Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Ja sam cuo nekoliko pesma sa Iowa albuma, Duality,Wait and bleed,Vermillion i to je dovoljno da kazem da su oni jedan od mojih omiljenih bendova.Mnogi kritikuju njihov imidz,medjutim ja mislim da oni svojim maskama aludiraju na sve ljude jer svako ima svoju masku.

P.S.

Ima li neko nesto vise od njih da mi posalje(svakako, u zamenu za nesto sto ja imam)?

 

ako malcice obratis paznju, primetices da si citirao post koji sam postovao pre nekih 4 ipo godine :da:

sad su mi malo daleko od jedne od najboljih grupa, mada se i dalje dobro drze na, aj da se tako izrazim, mojoj listi... iako ih malo duze nisam slusao i dalje mi lepo legne kad cujem neku njihovu pesmu. prvi mi je i dalje najbolji i mislim da ce tako i ostati. bas je jebacki album!

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkad sam odgledao voliminal:inside the 9,malo mi se promenilo misljenje o bandu, da budem iskren. muziku i dalje postujem isto onoliko koliko sam i pre, ali kada je dosao deo sa intervjuima sa taylorom i jordisonom, skapirao sam da slava i uspeh ipak uticu na svakoga, no matter what.

svako ko nije gledao voliminal,neka slobodno preskoci delove sa intervjuima, osim ako niste u duhu da sat vremena slusate o tome kako su oni prosli kroz sve i svasta i kako niko ne bi mogao da izdrzi dva dana na njihovom mesto. corey, daj mi sansu. u 1000 eura da ne bih falsirao i pucao koliko i ti, svako vece zaredom. od iste sume odvajam pare za kupovinu metronoma drugom cenjenom clanu banda. nema veze, i dalje volim te pesme. na disku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest marsovac-Fakefreedom

A kako bi Maynard bio pod uticajem slave i uspeha kad je čovek odavno zašao duboko u sopstveno kreativno ludilo?Ne varaš se uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...