Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

80% prvog skinuto, stavio sam i drugi na dwnld

ko oce da mu rezem, nek spremi 3 DVD-a (sveukupno ima ~11gb)

takodje, oslobodite prostor na hardu ako mislite ovo da gledate jer cu ja bukvalno samo da naguram fajlove na cd

 

samo me iskoriscavate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako niste pravi fan, ovo nemojte ni da gledate jer ce vas smoriti nikad crnje

na prvom cd-u su izmixovani kratki klipovi sa toura (desavanja na stageu i van njega), sve snimano rucnom kamerom - dakle oskudan i istripovan zvuk, i pogled na sve to iz neke druge perspektive

na drugom cd-u su spotovi sa vol3 + dosta live izvedbi pjesama + intervjui sa njima bez maski

naravno jedino Craig nije nista pricao, a kamoli skinuo masku :) pocinjem da verujem da je taj covek ubica

 

meni highlight dvd-a je kad Jim i Paul jam-uju Vermilion 2, tacnije sviraju sve delove koji ima i prvi deo (samo na akustarama, kroz akorde) a koji su kasnije izbaceni iz 2-jke :wub: [onaj bridge posle strofe + "hard to say what...blabla"]

ko zna kakva bi pesma bila sa svim tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Meni jedna od naj grupa :D:mrgreen: .Najvise mi se svidja 1. album(crveni) ima mnogo gotivan fazon pogotovo prvih nekoliko pesama(zakljucno sa "Spit it out"). Iowa mi se u pocetku nije svidjala, zvucala mi je kao neko drndanje po instrumentima ali posle 5, 6 slusanja mi se svideo :da:.Sto se tice rasprave o umesanosti Death-a(pravca) po mom misljenju na IOWA albumu ima u nekim pesmama malo primesa tog zanra :roll:.

 

 

 

Ja sam cuo nekoliko pesma sa Iowa albuma, Duality,Wait and bleed,Vermillion i to je dovoljno da kazem da su oni jedan od mojih omiljenih bendova.Mnogi kritikuju njihov imidz,medjutim ja mislim da oni svojim maskama aludiraju na sve ljude jer svako ima svoju masku.

P.S.

Ima li neko nesto vise od njih da mi posalje(svakako, u zamenu za nesto sto ja imam)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...