Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Strasno... cuo sam i ja neke tri debilke kako su se drale bile ovamo kod mixete kod stubova sa desne strane . Debilke.

 

Elem, koncert sasvim dobar. Ona Obscura ono je sramota ko ih povede da sviraju, sto rece Nesa tetris metal , dokazali da uzivo nema sanse da odsviraju ono sto sviraju kuci , tj. u studiju. Po meni i ona muzika i onaj bend je totalni promasaj ... al aj sad ... lozi se narod na ono sta cu ja .... totalno besmislena muzika .

 

Najvece iznenadjenje mi je Evocation ! Kako dobar death metal jebote bog ! Mozda zato sto ja volim taj kec / zaprljani zvuk , ali oni su pokidali, podsecali su me malo na Grave/Unleashed/God Dethroned varijantu ... odlican bend uzivo ! Ali komentar da su na bini kao emosi ... jok treba da izvade baklju pa da pale. Ko jos gleda scenski nastup... doso sam da slusam dobar koncert ;).

 

D.F jebeno dobro, moja pretpostavka da su najbolji brutal death metal bend uzivo posle suffocationa se ispostavila tacnom ... kratka set lista , trebali bar 1h da pice... al spomenu nesto bubnjar da ce u martu/aprilu biti headline turneja ... pa ono ako budu ponovo obavezno se ide.

 

kanibalistishe heheheh... matorci znaju znanje nema zajebancije po treci put iskidali, bio sam malo ispred mixete , malo je muljav zvuk bio, ali to je to .... hehehe... set lista mi je onako bila, ali to je to manje vise isto. nikad mi nisu bili top bend , ali stoji da su jedan od najboljih live bendova na svetu !

 

do sledeceg d.m koncerta ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Svarun1168

vec sam poslao. :D

 

ajde čik fajt zamalo :lol: to je pozitivna strana toga

 

samo pozitiva

 

nažalost propustih koncert ali pretprošle godine je bilo dojajcano dobro...je da sam ostao bez glasa ali sve u svemu kanibali nemogu bit losi...

 

a vidim opet je onaj umjetnik bio na korpsima...kraljina

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa stvarno, al fakat, nemam rijeci... Svaka cast ekipi tu na dobrom prijemuekipe iz Hrvatske i Bosne (a bilo ih je), a ovakvim idiotima treba zabraniti upade na bilo koji vid drustvenih dogadjanja. U svakom zitu kukolja, jebiga..

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Svarun1168

sjecam se prije gledam wtf neki lik se penje po stupovima dan kasnije neko reče da je lik neki umjetnik...

 

prva pomisao je ono koji je qurac ovom liku :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole me kurac ko je kome sta radio. Jebe mi se.

 

Sto se tice certa stigao sam na prvu pesmu fetusa (i nije mi zao sto sam propustio predgrupe). I fetusi i kanibali su bili dobri,jedinu zamerku imam na zvuk koji je bio muljav (kao da je bilo previse basa) i na bubnjara kanibala koji je omasio Unleashing (nekako je usporio kucanje) i na hemer smest fejs. Provod super,ekupa super ;) i sve sto ide uz to. Pozdrav prijateljima koji su dosli iz bosne i hrvatske. Dead by dawn.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, да, стајао са Маретом. Било ми глупо да прилазим. :)

Šta ima da ti bude glupo? Kako sam ja došao do Yakuze i pitao ga: "Jes' ti Yakuza?" A nisam ni bio na koncertu. :D

 

Još bilip ored Denny i Dead Man Walking, kojeg nisam prepoznao jerbo se ošišao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes sve ostalo, video sam Vozda na koncertu.

 

Brate nije to Vožd ako misliš na istog kao i Grišnak. To je moj drug iz Šida, znam ga dugo. Mlađi je od Vožda jedno 10 godina :D

 

 

Šta ima da ti bude glupo? Kako sam ja došao do Yakuze i pitao ga: "Jes' ti Yakuza?" A nisam ni bio na koncertu. :D

 

Još bilip ored Denny i Dead Man Walking, kojeg nisam prepoznao jerbo se ošišao.

