Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

haha kako kenja

uopste nije rekao da ih postuje ko muzicare

reko je da su Corey i Joey jedino sto valja u knotu, i onda je rasprava krenula oko toga

onda je srao kako su im sve pesme iste i navodio ostale nebuloze bez trunke argumenata

i sad se shatro sve svelo na to kako je on hteo da kaze da to nije njemu po ukusu

 

jea rajt

a ja sam Adolf Hitler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, gotivim ih kao muzicare, ali kao muziku ne, samo par pesama i vol.3 koji je vise nalik stone sour-u, tako da njega mozda i najvise gotivim...

sad da se ne lazemo, jeste rekao da ih gotivi kao muzicare icon_da.gif

 

obucare, dodaj brkove u avatar mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu li se oni raspali ili nisu?

 

Zar nije bila prica da su se raspali, pa su se ponovo skupili samo da odrade vol.3?

 

Da li su se posle toga raspali zvanicno, ili su nastavili da rade?

 

Eh, da zanima me jos nesto...

 

Da li je Kori izbacen iz benda ili je samo presao u StoneSour?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ima veze s tim kolika su ti pluca i koliko ti grlo izdrzava napor.

Da, ja imam poprilicno jako grlo (jos sad kad izvadim krajnike icon_twisted.gif ), tako da mogu dosta dobro da odrzavam glasove...

 

Pluca su mi isto jaka zbog aikida (tamo ima dosta vezbi za pluca i cuvanje vazduha, jer ti poprilicno trebaju biggrin.gif ) tako da ni stim nemam problema...

 

Sve u svemu, Cory je poprilicno dobar pevac...

Oduvek sam se pitao kako izdrzavaju da sviraju u onim kombinezonima?

 

Jbt, ja kad pevam, bude mi uzasno vrucina, dodjemi da se skinem u gace... laugh.gif

 

@Deflorator: Bash to... Nema 'leba bez motike i masti bez gotike!...

 

Postoje neka istrazivanja (ne nisu ona koja nam dokazuju da gledanje u zenske grudi produzava zivot) po kojima su naucnici zakljucili da se covek radja sa svakim talentom, samo neki ih razvijaju, neki ne... Takodje i neki se samo "specijalizuju" za jedan dok neki za vishe... icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

teshko da je tako, zbog genetskog nasledja, koje diktira nasledne fizichke osobine... sad da se chovek rodi sa vishe talenata nego shto otkrije da ima (ili razvije pa otkrije blah) to mozda i skoro svakako... ali nikako svi talenti u svakom choveku haha... a i chinjenica da deca brze uche mozda doprinosi tome da se chini da su deca "talentovanija" od matoraca... aka moze da dovede do zakljuchka da chovek ima vishe talenata kad je mlad nego kad je stariji il shta ti ja znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako. Nisu se raspali niti planiraju. Samo su u jednom trenutku odlucili bili da svako radi svoj projekat pa Knot nije bio centar desavanja za svakog od njih, ali daleko od toga da se razilaze.

 

Niko nije leteo iz benda niti ista slicno. Svako od njim mislim da ima solo projekat ili bend sa strane. Jebi ga, ipak su to izvanredni umetnici zuba.gif

 

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...