Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

hvala, mozes slobodno da ga izbacas malo...temporarely cures the pain...

chobane ili se ponasaj lepo ili pali odavde ili si banovan...nema cetvrto....

uffff ....."your tongue is a dagger,and i am bleeding!!" icon_rockdevil.gif

 

yebote,moram da ti kazem nesto...predpostavljam da ta devojka sa slike ti mnogo znaci iz bilo kog razloga (cim si je stavio ovde da svi vide)..e pa vidis,ja sam samo rekao da mi se mnogo svidja podrazumevajuci pod tim da mi se svidja tvoj ukus sto se tice devojaka,get it? ono sto zaprvo hocu da kazem,jeste to da ti zavidim ako ti je ovo devojka or something.. icon_razz.gif

 

no hard feelings ok? icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da se ne zatvara tema, posto sam cak i ja branila slipknot na njoj icon_redface.gif

 

Kad smo kod spama, moram da offtopicujem, ali kako je lepo raditi za kompom svaki dan, imati konstantan pristup internetu, licni komp koji ima extra konfiguraciju (ne ko onaj moj kuci) i pijuckati coca colu... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@napoleon

ok kul, ali kad si nov negde na netu ne moz' odma' taki stav da imash posto se veeeoma moze pogresno shvatiti...ovi ljudi odavde se uglavnom znaju licno i mogu da imaju (mozemo da imamo) na taj nacin prostacki odnos, a cak i da se ne znamo dovoljno dugo blejimo ovde....jbg, nepisana pravila internet communityja...inace sve sto kazes bude shvaceno kao reci jos jednog veoma iskrenog metalca koji je resio da malo zajebava ljude ciju muziku ne slusa...i drago mi je sto ti se svidja tea, nije da se hvalim, ali volim da je vidim gde god pogledam icon_redface.gifwub.gif mislio sam da mislis na moju gay fotku iz personala icon_smile.gif

 

@natasha

hvala lepo je znati da iko to cita iako nema bas puno komentara tamo....

 

@pony

nisam usisavao, samo sredjivanje krsha i razbacanih stvari kojekuda...mozda bas jer nisam imao liberate na listi icon_smile.gif

 

sad kako smo se svi sjatili na ovoj temi mogli bi da izakcijamo jednu slipknot playlistu za sledece rokanje koju ce natasha dostaviti dj-u icon_biggrin.gif *trep-trep*

 

edit:

zuba.gif

Edited by Primeval_JAH_Guardian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...