobom, gledao sam dosta toga od velicina koje si naveo, a za neke nisam ni cuo, al nema veze...

potcenjujes ljude i mislis da si 100% u pravu..

ja uvek volim da cujem i drugo misljenje, ali ako ti ovde unapred donosis zakljucke (tako si uradio i sa filmom a tako radis i sa ljudima) onda cao-zdravo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kako mogu da potcjenjujem nekoga ko gleda T4, najnovije ostvarenje reditelja Čarlijevih anđela? Lete Anđeli, lete Terminatori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam T4: Salvaciju gledao 3 puta dosad, jebote! :ph34r:

 

Naravno, i ja sam jedan od onih fanova koji su se palili od malena na Arnolda i njegove puce, tandara-mandara, ali mislim objektivno da je film strava. E sad, mnogi kriticari i blogeri su dali veoma negativne ocene i review-ove, mada ne bih to uzimao u obzir jer je prosek 30%+/- iz raznoraznih razloga.... mislim, onda niko ne bi ni gledao film, ali postoje par faktora koje ne treba zaboraviti:

 

- posle T2 tesko je nastaviti serijal i prebiti i ta ocekivanja i standard (realno moglo je sve da stane sa njim, i svi budnu srecni)..

 

- situacija, tj. buducnost se promenila, jer je to onaj John kog su proganjali u mladosti, i koji se spremao za to, plus ostali propratni faktori, buducnos' je vec menjanja, nove tehnologije, svest, Halid Beslic, itd itd...

 

- posle T1 i T2, u kom pravcu odvesti film i kakvu pricu dati? Ocemo li totalan mrak, ili dati trunku svetlosti, vucemo li ka pateticnoj drami ili junackom trileru... :ph34r:

 

Sve u svemu, zacin C, film je super, ali jedini problem u mom misljenju i pogledu je to sto su na neki nacin mnogo materije, situacija i karaktera (promena) preleteli, ali nisu mogli da razviju/pokriju te individualne price! Jebiga, mogli su ceo film da naprave o Markusu, bez uplitanja regularne ekipe mnogo, ili samo sa fokusom na Johna (jer realno, Sam Worthington je ukrao ulogu/fokus/scenu/srTZa briznih gledalaca, plus je imao i ljubavni interes' sa najjacom ribom na setu), ili vremenski da podese odmah nakon katastrofe ili gde god oces (originalno, ovi su se vracali iz 2027, a sada pricamo o 2018)... :zeleni: Ali opet, sta bi bilo kad bi bilo, i da ne zaboravim, mislim da su sjebali sami film davajuci mu PG-13, ali sta je tu je, sto kazu fudbaleri... Da ne zaboravim, naravno da ima propusta (tipa, gde je ta silna sajber armija kada ovi upadaju u sediste Skajneta, zasto ih ovi ne ganjaju do kraja, itd itd), i da bismo mogli da izvrsimo disekciju filma i pisati filozofske referate kako nevalja, ali ne zaboravite, ovo je Sci-Fi Akcija (OsvJeta Kiberneticke Kasandre), ne avantgardni triler u reziji dueta Kurosave i Mikija Manojlovica, sa fokusom na napacene cigane kojima je Elektro Skynet Istok iskljucio struju rekavsi im da nisu 'odavle' (disklejmer - ne mislim ovim da su Kurosava i Manojlovic bzvz umJetnici, samo onako pravim avantgadni koktel)..

 

Ko voli explozije, pucnjavu, silovanje, i kiberneticke organizme BA, uz dozu spanskih melodrama, ovaj film je za vas, BA! :rockdevil:

 

Houpfuli se nisam previse nasrao.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne, uopšte, ovo je ključno

 

Ko voli explozije, pucnjavu, silovanje, i kiberneticke organizme BA, uz dozu spanskih melodrama, ovaj film je za vas, BA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...