Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Meni se oni uopste ne svidjaju.Cak ni ne vidim sta tu ima dobro.Gomila zvuka,2 idiota u bendu koja ne rade nista,live nastupi su ocajni i najvise ih slusaju decica koja ulaze u svet metala.

jebiga, zato je slayer jedini bend koji ne koristi gitarske procesore, a? icon_smile.gif

:medjede_sJeti_se_chata_BA:

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='28. 5. 2006, 01:20']

btw kad uporedjujes dal je nesto bolje od necega to je pre objektivna nego subjektivna stvar (bar je meni tako logicno)

alo jebote, uporedjujemo umetnicka dela, nema tu objektivnog, to je sve subjektivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio na certu pre 2 godine. U zivotu se nisam tako proveo (a otisao sam na cert sam)!

 

Par dana posle sam bio na Metallici, u odnosu na Slipknot, izgledalo mi je smesno (no disrespect, off course;) )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretpostavljam Slayer i Machine Head...

 

i jedan i drugi bend sam gledao, na odvojenim koncertima, i nemaju taj nastup, oni bre ne mrdaju ni blizu koliko momci iz Slipknota, ne komuniciraju tako sa publikom, a jos ih je i manje na sceni

 

mada svi sviraju besprekorno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ali oni ne mogu da se krecu za vreme nastupa jer, jelte, imaju fiksni mikrofon... a to jeste bedak... a MH ima xtra kontakt sa publikomu pauzama (barem koliko se vidi na Elegies DVD-u)... ne kao KSE, ali opet...

 

a Slipknot mora da ima dobar kontakt jer u svakom trenutku imaju BAR 3 clana benda koji ne rade nista, pa moraju da animiraju ljude da ne bi samo stajali... icon_smile.gif

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gledam sve ove rasprave i neverujem sta sve ljudi pisu.

Ko nevoli SlipKnoT nemora ni da pise na tu temu

 

Objektivno je da su odlicni muzicari i da su im nastupi do jaja

 

Ovo je pulse of the maggots i ko ih nevoli neka crkne!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze prica ko sta oce, al corey taylor ima izvanrednu kontrolu mase...lik je raznovrstan(osim svirke na rock am ringu, prosle godine, kada je nekih 45 puta rekao "are you with me"), trudi se da se publici obraca na njihovom jeziku sto je vise moguce i sve vreme glumi nadrkanog lika ("sa onim njegovim "who told you to put ya hands down?" icon_smile.gif )...

sve sto oni rade usmereno je ka masi...scenski nastup 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...