Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Kod SlipKnot-a mi je najbolji taj neki sick fazon, Purity i tako to...

 

 

Mislim da je MuDvAyNe najbolje to odradio sa Nothing To Gein, ali meni su scissors i prosthetics do jaja pesme.

Isto tako i Skin Ticket i IOWA, a sa novog albuma u tom fazonu mi je Virus Of Life (zato mi se prva i svidela sa vol3)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina stvar u celom bendu koja je dobra su Kori i Dzordison...

 

obojica su extra muzicari, ali su u pogresnom bendu...

hoces da kazes da su recimo jedan James ili Mick losi gitaristi?

 

bez uvrede druze, ali mislim da je masa vas ljudi blago recheno glupa i povrshna kad posmatra stvari kroz tu prizmu tipa "e ovaj pegla bubnjeve, snashao bi se u nekom metal-bendu znachi super je, a ovi nemaju solaze u pesmama i zato su sranje"

ili "ima ih milion na sceni, pola ih ne sluzi nicemu"

 

jednostavno ljudi prave onu muziku koju oni zele, i u tome su dobri i orginalni - to vole da sviraju

ne mora svako da svira kao Satriani,Vai ili ne znam ni ja ko da bi ga nazivali dobrim gitaristom/muzicarem

i te dechije fore "ja lupim gitarom o zid i dobijem knotov riff" su mi se popele na vrh kurca

za sviranje njihovih pesama ti je potrebno i vishe tehnike nego kod mnogih metal bendova

 

konkretno mozes da nadjesh one gitarske lekcija Micka i Jima (Total Guitar TV) pa vidi sta i kako umeju, mada ni to nije neki specijalan pokazatelj al ajd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina dobra postava Slipknota:

 

Anders - Vokali

Joey - Bubnjevi

Cuddles - Perc

Shawn - Perc

Donnie - Gitara

Josh - Gitara

Paul - Bas

 

Kada se Donnie zameni Mickom, bend je jos uvek dobar, sve do Andersovog odlaska, kada se raspadaju (ili cveteju, zavisi kako shvatate).

 

MFKR i Demo'97 su njihova, meni licno, najbolja ostvarenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina stvar u celom bendu koja je dobra su Kori i Dzordison...

 

obojica su extra muzicari, ali su u pogresnom bendu...

Ti si, vidim, obisao sve i jednu nu metal temu i davao razne komentare(mudvayne su dosadni, naucice!), a vidi se da qrca ne znas o ovom pravcu. Preporucujem ti da batalis i vratis se gothici, blacku ili na sta god da se palis.

Isto k'o ona Blacksunray pickica koji se pojavljuje ovde samo da bi srao po Knotu bez i jednog Bozjeg argumenta...

 

Ovo je jedna od najvecih gluposti ikada...bravo majstore. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...