Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Dying Fetus su pizdurine nevidjene. CC bih volio odgledat, Obscuru opet isto (bas sad kad budu promovirali Cosmogenesis, meni jedan od najboljih dm izdanja so far u 2009.) i Cannibali Evisceration Plague... To bi bilo drama pogledat..

Ako ne bude u ZG, poprilicno sam siguran da bih dosao tu gledat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Rockstar attitude k'o da sviras u Niklbeku il Himu bogtimaterjebo...

Ono kao "kog boli kurac za Sarajevo veceras?! Napili smo se sinoc u Solunu ko stoke i mamurni smo i jos nismo krenuli odatle ka Bosni (racunaj, to je nekih 15tak i vise sati)...ma ko ga jebe stari, ajmo mi nastavit pit ovdje..."

 

A u Splitu trazili od mojih frendica da podju s njima u backstage, cure ih otpilile, naravno :)

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff...that was so yesterday... :P

 

:)

:) dada

 

 

inace svi bendovi su keva sve bolji od boljeg, ali prvenstveno zbog fetusa :rockdevil: mada greh bi bio nereci da idem i zbog obskure i evokejsna, a i kanibale da vidim jednom, zarad starih dana. ce bidne pakao :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanibale ne gotivim preterano,ali su ok.

Fetusi su dosta kul.

Ovo ostalo će se overiti do certa pa ako se bude imalo para i cena bude pristupačna(i ako mi skoči interesovanje) na ovo se dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Rockstar attitude k'o da sviras u Niklbeku il Himu bogtimaterjebo...

Ono kao "kog boli kurac za Sarajevo veceras?! Napili smo se sinoc u Solunu ko stoke i mamurni smo i jos nismo krenuli odatle ka Bosni (racunaj, to je nekih 15tak i vise sati)...ma ko ga jebe stari, ajmo mi nastavit pit ovdje..."

 

A u Splitu trazili od mojih frendica da podju s njima u backstage, cure ih otpilile, naravno icon_smile.gif

 

Ma trebali ste jos da ih namlatite :) kao volove onako ljudski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Rockstar attitude k'o da sviras u Niklbeku il Himu bogtimaterjebo...

Ono kao "kog boli kurac za Sarajevo veceras?! Napili smo se sinoc u Solunu ko stoke i mamurni smo i jos nismo krenuli odatle ka Bosni (racunaj, to je nekih 15tak i vise sati)...ma ko ga jebe stari, ajmo mi nastavit pit ovdje..."

 

A u Splitu trazili od mojih frendica da podju s njima u backstage, cure ih otpilile, naravno :)

 

Djuuu :\ Pa bas su ispali pizde. Sad sam se rezocarala,gotivim im muziku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne otvorim zvanicno temu:

 

Koncert radi Terra Nostra promotions.

Karte uskoro u prodaji, kao i za Sonatu Arcticu, prvi kontigent od 50 karata ce kostati 1800 dinara, karte ce biti fanovske, sa sto ljepsim (ako se to moze tako reci u slucaju CC :) ) dizajnom, kupci tih karata ce na koncert uci pola sata ranije, i, ako budu imali srece, mozda i procaskati sa clanovima benda, zavisno od njihovog raspolozenja.

Nakon rasprodaje ovih 50 karata, u opticaju ce biti eventimove, bele karte, po cijeni od 2000 dinara.

Vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...