Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Pre pola godine furao si stav "bend je kvalitetan ako ima dobre textove". kad sam ja rekla "ne mogu svi da završe književnost" ti si rekao "njihov problem, ko ne može da napiše dobar text neka ga i ne piše". iz tvog stava od pre 6 meseci izvodimo zaključak da si ti slušao samo one bendove koji imaju kvalitetne textove.

 

iz tog stava ne mozes da izvedes taj zakljucak jer sam rako vise puta da slusam i volim neke bendove koji imaju glupe textove, cak i na Ill Nino temi na kojoj sam taj stav i izneo, i izneo sam ga vezano za Ill Nino, oni imaju ne tako dobre textove pa ih ipak slusam

 

dakle ni pre mi textovi nisu bili bitniji od muzike

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ozbiljno nema logicke rupe u Zakovom iskazu, iako se ne bih slozila sa njim, al aj...

 

komentarisao je kvalitet (u opadanju) pesme, ja sam se nadovezala da tekst napreduje, a on da je to istina ali da muzika nazaduje. Nigde nije receno kakav stav ima o muzici samoj po sebi u odnosu a tekst. Receo je da tekst nije dovoljan ako je muzika losa. Istina. Mada, muzika je po meni izvrsna, narocito u smislu realizacije misli.

 

 

@ [4] : a bre jebo te Mudvayne icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa kojom tacno dobrom namerom?

Jer delujes kao jedan od onih ljudi koji se nece dati, cak i u situaciji u kojoj su savrseno svesni da pricaju besmislice. Znas, kao, "sve samo da ne ispadne da nisam u pravu"...

A vol3 je masterpiece. Svaka cast za 2 kucacka albuma, ali to su i dalje samo 2 kucacka albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci tvoja dobra namera je da pocnem vise da cenim vol3?

 

zato mi stalno pises glup si, glup si....?

 

ja od tebe nisam video ni jedan argument, ne na ovoj temi nego na forumu uopste, skoro sve ti se svodi na glup si, gluv si, izvadili ti mozak.... ili na 'ovo je dobro, ovo je sranje, ko se ne slaze glup je/gluv je/nema mozak'

 

meni si smesan, probaj nekad da argumentujes inace ces uvek zvucati kao da si sedmi razred

Edited by zak

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci tvoja dobra namera je da pocnem vise da cenim vol3?

 

zato mi stalno pises glup si, glup si....?

 

ja od tebe nisam video ni jedan argument, ne na ovoj temi nego na forumu uopste, skoro sve ti se svodi na glup si, gluv si, izvadili ti mozak.... ili na 'ovo je dobro, ovo je sranje, ko se ne slaze glup je/gluv je/nema mozak'

 

meni si smesan, probaj nekad da argumentujes inace ces uvek zvucati kao da si sedmi razred

Potresao sam se. A da nemam argumente...toliko o tome koliko si stvarno citao i pratio sta pisem...Koristim glup si frazu, ali inace ne fraziram i objasnjavam uvek sta i zasto mislim kako mislim. tebi kazem da si glup, jer je tvoja analiza Knotovih albuma nesto najpliche i najidiotskije ikad, tj. kao da si 7. razred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...