Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Brate mislim da je vrlo ocigledno da si ti pomesao neke stvari, to sto ti pricas je EMO, a ne NU...Tako da, informisi se malo....

 

Brate dovoljno sam ja informisan o tome,metalcore je gay,a nu metal slusaju klinci od 15 godina pretezno iz USA tako da opusteno!Bio sam i ja Maggot...nemoj misliti da se ne razumem u ovaj bend,u sta se takodje razumem jeste uopsteno muzika tako da ti mogu reci da je nova pesma shit tezak!!!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate dovoljno sam ja informisan o tome,metalcore je gay,a nu metal slusaju klinci od 15 godina pretezno iz USA tako da opusteno!Bio sam i ja Maggot...nemoj misliti da se ne razumem u ovaj bend,u sta se takodje razumem jeste uopsteno muzika tako da ti mogu reci da je nova pesma shit tezak!!!

 

Brate ne dopada mi se tvoje razmisljanje... objasni mi zasto je metalcore gej i zasto nu metal slusaju samo klinci od 15 godina... evo ja imam 20 godina pa slusam slipknot... a ima i starijih koji ga slusaju... jesu li oni nezreli ili mentalno zaostali zbog toga? A sto se metalcore-a tice, i to slusam, pa sam extremni heterosexualac (iako se Milosh i Kristian ne bi slozili sa mnom :D)... apsolutno tvoj komentar nije na mestu...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj ko sa preko 15 godina slusha Slipknot nije nezreo,vec samo ima losh muzichki ukus. :)

 

 

Da ne ispadne da serem ko i obichno,da malo pohvalim.

Nije losh onaj Vol.3,ima momenata kad postaje metal.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro je da ste vi svi super do jaja tipovi, koji slusaju samo do jaja, pravu muziku i nisu gej. E po sto sam ja po vasim recima klinac, i gej, voleo bih da vidim da li bi iko od vas smeo da stane sa jednim gej klincem u ring, ili da se posiba na ulici. Vi ste jedni od onih koji bleje gajbi na netu, i samo proyivaju sve sto nisu kao oni, i ne slusaju sto i oni. Tako da ono malo, idite na neku temu koja vam se svidja, i ne pametujete ovde, i prozivajte, nego nadjite neka pametnija posla. Ili u stvari u redu je. Super si, najjaci ste likovi, i vasa muzika je super, a sad ajde mars odavde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro je da ste vi svi super do jaja tipovi, koji slusaju samo do jaja, pravu muziku i nisu gej. E po sto sam ja po vasim recima klinac, i gej, voleo bih da vidim da li bi iko od vas smeo da stane sa jednim gej klincem u ring, ili da se posiba na ulici. Vi ste jedni od onih koji bleje gajbi na netu, i samo proyivaju sve sto nisu kao oni, i ne slusaju sto i oni. Tako da ono malo, idite na neku temu koja vam se svidja, i ne pametujete ovde, i prozivajte, nego nadjite neka pametnija posla. Ili u stvari u redu je. Super si, najjaci ste likovi, i vasa muzika je super, a sad ajde mars odavde.

 

 

 

Hahahah =),strasno,ako nisi takav svaka cast,ali 90% ljudi sa foruma jesu stvarno takvi,sigurno nemaju obe pocepane arkade kao ja i ne tuku se sa huliganima od po 30 god :D!

Ja bih popio prvo pivo sa tobom,pa ako vidim da si seljak i da se pravis pametan i da ne moze da se prica sa tobom onda bi se verovatno potukli =) lol,ali sa svakim prvo popijem,sa mnogima sam se preko neta svadjao,a kad se upoznallicno popili i onda tukli neke seste likove ili povracali!!!Sto se mene tice,dobro je pa me je jedan deo foruma upoznao cak i pre neta licno i tako to pa znaju kakav sam,ne moram nikom da se pravdam i nekom nesto da dokazujem i slicno!Tebao sam ocekivati ovako nesto na ovoj temi,ja sam bre najjaci i slicno hahahha...upravo ste dokazali ono o cemu sam pricao do sada...!!!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate dovoljno sam ja informisan o tome,metalcore je gay,a nu metal slusaju klinci od 15 godina pretezno iz USA tako da opusteno!Bio sam i ja Maggot...nemoj misliti da se ne razumem u ovaj bend,u sta se takodje razumem jeste uopsteno muzika tako da ti mogu reci da je nova pesma shit tezak!!!

