Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

1) Jeb'o ja u vrh dupeta onog ko je stavio da Obscura svira prva. Em im je zvuk bio skroz mutan i nerazgovetan em propustih skoro celu "Anticosmic Overload". :udri:

 

2) Evocation - golo govno, nista dosadnije odavno nisam cuo.

 

3) DF - Pokidali nacisto, odlican zvuk, super svirka + "Kill Your Mother - Rape Your Dog". :rockdevil:

 

4) Cannibal fuckin' Corpse - jebeno oduvali. Savrsen zvuk i prejebena svirka. Setlista ista kao ona iz Italije. Toliko.

 

5) Pozdrav za svu bagru koju sam sreo. :pivopije:

 

Toliko za sada, odo' da spavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au. Lepo, lepo, samo što je Obscura mogla mnogo bolje da zvuči. A za Evocation mi nije žao što ih nisam pre slušao. Ali Kanibali i Fetusi... Dying Fetus i ne volim ovako nešto preterano, ali uživo su otkinuli. A Kanibali... Kanibali, da ne trošim reči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja da kazem da me je dying fetus oduvao....mislim znao sam otprilike shta da ochekujem ali ono je bilo....idi bre u pershun!!!....stvarno su uzivo spektakl...usvirani su neverovatno...kanibali na visini zadatka....

 

inache pederasti lik napred koga spominjete je ona budala,nekakav "umetnik" dzoni rackovitj...mislim,neam pojma koji tje on na ovakovom koncertu,iako sam ga jednom video u morbid angel majci...ranije je furao frizuru kao onaj iz prodigy-a,nosio bermude na bele charape i cipele ili shetao u kopachkama kroz knez?!....tezak kreten....

na sve to,kaze drugar da je imao veoma priznate radove,izlagao po oktobarskom salonu i ne znam ni ja gde...umetnost... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trajalo je do 12:30, mozda +/- 10 minuta

 

Na papiru kaze vako:

 

Evisceration Plague

The Time To Kill Is Now

Disfigured

Death Walking Terror

I Cum Blood

Fucked With A Knife

Sentenced To Burn

Evidence In The Furnace

The Wretched Spawn

Perverse Suffering

Scalding Hail

Make Them Suffer

Pit Of Zombies

Shatter The Bones

Vomit The Soul

Priests Of Sodom

Unleashing The Bloodthirsty

A Skull Full Of Maggots

Hammer Smashed Face

Stripped, Raped And Strangled

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne bi mogao da prokomentarisem zvuk obscure jer sam bio u prvom redu i meni je bend zvucao ok,osim stefana koji je toliko ispadao da to nije bilo normalno.nisam mogao verovati da ga muci onaj jednostavan taping.

evocation mi je govno neopevano,jedva sam docekao da se zavrse.

dying fetus me je ostavio bez reci.toliko energije,odlicno odsvirano,neznas koga pre da gledas basistu,bubnjara ili gitaristu..od njih nisam ocekivao nista posebno ali kada su otvorili sa homicidal retribution to je bilo to,razbijanje je krenulo.mogla je jos malo bolja setlista da im bude no dobro meni su bili odlicni.

cannibal corpse je bio dobar.moram da priznam da su me malo smorili pri kraju sa novim pesmama pa sam izasao iz prvog reda kod priest of sodomy-ja jer sam iovako imao uzasne bolove u ledjima,vratu i pocele su glavobolje..sve u svemu uzasno su omatorili ali matorci prase sve u 16.corpsgrinder treba da promeni ime u smrkica jer je ocigledno smrknuo nesto sinoc..covek nije mogao da gleda na oci i non stop je imao neke tikove dok je najavljivao pesme.rob izgleda uzasno smoreno.covek kao da preko kurca svira i kao da su ga puskom na binu terali,petko razbija,paul isto,alexa nemoram ni spominjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cannibali odvalise,ubise boga i odose da spavaju!

Dying Fetus me je odusevio!Nisam ocekivao onakvo prasenje!!!!Sjajan bend!

Obscura mi nije nista posebno,ocekivao sam vise, a evocation je golo govno,kao neki emo bend su na bini...

 

Sve u svemu Cannibal je opet pokazao da su azbuka death metala i da su najveci bend!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako i ja malo da se iskenjam.

 

Obscura - pevač ima zanimljivu gitaru, sve ostalo mi nije bilo zanimljivo.

 

Evocation - izgruvali su nema šta, al su upali u malo drugačiju priču od sopstvene na ovoj turneji

 

Dying Fetus - super svirka, obožavam ono što oni sviraju, al mi nisu delovali nešto samouvereno na toj bini.

 

Cannibal Corpse - samleli su zaista, zrače bre nekom do jaja energijom, mene su oduševili . Pre njih sam u velikoj sali gledao In Flames i moram priznati iako Flejmse više volim da slušam privatno (ranije albume), Kanibali su zvučali 10x bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je odlican koncert.Obscuru i Evocation nisam isao gledati,DyinG Fetus je bio odlican.Steta sto nije bilo vise stvari sa Killing On Adrenaline.

Cannibal Corpse je opravdao sva ocekivanja,profesionalno i jebacki.Zalim i ja sto se ne svira Staring Through The Eyes Of The Dead i pokoja jos ali svemu nisam nezadovoljan.

Bendovi su ispali kul,pojedinci su bauljali okolo vecinu vremena,moglo se popricati s njima i slikati takodje.

Ocena desetka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajing fitus razvalio, i dobro je da nisu svirali previse pesama sa zadnja dva albuma, cuo sam uzivo pesme za koje pre par godina nisam mogao da pretpostavim da cu ih ikad cuti uzivo...

 

CC.....paaa..ne moze da se poredi sa iskustvom sa prva dva njihova certa u BG, i sad su svirali do jaja i tako to, al mi izbor pesama nije bio najsrecniji..a zbog pesama sam platio kartu. hehe :P

sta znam

 

u svakom slucaju stoji da su jos uvek prvaci sveta u brutalnom death metalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa hrvatskog metal foruma,neka cura bila na koncertu i evo sta kaze:

i da... primitivaca se svuda nađe. bilo je izvjesnih ljudi koji su mi bez razloga srali samo zato što sam Hrvatica, govorili da se vratim u svoju ustašiju i ne dolazim u Srbiju, i pritom mi ZALIJEVALI PIVOM PROFESIONALNU OPREMU ZA SNIMANJE!!!

 

obišla sam hrpetinu koncerata na svim stranama i ovako što nisam doživjela.

 

stvarno ima retardiranih ljudi kod nas...ja se zaista stidim zbog njih.

Edited by Defunctus
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, да, стајао са Маретом. Било ми глупо да прилазим. :)

Aaaaaw. <3 :haha:

Mislim da sam cuo kad su joj dobacivali.

Bila je i u prvom redu, zalila se da su joj aparat ispolivali pivom, tako nesto. Idioti.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...