Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Takodje, svi koji imate karte sa rednim brojem do 50, mozete uci ranije na koncert, na ulaz koji se nalazi na cosku zgrade SKC-a, raskrsnici Resavske i Kralja Milana. Taj ulaz se koristi za unosenje opreme, a i tu je i neka galerija, lako cete se snaci. Dobijate na poklon i obecani plakat :)

Ako koncert pocne u 19h, nece vam puno znaciti taj raniji ulaz, ali makar se necete guzvati, i to je nesto.

 

Pozdrav svima, i vidimo se sutra.

 

 

Imam broj 13... btw ne moze da uđe moja ekipica, oni nemaju brojeve do 50?

Hajde, nema veze. :meshuggah:

Vidimo se.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi rekose preko telefona ima u 13.00 i u 18.10, e sad ako bi u 8 poceo mozda bi se i uvukli u ovaj u 6 al ne bi evocation da propustim, a imaju tu i neke fore sa opravljanjem pruge i ostavljanjem na novom beogradu koje bas nisam razumeo dobro tako da ne bi hteo da rizikujem....

 

Tačno, voz iz NS-a ide do novobeogradske stanice, ali odande taman može da se uzme sedmica do SKC-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Воз из Новог Сада до Новог Београда иде у 13:00 и у 18:10, а до главне станице у БГу иде у 13:57 и 19:07. Прва три су путничка, четврти је пословни/брзи.

 

Иначе, овим што иде у 18:10, нећете стићи до СКЦа пре 20:20 (пешачење укључено). Редовно идем тим возом (бар једном у 10 дана) и ретко кад не касни. Много се развлачи око Пазове и тако...

 

http://www.srbrail.rs/redvoznje1/Direktni.aspx - линк за ред вожње.

Edited by Косати Ћелавац

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам, рачунао сам од главне станице. Заправо,'тео сам да кажем да је воз у 18:10 прилично лоша опција чак и кад воз иде до главне, али то нисам нагласио. :redface:

Edited by Косати Ћелавац

Share this post


Link to post
Share on other sites

Воз из Новог Сада до Новог Београда иде у 13:00 и у 18:10, а до главне станице у БГу иде у 13:57 и 19:07. Прва три су путничка, четврти је пословни/брзи.

 

Иначе, овим што иде у 18:10, нећете стићи до СКЦа пре 20:20 (пешачење укључено). Редовно идем тим возом (бар једном у 10 дана) и ретко кад не касни. Много се развлачи око Пазове и тако...

 

http://www.srbrail.rs/redvoznje1/Direktni.aspx - линк за ред вожње.

 

Zvao sam stanicu i kaže da nema taj u 13:57, u tome je stvar. Samo u 13:00 pa u 18:10. Ne treba se uzdati u internete kod nas, bar još nekih 20 godina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam stanicu i kaže da nema taj u 13:57, u tome je stvar. Samo u 13:00 pa u 18:10. Ne treba se uzdati u internete kod nas, bar još nekih 20 godina :)

 

Нда...познато је то код нас. Дешавало се да телефоном добијеш инфо да воз иде, дођеш тамо и попасеш. Иначе, редовно апдејтују тај интернет ред вожње, тако да је прилично поуздан, али ето...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Воз из Новог Сада до Новог Београда иде у 13:00 и у 18:10, а до главне станице у БГу иде у 13:57 и 19:07.

meni rekose da je taj prvi u 13h u bg-u oko 15h.ja cu ipak ici sa tim,ne da mi se iskreno ustajati u 3 ujutru da bi vatao voz iz sombora u pola 5 ujutru,a onda sam u bg-u oko 10 ujutru,a ovako ima u 10 za vrbas,pa onda valjda od 12 vrbas-novi sad-beges.jebeno je ako ce se taj raspored ispostovati jer mi je 6 sati bas rano,a opet ako se zavrsi oko pola 12 sta ja da radim do 8 ujutru.rekose mi da nema za sombor pre 8 ujutru...

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko koliko će koštati karta na dan koncerta?

 

e da, i za one koji ne znaju raspored bendova, evo obaveštenje koje sam danas dobio od marka ristića iz nocturne-a:

 

Još samo jedan dan je ostao do koncerta Cannibal Corpse-a, Dying Fetusa, Obscura-e, i Evocation-a. Karte su i dalje u prodaji po 2000 dinara, i definitivno će ih biti sutra na dan koncerta u prodaji za sve koji budu želeli da dođu na koncert. Bitno je napomenuti da će koncert zvanično početi već u 19h, i to sledećim redosledom:

 

19:00-19:30 Evocation/Obscura

19:30-19:50 Changeover

19:50-20:20 Evocation/Obscura

20:20-20:40 Changeover

20:40-21:25 Dying Fetus

21:50-23:10 Cannibal Corpse

 

Vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...