Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

' date='28. 1. 2006, 23:30'] poceo je da slusa Tool icon_smile.gif

 

ta 'solaza' nije nista sem obicnog izdrkavanja

ne vidim nista spektakularno u njoj kao takvoj

spektakularana je tezina, ondnosno nivo tehnike koji je nepohodan da bi se ta solaza odsvirala

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina tehnika od svega toga je brzina nogama u tom polozaju

 

ne znam

ja to ne kapiram kao njegovu potrebu da se svirachki/tehnichki dokazuje vecj kao pozersku foru sa obrnutim pentagramom za debele amere koji su utripovali da su opaki i koji cje posle koncerta prichati kako se Djoi Djordison okretao na vetrenjachi i svirao neshto uber-zajebano

 

sranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

joey's drum solo je stvarno remek delo, ali je po mom misljenju celu stvar zasrao onim jebenim pentagramom pukeface.gif

meni je joey gotivan jer je jedini medju njima straighter po pitanju alkohola, droge, tetovaza i pirsinga, jedina mu je mana sto je peder... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propo drum solo-a na disasterpieces: nije samo brzina u nogama, imao je i neke brze prelaze, uopste divljao je i rukama i nogama (icon_smile.gif), nema nekih poliritmija, neparnih ritmova i tako toga, ali toga inace nema u njegovom sviranju, tako da je solo u istom stilu kao i njegova svirka inace

 

a nije uopste lak za odvirati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek sam kenjao protiv slipknot-a, ali u poslednje vreme sam malo bolje poslusao, i shvatio da oni u stvari i nisu toliko sranje kao sto sam mislio... vermilion 1 i 2... do jaja... i sva ona dobosanja i duple na ostalim stvarima... do jaja... icon_rockdevil.gif bubnjar je car!

 

EDIT: spot za vermilion je do jaja tuzan... icon_cry.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propo drum solo-a na disasterpieces: nije samo brzina u nogama, imao je i neke brze prelaze, uopste divljao je i rukama i nogama (icon_smile.gif), nema nekih poliritmija, neparnih ritmova i tako toga, ali toga inace nema u njegovom sviranju, tako da je solo u istom stilu kao i njegova svirka inace

 

a nije uopste lak za odvirati!

brate ajde nemoj sad od obicnog izdrkavanja da pravis poliritmicnu umetnost icon_smile.gif

ima tu tehnike naravno, al ne verujem da se on neshto ubio smishljajuci poliritmichni koncert za bubnjeve

jednostavno je seo i opalio

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek sam kenjao protiv slipknot-a, ali u poslednje vreme sam malo bolje poslusao, i shvatio da oni u stvari i nisu toliko sranje kao sto sam mislio... vermilion 1 i 2... do jaja... i sva ona dobosanja i duple na ostalim stvarima... do jaja... icon_rockdevil.gif bubnjar je car!

 

EDIT: spot za vermilion je do jaja tuzan... icon_cry.gif

preslusaj:

Heretic anthem (dupla - smrt)

Pulse of the maggots

People=Shit

Sic

Before I forget

Eyeless

 

jebiga, otkud znam sve vuche na metal manje-vishe icon_smile.gif

uglavnom su jumpy deonice neizbezne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...