Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

@Peace: sve dok ne ides skroz napred sve je ok. :haha:

 

Ja se samo nadam da ovog puta tu nece biti stoka iz Bosne koja je na proslom koncertu hvatala slajm i pljuvala uvis po principu "Uh, sto je zabavno kada nekoga pogodim". Ako se ne varam, neko ga je malo nabio pred kraj koncerta. Ako.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to neki ogradjeni deo ispred bine?

Ok klonicu se hvala na savetu:meshuggah:

da.zato je najbolje da stanes na samu sredinu :mhihi: videces uostalom i sam kada dodjes na koncert gde ti je najbolje stojati.neko voli da je skroz napred i lomi vrat,neko da se u sredini lomi,a neko opet da stoji sa strane ili nazad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ljudi uzeh danas kartu za koncert, idem sa ortacima naravno, samo me zanimaju neke stvari posto nikad nisam bio na metal certu(pa rekoh logicno je da pocnem sa death metalom:bigblue:).dakle kakva je atmosfera inace kada su ovave grupe u pitanju nadam se da nece biti nekih idiota kao na Partbrejkersima npr.Deathmetalcu su valjda fini ljudi:pivopije:.

I ako neko zna koja im je obicna playlista(mislim na CC) bio bih zahvalan.

Hva;a

 

Ok je i napred,bar prva 3-4 reda-tu sutke mahom nema jer su ti prvi redovi uglavnom sabijeni uz ogradu i ljudi uglavnom slemuju tu

Ali tik iza pa negde do sredine je haos :haha: tako da ako ne zelis u guzvu ili idi u prve redove(doduse tu ce ti se jedno 10-ak ljudi navaliti na grbacu sigurno usled komesanja pozadi,garantovano smrsavas par kila :haha: )ili idi iza sredine ili jos bolje sa strane posto u velikoj sali SKC-a imaju oni stepenici kod stubova,videces vec-tu bi ti mozda bilo idealno,imas i lep pregled i nema krkljanca

Auh ala sam opisao :lol:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to neki ogradjeni deo ispred bine?

Ok klonicu se hvala na savetu:meshuggah:

 

Mosh ukljucuje vise stvari.Najcesce to jeste neka sutka.Zavisi od koncerta do koncerta.Evo ti definicija(http://en.wikipedia.org/wiki/Moshing).

U prvim redovima toga nema jer je previse gusto da bi mogao da se pomeras,najveca akcija bude 4-5 metara od ograde.

Uglavnom retko se desava da neko strada nesto zesce,metalci su inace dobricine pa i ako roknes na zemlju,masa se potrudi da te vrati na noge nazad sto je pre moguce.

Uostalom imas prostora koliko volis.Nije divljanje svuda.Osim kada svira Slayer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Uglavnom retko se desava da neko strada nesto zesce,metalci su inace dobricine pa i ako roknes na zemlju,masa se potrudi da te vrati na noge nazad sto je pre moguce.

 

 

 

Управо тако. Чим неко рокне, одмах га дижу. То ми се увек допадало на концертима овог типа. С тим што ја не волим шутке, али сам се изувао на прошлом 'церту овог бенда и на Sabatonu.xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko...hahahaha:pivopije:

 

Jebote ja mislio Prcko (Danilo iz nadimaca),nisam ni procitao nick. Njega cu haha

 

Sto se tice price o sutkama,alo bre medeni mamini momcici koji vam je? Ili idite u sutku ili ne sta pridite po netu. Ja sam se u srednjoj skoli uveliko ubacivao u sutke (tada sam imao oko 70 kg) i nista mi ne fali. Sta prdite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...