Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Bilo je prejebano! :rockdevil:

Evocation i Obscura me nisu zanimali slabo sam i slusao oba,ali deluju skroz ok-mada vise mi se svidja Obscura

Dying Fetus jeste bio odlican ali Kanibali su bilo bogami za dva koplja bolji bar meni

Covece nove stvari extra zvuce uzivo,a tek kada je nastao onaj haos na I Cum Blood i Hammer Smashed Face aaaa podivljali smo svi-ja i jedan lik krenusmo da tresemo ogradu dok nas nije opomenuo onaj iz obezbedjenja :rockdevil:

Odlicna setlista i za Kanibale i Dying Fetus ajd dobro Kanibali nisu svirali Perverse Suffering al zato jesu Sentenced To Burn koji je bio i jedan od najboljih momenata

Vrat me boli od bengovanja bio sam prvi redak,crkoh :meshuggah:

Elem upoznao sam opet dosta dobrih ljudi sa yuma a i sreo neke ranije poznanike-Denija,Dead Man Walkinga,Ranisa,Sisusa,Uruk Hai-a i jos neke...

Sve u svemu jebeno sjajno,nema brate Kanibali su jedan od najboljih live bendova i tacka-mogu da pricaju ostali sta hoce :evotigana:

 

P.S. Ne znam dal' ste videli onog avangardnog pederastog frika sa izbusenim usima i naocarima za sunce :haha::haha::haha: koji je stajao pored desnog stuba-ahahahaha dakle pao sam na patos od smeha kada sam video kako gestikulira na Sentenced To Burn :haha::haha::haha:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je izvrsno , po meni je fetus objasnio zivot , kanibali su takodje bili odlicni ,obscura steta sto se nisu cule dzitre inace su bili odlicni i evocation je bio ok !!!! A sad idem da spavam da se zalecim svaka koscica u telu me boli xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cannibal Corpse је јебено најбољи бенд икад! Апсолутно доказано вечерас. :rockdevil:

 

Први ред, средина, имам неки осећај да ћу осећати ту јебену шипку на свом стомаку још дуго времена, а јебене лактове по бубрезима, али јебено вреди! :rockdevil:

 

 

Dying Fetus је, такође, одвалио, а о прва два бенда нећу да трошим драгоцене речи. :puke:

 

Да споменем да поседујем трзалицу Фетуса, за коју апсолутно НЕМАМ појма како сам дошао до ње. о.О

 

И плакат. И дуксер. И сад могу да цркнем.

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su baš suprotno :). meni su kanibali mnogo bolje zvučali prošli put, ovaj put je bilo kul ali su bili dosta bučni i nejasni u trenucima, mada su i dalje moćno sa mudima zvučali. dobra setlista, veoma sam zadovoljan ali opet nisu svirali staring through the eyes of the dead. vidim izbacili su nju iz repertoara potpuno. i žao mi je što nisu svirali perverse suffering, sečem na tu pesmu! dying fetus me je prijatno iznenadio. dobro su zvučali, meni čak mnogo bolje od kanibala. ja ne slušam dying fetus ali mogu reći da su stvarno pokidali. oni brejkovi i zabadi su nehumani koliko imaju muda i koliko su dobri. ova prva dva benda nisam gledao. sve u svemu, dobar cert i prijalo mi je mada sam očekivao mnogo više ljudi.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh ovako obscura bend nije za live, mozda te viu viu losh growl stvari prolaze kod tetris internet dece, ovako smorishe boga ,sem bubnjara koji se jedini cuo bilo je tu par hitova koji uopste nisu licili na sebe...EVOCATION BEND VECERI!!! kupih oba orginala skroz opusteni momci,iako su support grupa zvucali su bolje od kanibala(dosta ima u tome sto su im takve pesme al jbg)Super lista ali prektratka ...Dying fetus ono sto sam cuo je bash bzv em greshe ko svinje em se nista nije culo,i na kraju kanibali sav respekt za kolicinu ''jebanja keve''koju ta azdaja izbaci iako sam se super proveo(razbijena glava i cevanica) ovo mi je najgori cannibal do sad..koncert globalno je bio malo bzv jer je bilo malo ljudi pa je odsvanjala ona sala,krivo mi je narocito sto nisu ljudi podrzali ove manje bendove i dosli ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mene su Cannibali malo sporili. Prva polovina mi je bila tako jednolicna i dosadna...i tako su nekako bili bez energije...ali dobro, ovo je vec 3 sedmica turneje, pa ajd. Ali izbor pesama...jebem li ga....druga polovina je bila super :rockdevil:

 

Ipak po meni Dying Fetus apsolutni hit veceri. Uzivo zvuce kao na disku, basista koji je lud...genijalni vokali.......bubanj...ma cak su bolji zvuk imali uzivo nego na nekim studijskim koje sam slusala! Moguce da mi je zbog njih bilo posle dosadno na Cannibalima :mrgreen:

 

Evocation - previse melodicno za mene hehe :mhihi:

 

Obscura - odlican bend inace, mnogo su bolje zvucali prosli put, sada im je toliko sjeban zvuk bio da je to bilo strasno.

 

Ekipa super, mnogo dobrih ljudi koje nisam dugo videla i sve u svemu do jaja zezanje :rockdevil:

 

Pa da se opet ponovi :pivopije:

Edited by Wolfshade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obscura su bili dobri. Jedina zamerka ide na zvuk. Previse nabudzen, gitare su se slabo cule, bass gitara nista, jedino bubnjevi su se dobro culi. Evocation su nista specijalno (bar meni). Dying Fetus sam dosad jako malo slusao (prakticno nista), ali mogu reci da sam prijatno iznenadjen vrlo zanimljivom svirkom. E sad, ono u sta nisam imao nikakve sumnje se i pokazalo. Cannibal Corpse su kraljevi! Fantasticna svirka, super atmosfera, ma sve je bilo extra! Inace, CC sam prvi put slusao uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo sam razočaran Obscurom. Stvarno neuverljivo i krš zvuk. Kao da su se skenjali što su svirali prvi...

Evocation mi se nije svideo kad sam preslušavao pa su opet bili daleko bolji od Obscure.

 

Dying Fetus je uništio, šteta što nisu duže svirali... Kakvo kidanje od početka do kraja :rockdevil: John je bio malo nadrkan za vreme svirke al' su opet na kraju ispali kul sa onim slikanjem i autogramima...

 

Cannibal Corpse je imao neku čudnu setlistu za moj ukus al bili su sjajni. Šteta što nisu svirali I Will Kill You i Staring Through The Eyes Of Dead. Vrlo dobar zvuk za divno čudo i naročito na Fetusima jer su svirali sa jednom gitarom.

 

I baš bezveze što nijedan bend nije hteo da izađe na bis...

 

Sve u svemu odlična svirka, vredelo je pogledati :D

 

Pozdrav za yumentalce, takođe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако погледамо које све песме нису одсвирали, схватимо да су могли да свирају још једно 5 сати и да опет нађемо нешто што баш нису.

 

Вебстер је највећи краљ икада, скидам му капу. Краљчина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...