Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Interesuje me kako mogu da stignem od zeleznicke do SKC-a i kada koncert pocinje??? :D ...Osobe sa kojima sam trebala na koncert su sprecene da idu, tako da idem sama... A na njih sam bila totalno oslonjena sto se organizacije tice, tako da sam sada u potpunosti neorganizovana i treaba mi mala pomoc. :redface::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od zeleznicke do SKC-a? Vrlo jednostavno - od zeleznicke krenes pravo napred, prodjes skretanje u Balkansku, prodjes pored zgrade Vlade, kada stignes do parka (sa leve strane) skrenes levo i tu si. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me kako mogu da stignem od zeleznicke do SKC-a i kada koncert pocinje??? :D ...Osobe sa kojima sam trebala na koncert su sprecene da idu, tako da idem sama... A na njih sam bila totalno oslonjena sto se organizacije tice, tako da sam sada u potpunosti neorganizovana i treaba mi mala pomoc. :redface::mhihi:

 

Сигуран сам да ће ти љубазни металци овог форума објаснити, а и чувати те на концерту.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me kako mogu da stignem od zeleznicke do SKC-a i kada koncert pocinje??? :D ...Osobe sa kojima sam trebala na koncert su sprecene da idu, tako da idem sama... A na njih sam bila totalno oslonjena sto se organizacije tice, tako da sam sada u potpunosti neorganizovana i treaba mi mala pomoc. :redface::mhihi:

 

Blizu je,pitaj nekoga kad stignes na zeleznicku,tako ti je najlakse i najprakticnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me kako mogu da stignem od zeleznicke do SKC-a i kada koncert pocinje??? :D ...Osobe sa kojima sam trebala na koncert su sprecene da idu, tako da idem sama... A na njih sam bila totalno oslonjena sto se organizacije tice, tako da sam sada u potpunosti neorganizovana i treaba mi mala pomoc. :redface::mhihi:

evo slike. znaci od glavnog ulaza zeleznicke stanice udes ono ulicom malo desno pa pravo i treca raskrsnica levo.videces park,nemozes omasiti.idi pravo do kraja ulice i sa desne strane ces videti ulaz u skc,ako preteras i odes dalje od ulaza opet ces desno videti plakate za koncerte..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda nista.mozda padne cosmogenesis majica,a i to sve zavisi koliko ce drati za nju..

 

 

Али није било само са "сликом" албума, него је било и без натписа, са стандрадно болесним сликама. Има до јаја мајица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али није било само са "сликом" албума, него је било и без натписа, са стандрадно болесним сликама. Има до јаја мајица.

kul.voleo bih da nadjem nesto zanimljivo jer njihove majice poodavno zelim da narucim preko neta ali uvek pare odu na neke druge stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ljudi uzeh danas kartu za koncert, idem sa ortacima naravno, samo me zanimaju neke stvari posto nikad nisam bio na metal certu(pa rekoh logicno je da pocnem sa death metalom:bigblue:).dakle kakva je atmosfera inace kada su ovave grupe u pitanju nadam se da nece biti nekih idiota kao na Partbrejkersima npr.Deathmetalcu su valjda fini ljudi:pivopije:.

I ako neko zna koja im je obicna playlista(mislim na CC) bio bih zahvalan.

Hva;a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Осим што ће бити шутке по целој сали и постоји могућност да ти проспемо кичмену мождину по поду сале, ништа друго.

 

:haha:

 

Шалим се.( ;) )

 

Само ти дођи и видећеш, а другаре поведи ако нас нападну хорде злих фенсера. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...