 

Nije bio niko da nije prokomentarisao kako sam se ja ošišao. :P

 

Video sam i ja Narsila pre koncerta al' nisam mu se javio jebiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Ne znam dal' ste videli onog avangardnog pederastog frika sa izbusenim usima i naocarima za sunce :haha::haha::haha: koji je stajao pored desnog stuba-ahahahaha dakle pao sam na patos od smeha kada sam video kako gestikulira na Sentenced To Burn :haha::haha::haha:

vidjam ja ovog lika cesto po koncertima, i mislio sam da je slikar neki(jer je bio u nekoj emisiji vezanoj za exit pricao nesto, sas sve mayhem majicom), al nisam bio siguran. smesan je lik, i stalno je u tom tripu da se penje po stubovima, i stoji iznad izvodjaca ako je ikako moguce

 

Dying fetus ono sto sam cuo je bash bzv em greshe ko svinje em se nista nije culo,

???? neso sta si pio dok si kucao ovaj post???

 

Jebes sve ostalo, video sam Vozda na koncertu.

haha, i ja sam pomislio od tog lika da je vozd

------------------

 

e ovako

Obsura-meni su super bili, sjebalo ih je ozvucenje samo, tj sto su prvi svirali. i sto nije bio basista koji je na cosmogenesis svirao. i niste mi jasni vi koji kazete da vam je ovo tetris metal, a volite death,cynic, atheist posto je uticaj pomenuta tri benda vise nego ocigledan(zaparvo to mi je najveca mana kod obscure, isuvise vuku na pomenute bendove)

evocation- ovi momci su odvalili!!! na albumima su mi super zvucali, a tek uzivo. neverovatna energija. i ne znam sta fali imidzu njihovom, doduse lice na korovce dosta :haha:

 

dying fetus- objasnjavanje. bunjar je lud skroz, najjaca je fora sto je on najvise "palio" masu. zvuk odlican, izbor pesama isto(i ja bih voleo da je bilo vise stvari sa killing on adrenaline, ali jbg...). i kad je krenuo onaj masovni headbang na opium for masses :rockdevil: . bend veceeri po mom misljenju, izuvanje, stvarno ne verujem da je neki bend ovoliko izuo, od ovih ekstremnijih(morbidi se podrazumevaju, a na suffo nijsam bio jbg :( mada sudeci po snimcima koje sam video, i oni su izuli onda).

 

i mislim da su imali veliku prednost(sto se zvuka tice) sto su samo jednu gitaru imali

 

u svakom slucaju predobar koncert, gledao bih ih ponovo vrlo rado :D

 

 

cc- jbg ja ih bas slabo slusam, meni su oni smor malo jbg, ali odlican nastup, a i drago mi je da sam cuo stare stvari uzivo, nove stvari(sa eviseceration plague) zvuce odlicno, webster zivotinja

 

pozdrav svima sa yuma koje sam video to vece da ne nabrajam :pivopije:

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kult. :rockdevil:

kult #2

7821_104188869593078_100000058959697_120844_7294278_n.jpg

njihov bubnjar je lud do zla boga.umesto da se ljudi slikaju sa njim on je uzeo aparat pa slikao ljude i prilazio im kao jel moze jedna slika? :haha:

jel neko primetio dzordzeve tikove dok najavljuje pesmu? koji mu je to kurac? mi smo skontali da je verovatno smrkno nesto na brzaka cim trza glavom i cacka nos..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fisher je ceo cert imao tikove sa facom i rukama... nasmrkao se neceg 100% xD

 

Stojimo mi napred i lik iz obezbedjenja nas pita: "Ko je onaj lik sto ima spojenu glavu i vrat?" mi umrli od smeha...

 

Fetusi su bili najjaci... ovako nesto od njih nisam ocekivao, onakav zvuk a samo troje ljudi... posle njih, cannibali su me na nekim delovim smarali, ali su i oni bili super. Evocation je najgori bend koji sam u zivotu gledao uzivo,smorio sam se kao nikad u zivotu, mada nekad su bili komicni,pa sam se i nasmejao...

Obscura mi nije bila nista posebno, ocekivao sam vise od njih. Steffen je gresio u skoro svakoj pesmi, pogotovo onaj taping na kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човек има жену и троје деце, а притом је највећа царина и зајебант. Од целе екипе, једино ми Пет смрди на наркоманчину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...