Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

ja nemam pojma kakav ce biti, i mislim da je tesko predvideti

 

iz sadasnje perspektive, vol 3. je prelazni album, menjaju stil, i krenuli su negde ali tek sa sledecim albumom ce tamo stici ph34r.gif

 

vol 3. zvuci nedovrseno

Komercijala,brate,nece biti ni slican S/T-u ili Iowi.Evo na zadnjem su imali TRI balade(ej bre,tri!!!!!!!),to uopste ne lici na njih,i uopste mi se ne svidja,a to sve zbog nekog usranog menadzera koji je im rekao da su se tamo neke klinke od 13 god.pocele loziti na njih pa bi bilo pametno da naprave par laganijih pesama zbog njih icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif Da mi je da uhvatim tog skota violent.gifviolent.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ja nemam nishta protiv balada i menjanja imidza

onaj ko svira celu svoju karijeru iste pesme je dosadni nekreativni idiot

a oni koji tripuju da je to zato shto taj bend drzi do svojih stavova i imidza su jos veci kreteni

 

evolucija drugari

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nemam pojma kakav ce biti, i mislim da je tesko predvideti

 

iz sadasnje perspektive, vol 3. je prelazni album, menjaju stil, i krenuli su negde ali tek sa sledecim albumom ce tamo stici ph34r.gif

 

vol 3. zvuci nedovrseno

Mislim da je Slipknot jedan od retkih bendova koji se pravilno razvija. Treci album je dosao jako prirodna na prethodni. Zrelost ovog albuma je ocigledna u odnosu na 1. Tako i treba, a ne kao KoRn koji vec imaju 100 godina i i dalje pevaju o traumama u skoli icon_rolleyes.gif

 

Svaki album je po meni faza u razvoju. Otkice, razvoj i odlika za promenom. Sazrevanje. Kao da prati razvoj licnosti. U ovom albumu je samo tematika bila drugacija. Pretezno, ludak koji pocinje da shvata da ne moze sam. Otkriva potrebu da bude sa nekim, ali to ne ume. Izvanredno. Po meni, najbolji album, iako ne i omiljeni...

 

Nemam predstave sta ce biti sledece. Ali sam sigurna da su oni jedni od retkih koji nece omanuti icon_da.gif

 

I nije mi bitno oce li skinuti maske. Transformacija maski govori sama za sebe. Kad ih skinu znacemo da su sazreli. I mozda i mi sa njima icon_da.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Slipknot jedan od retkih bendova koji se pravilno razvija. Treci album je dosao jako prirodna na prethodni. Zrelost ovog albuma je ocigledna u odnosu na 1. Tako i treba, a ne kao KoRn koji vec imaju 100 godina i i dalje pevaju o traumama u skoli rolleyes.gif

 

I nije mi bitno oce li skinuti maske. Transformacija maski govori sama za sebe. Kad ih skinu znacemo da su sazreli. I mozda i mi sa njima.

nicely put! slazem se sa tobom po pitanju korna i maski..

ali mozda maska nije u ovo slucaju odraz zrelosti..

ali usvakom slucaju, sazrevanje je prisutno.. ili bi bar trebalo da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

maska je bas ono sto treba da bude, povrsinski odraz za spoljasnjost. I to govori o osobi unutra. Tad nestane maske, sazrelo je. Nece trebati vise maska besnom bicu. Nece vise biti potrebe za savladavanjem mrznje i nasilja. Naucice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz sadasnje perspektive, vol 3. je prelazni album, menjaju stil, i krenuli su negde ali tek sa sledecim albumom ce tamo stici ph34r.gif

 

vol 3. zvuci nedovrseno

meni ej Vol3 jedan od najsavrsenijih metal albuma ikada...

 

mislim da cemo novi album tesko svariti na prvu loptu..ocekivanja su prevelika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

maska je bas ono sto treba da bude, povrsinski odraz za spoljasnjost. I to govori o osobi unutra. Tad nestane maske, sazrelo je. Nece trebati vise maska besnom bicu. Nece vise biti potrebe za savladavanjem mrznje i nasilja. Naucice.

vidim gledala si Batmen Forever icon_wink.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif  icon_uhoh.gif

u delu filma kad Briuse Waine ode kod doktorke [Nickole Kidman] pricaju bas o tome...

korn mi samo prvi pade na pamet. Puno bendova to radi. Izvalili fazon i tuci, a klinci se pale kako su onda trOO. Sranje. Zestoko.

ma ne mozes fanovima nikad udovoljiti...neki vole da se bend ne menja i ne razvija...

da im svi albumi budu isti [Maideni?] i pljuju svaki pomak u muzici..

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='11. 2. 2006, 16:40'] haha ja nemam nishta protiv balada i menjanja imidza

onaj ko svira celu svoju karijeru iste pesme je dosadni nekreativni idiot

a oni koji tripuju da je to zato shto taj bend drzi do svojih stavova i imidza su jos veci kreteni

 

evolucija drugari

Ajaoj mozak me boli! Joj, kad se setim samo sta si pisao ovde pre nekih shest meseci, kad smo pricali o novom mudvayne-u. Kako si me napljuvao tad sto sam podrzao njihovu evoluciju. Kad me ne bi mrzelo sad bih ti iskopao ceo post od pola strane u kome si sustu suprotnost ovome sad napisao. Secam se jedne recenice dobro: "Yo zak retarde da pitam ja tebe nesto, kako to da Maideni svira trideset godina jedno isto, pa su i dalje popularni?"

 

 

E to je evolucija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...