 

i helanke su gay

 

SteveHarrisWhat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate dovoljno sam ja informisan o tome,metalcore je gay,a nu metal slusaju klinci od 15 godina pretezno iz USA tako da opusteno!Bio sam i ja Maggot...nemoj misliti da se ne razumem u ovaj bend,u sta se takodje razumem jeste uopsteno muzika tako da ti mogu reci da je nova pesma shit tezak!!!

 

Evo ja priznajem da ja nemam pojma s muzikom. Ali, kako je nama ovde lepo kad nam neki tu slobodno i bez blama izjavljuju kako se "razumeju u muziku" hmmmm... Koliko li je ovaj covek siguran u sebe i svoje stavove? Podseća me na nekoga.... Hitlera... Slobu...

 

Mi sa 30 god smo glupi i treba ovo sve prepustiti mladima, pa da udese sve ko ambasade. I verovatno je Slipknot gay a Iron Maiden macho, samo smo mi tolko gay da to nije zdravo.... verovatno zbog lagodnog detinjstva '90-ih.

 

Ako se ti sada ložiš na Maidene ti nisi mogao biti Maggot... da si to bio, to bi i ostao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA znam svaku pesma Slip-a napamet matori,imam 2 zastave,par postera koje mi je buraz kupio za rodj preko e-bay-a,bio sam fan jbg,vise nisam,a fan Maiden-a sam punih 8 godina i to cu uvek biti!

Mozda mi jednostavno ne leze ta vrsta zvuka i to je to,svako ima svoje,ali daleko od toga da nisam razumeo SlipKnot i slicno...

 

E da,da ne zaboravim dux koji sam narucio takodje preko neta,na zakopcavanje,sa jedne strane pise Slip a sa druge Knot pa kad zakopchas onda je kompletan...znaci bruka,a pozadi People=Shit,tamno plav!Za njega sam shtekao 3 meseca =)!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,to sam kasnije skontao,pre mi je mnogo lezala a sad bash ne mogu da je smislim jbg,od metala jedino metalcore-nu i gothic ne mogu da slusam,sve ostalo mogu!A za SlipKbot cu uvek imati respect-a,zato cu i preslusati nov album,ali kazem opet,nova pesma mi se uopste ne svidja,i odatle je krenula cela rasprava...!

 

A to sto sam rekao da je metalcore gay,naravno da sam rekao iz zajebancije jebote,moze jedino biti LOZNJA zato sto ima CORE u sebi i to je sve =)

Ali opet stoji da 80% metalcore bendova imaju zenske frizure pa su malo vise femi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ti sada ložiš na Maidene ti nisi mogao biti Maggot... da si to bio, to bi i ostao...

To bash i nije tachno.

Pogledaj koliko sada ima dece koja se lozhe na Slipknot i samo Slipknot,a koju godinu posle se odreknu svega toga i metala uopshte.

Naravno ima i ljudi koji su pravi fanovi pa i kad prodju dvadesetu slushaju to,oni su ok.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to sto sam rekao da je metalcore gay,naravno da sam rekao iz zajebancije jebote,moze jedino biti LOZNJA zato sto ima CORE u sebi i to je sve =)

Ali opet stoji da 80% metalcore bendova imaju zenske frizure pa su malo vise femi!

 

Pazi to ne osporavam da ima tona gay bendova! Cak sta vise, slazem se, i muka mi ih je!!!! :pivopije:

 

Samo me brinulo sto si reko da je Slipknot gay.

 

btw. kada je izasao vol 3, ja sam se razocarao malo u bend, Iowa mi je bila mudatija zato ocekujem ovaj cetvrti... da malo zacementira gde je bilo zhvalavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe,ma mozda si pogresno shvatio ili sam se ja pogresno izrazio SlipKnot naravno nije GAY,kazem jedino da mi se nova pesma ne svidja,inace sto se tice predhodnih albuma...ali ne slusam vise kao pre nazalost,nemam toliku potrebu,jbg to je jednostavno do mene!Ali uvek sa ponosom kazem da sam bio fan SlipKnot-a tj. Maggot i da ih i dan danas cenim!!!

 

Inace slazem se za Iowa-u,po meni je to jedan od najboljih albuma,sto se tice novog talasa metala naravno!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psychosocial preview  :wub:

 

http://www.nuclearblast-musicshop.de/album...um_id=561111502

 

"Take a hint, can't expire again.

I'm done! It has begun, I'm not the only one!

 

And the rain will kill us all.

Throw ourselves against the wall.

But no one else can see.

The preservation of the martyr in me.

 

Psychosocial, Psychosocial, Psychosocial"

 

 

:blush:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...