Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Od cetvrtka, 08.10.2009. karte ce kostati 2000 dinara.

Od sutra popodne bice ih i u bilet sevisu!

 

 

otkud sad ovo ovako naglo? :no:

 

sve isplanirao.. drugar koji studira u BG-u dolazi za vikend i dao bi mu pare da mi uzme kartu... pitao ga, nema para da mi uzme kartu pa da mu posle dam pare.. a ovo preko bileta cujem da ne vracaju karte ako se otkaze koncert, tako da i to otpada.. nikad se ne zna sta ce se desiti, pogotovo tu kod nas.

 

sad ce pametnjakovici kenjati kao ciganisanje ovo ono... ja ne serem pare tako da mi i tih 200 din znachi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Mene je ovo malo smešno,da ne bude ovo 3-4 dana pred koncerat otkazato?

 

prvo,toliko zvućnih imena,a gomila ljudi u srbiji i ne zna za ovo.u novom sadu,mislim da dva ćoveka zna za ovo.da još trojici nisam reko,saznavši preko yumetala,ništa ne bi ljudi kontali.

mislim,dećaci,toliko godina rada,a oćigledno,profesionalizam vam nije jaća strana.nema reklama,objava,ništa...kako mislite privući ljude?nemojte posle da pljujete ljude što ne dolaze.Kako mislite voditi ovakvu agenciju,ako se nićim ne trudite da afirmisite i poboljsate istu.sajt vam umire od virusi i smrti,nema vas u javnosti nigde ništa.

javljati se preko yumetala,i nije neka reklama...svejedno,ja ću dođem ako bude.ako ne,katanac i kraj.

jerbo pazi,vi ste meni kontroverzni skroz,kad je bivo in flames u beogradu,onaj sto se potpisuje mr.metal,reko je:braćo ovo je noć metala,to je to,hvala vam svima,dolaze opet!-osim ako nije mislio na svoj bend.I onda ti dođeš i prićaš o tome: kako ste sa istim koncertom in flamesa pukli.

 

U ćemu je fazon?

 

ja dajem slezinu ako se dosad prodalo i 150 karata za trupe kanibala.

Ugledajte se na Goldyja,ćovek zna znanje.dođe 20 ljudi,ali kaze hvala,kaze to braćo,to dećaci,a ne...niste došli,fuck you,jedite govna i slićno.ko kad se elldomar oglašavo u metal hammeru da pljuje ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbijac, pomijesao si neke stvari... Nismo nikad pljuvali, necemo ni sad. Nema potrebe. Dolaze oni koji zele na koncerte, a ovo nije nikakav strasni paket bendova, vec turneja Cannibal Corpse-a, sa predgrupama. Reklame ima koliko se moze, pojacace se zadnju sedmicu, i to je sve, ovo je underground, ne Ceca na marakani. Da ce Flamesi doci opet, sto da ne. Ako puknes jednom, ne mora da se ponovi opet, sve je do momenta i cijene koja trenutno vazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da inace jeste tako ali na nekoliko zadnjih klubskih koncerata koje sam posetio bilo je dopusteno unosenje,na festivalima je uglavnom dopusteno..Mislio sam da je vreme vec da se prestane dramatizovanje oko toga.Ionako to nisu profi slike i sluze cisto za subjektivno zadovoljstvo.A danasnji telefoni imaju kamere po nekoliko megapixela sto je u rangu sa digitalcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da inace jeste tako ali na nekoliko zadnjih klubskih koncerata koje sam posetio bilo je dopusteno unosenje,na festivalima je uglavnom dopusteno..Mislio sam da je vreme vec da se prestane dramatizovanje oko toga.Ionako to nisu profi slike i sluze cisto za subjektivno zadovoljstvo.A danasnji telefoni imaju kamere po nekoliko megapixela sto je u rangu sa digitalcima.

 

Ma, nije do nas, ja bih pustio svakoga da slika, i slazem se sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...